Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №63

  • 53 570
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 131
Привет момичета Hug
Ддани съгласна съм с всичко, което прочетох, като останали чувста у теб след финала. През цялото време си мислех - ей сега ще тръгне след Жула, ей сега ще разкаже играта на Намък. Стори ми се прекалено "избелен" за прекалено кратко време. Успокоих се като го отдадох на нетърпението да бъде щастлив с Аслъ и бебето и че не му се занимава с другите глупости вече! За романтиката си мисля, че ако има насреща мъж, който никога не е бил романтичен с нито една жена, сега когато от сърце иска да бъде такъв, ще следва всички утъпкани пътеки в стил - вечеря на свещи, танци манци и тем подобни, просто защото всичко останаро му е чужда територия.
За недовършеното бащинство и прекрасни моменти - ей това много ме тормози! Този човек от обич към бебето какво ли не направи, а накрая само една целувка по челото и айдеее! Във финалната сцена в градината не видях актьорска игра, Аслъ поздрави Вилдан с много измислена усмивка и не усетих искреност в сцената, по скоро усещането ми точно за тази сцена, беше за скорост и препускане в последните минути, което въобще не ми донесе чувство на удовлетвореност Disappointed Relieved! Но какво да се прави, добре, че поне имаше цял епизод на обич, смях и емоции (изключвам второстепените роли - те по скоро ми губеха времето и минутите за обич между Асфер). Повече от трите "каки" и не очаквам. Даже този епизод е  "преизхабил" и без това липсващия им талант! Joy
И въпреки това, за да усетя нюансите, които са ми убегнали - нямам търпение да гледам довечера с руски субтитри а после и бг превода Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 9 388
Лия, недей да се настройваш негативно от моите думи, не беше супер лигаво, просто беше страшно клиширано. За да е мил един мъж, не е нужно да пали свещи, но ето, Ферхат Аслан го накараха да запали.
Но пък имаше много хубави сцени - седнали на леглото в стаята, той се облегнал на крака й - дребни жестове, в които виждам много повече Ферхат Аслан отколкото в свещите, но нищо, поне го бяха смекчили с неговото тарикатско предлагане на пръстена - Сложи го тогава!  Grinning

За мен най-мотивиращо щеше да бъде да прости на майка си, когато я видя до Аслъ да я успокоява и да се държи майчински с нея в болницата, радвайки се с нея, че бебо се е раздвижил вече. Когато види привързаността на Аслъ към майка му, да осъзнае какво е да имаш майка. А не защото жената припадна и умира.

Намък също няма психика на самоубиец - в никакъв случай. Човекът, който мъчи любимата и сина си цял живот, не се самоубива.

Нищо, спирам вече. Като изгледам серията с превод, нещата може да се наместят. Може просто да ми е тъжно, че свършва и че не видях мъничко повече огън.

Звазди  Hug

# 692
  • Мнения: 9 541
Звазди Hug, Дани
Hug, Намък се е самоубил? Хм, аз пък мисля /чисто теоретично/, че човек, който е бил високо в обществената йерархия, бил е доволен от начина си на живот, виждайки, че всичко, което е ценил, обичал, постигнал се разпада на пух и прах, прибягва към самоубийство newsm78


Май се е запалил, малко странен начин на самоубийство при толкова пистолети newsm78 Или е искал да срине този прокълнат дом с пожара? newsm78

# 693
  • Мнения: 1 069
Момичета  Hug
Лия, обожавам тези снимки от финалния епизод, зареждат ме с позитивна емоция  Hug и на тях не личат слабостите на сценария, а само погледите и чувствата на актьорите  bouquet

Ддани, много интересен ми стана постът ти - обичам критичното мислене, даже за доста неща се съгласих след като ги прочетох ( не се бях замисляла за тях). Знаеш, че аз бях един от основните противници на идеята Ферхат да е баща на Йозге и до последно роптаех против тази сюжетна линия, но - въпреки всичко при положение, че явно решиха да не я опровергават, трябваше да я развият малко, за да завършат нещата. Искам да кажа, че и според мен трябваше да се покаже някакво отношение Ферхат - Йозге, дори и в начален етап, дори и под покровителството на Аслъ, чиято функция на морален катализатор към Ферхат аз харесвам много. Уви, остана ми едно празно място.

За моментите на страст - няма смисъл да се аргументирам, просто всички знаем какъв образ изградиха на Ферхат Аслан и той определено не е на човек, който в моменти на любовна заигравка целува по челото и завива с одеало. Аз лично не смятам, че един малко по-дързък флирт етюд щеше безкрайно да утежни сценария, но.... и тук въображението да заповяда!


За недовършеното бащинство и прекрасни моменти - ей това много ме тормози! Този човек от обич към бебето какво ли не направи, а накрая само една целувка по челото и айдеее!
Във финалната сцена в градината не видях актьорска игра, Аслъ поздрави Вилдан с много измислена усмивка и не усетих искреност в сцената, по скоро усещането ми точно за тази сцена, беше за скорост и препускане в последните минути, което въобще не ми донесе чувство на удовлетвореност Disappointed Relieved!

Звазди  Hug, с тези двете твърдения съм не на 100, а а 1000% съгласна!
На мен като цяло епизодът ми хареса, емоционално ме удовлетвори, но от както разкриха, че Аслъ е бременна, аз чакам момента, в който Ферхат ще вземе детенцето си в ръце и както каза Йит, докосвайки го и усещайки аромата му ще се почувства баща!
Добре, че Ддани ми напомни за въздесъщата функция на въображението!  Cry

# 694
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Момичетааа  Heart Eyes Heart Eyes

Морелкее, обади се, де. Къде се затри?  Heart Eyes Heart Eyes

Дани, напълно съвпада мнението ми за епизода като твоето.  Hug Hug

Да, хареса ми серията, хилех се през повечето време, но ми липсваше дълбочина на чувствата на АсФер.

Това "самозапалване" на Намък, както писах снощи, ми е много изкуствено. Цяла орда полицаи стоят и гледат как гори, ooooh!
а моментите на страст - няма смисъл да се аргументирам, просто всички знаем какъв образ изградиха на Ферхат Аслан и той определено не е на човек, който в моменти на любовна заигравка целува по челото и завива с одеало.
Laughing
Да, точно така....
Повече страст трябваше.... Whistling


На мен ми харесва Бирдже с къса коса. Тя всякак ми харесва.  Heart Eyes Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 9 541
Поли Hug, как да развият малко отношенията Йозге-Ферхат...това беше фалстарт. Феновете така скочиха, че май е предпочетено да се позабрави тази врътка в сценария....все едно нищо такова не е било и Йозге никога не е ставала дъщеря на Фери ooooh!

Музикален поздрав от мен, уникално изпълнение на Марги Хранова и Софи Маринова: Heart Eyes Heart Eyes

https://play.nova.bg/programi/kato-dve-kapki-voda/951788?autostart=true

newsm20

Излязъл е още един превод на финалната серия на руски bouquet: https://vk.com/video77283171_456239051

Джулс Hug

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 15:09 от lia-martin

# 696
  • Мнения: 33 402
На мен не ми хареса, че дадоха 2 имена на детето, само и само и Фери да се наложи. Ако беше останал Мерт щеше да е по-добре.  Peace
А и самата комбинация Мерт Баръш не ми звучи добре  Tired
Най-хубаво щеше да бъде да е Джем  Heart Eyes

Мисля, че Фери посрещна Йозге и я хвана за ръката, после си беше сложил ръцете на раменете й. Показаха някакви отношения. Но честно казано не се сърдя, че не съм я чула да му казва "татко"  Mr. Green
Колкото до истините, които не бяха разкрити- не винаги в живота трябва да знаеш всичко. Нямаше нужда Фери да разбира, че Джуньо е баща на Неждет, нито пък Аслъ, че собствената й племенница е убила брат й.
Щяха да ги обременят още и нямаше да са щастливи.
Стига им толкова  Tired
Не съм сигурна дали ми стигна това, което направи Йетер за да я реабилитирам  Thinking
Много ми харесаха Асферските сцени  Heart Eyes Фери от бял по-бял  Shocked Joy

# 697
  • Мнения: 9 388
На мен не ми хареса, че дадоха 2 имена на детето, само и само и Фери да се наложи. Ако беше останал Мерт щеше да е по-добре.  Peace
А и самата комбинация Мерт Баръш не ми звучи добре  Tired
Най-хубаво щеше да бъде да е Джем  Heart Eyes

Мисля, че Фери посрещна Йозге и я хвана за ръката, после си беше сложил ръцете на раменете й. Показаха някакви отношения. Но честно казано не се сърдя, че не съм я чула да му казва "татко"  Mr. Green
Колкото до истините, които не бяха разкрити- не винаги в живота трябва да знаеш всичко. Нямаше нужда Фери да разбира, че Джуньо е баща на Неждет, нито пък Аслъ, че собствената й племенница е убила брат й.
Щяха да ги обременят още и нямаше да са щастливи.
Стига им толкова  Tired
Не съм сигурна дали ми стигна това, което направи Йетер за да я реабилитирам  Thinking
Много ми харесаха Асферските сцени  Heart Eyes Фери от бял по-бял  Shocked Joy

Ще гледам внимателно за детайлите между Фери и Йозге, за които говориш. Нищо такова е видях, но не съм и гледала втори път.

За истините - много точно си го казала. Ненужни истини. И Гюлчето не знае, че Намък е баща на Ферхат, така че са квит. Тя крие тайната за Джюньо, от нея крият за Намък.

Аз Йетер съм я реабилитирала отдавна, но не съм сигурна какво беше това съгласие да тръгне с Намък. Стори ми се искрено. Ето тук ми падна в очите и цялата ми реабилитация от самото начало отиде на кино. Но аз исках да бъде реабилитирана пред Ферхат единствено заради това, че е майка, заради това, че е глупава жена, която обича силно един долен човек, която не е имала избор в живота, защото Намък не се спира преди нищо. Ако тя му се беше опълчила някога, може би тя и двете й деца от Неждет също отдавна да не са между живите.

# 698
  • Мнения: 9 388
Лия, наметнах си нещо, за да ми е топло и да съм сигурна, че не настръхнах от студ при изпълнението на Софка и Марги Хранова. Peace

# 699
  • Мнения: 9 541
Чудесно, и сватбен танц ми предстои да гледам малко по-късно newsm44



Още едно уникално музикално изпълнение на Славин: Heart Eyes Peace
/е, не става за сватбен танц Joy Joy Joy/

https://play.nova.bg/programi/kato-dve-kapki-voda/951791?autostart=true

# 700
  • Мнения: 1 242
Цитат
Знаеш, че аз бях един от основните противници на идеята Ферхат да е баща на Йозге и до последно роптаех против тази сюжетна линия, но - въпреки всичко при положение, че явно решиха да не я опровергават, трябваше да я развият малко, за да завършат нещата.

И аз, и аз... И аз роптаех много срещу тази лишена от всякакъв смисъл кръпка в сценария... Но... уви... Прекалено сладникаво ми стана накрая... Съгласна съм с поста на Дани, че можеше и по друг начин да се направи финал на сериала, по-реален, по-истински, по-смислен....  В смисъл, че не беше нужно чак толкова да променят и романтизират Ферхат, а можеше да го оставят с типичните характерни черти на мъжкарското поведение, на непукизма донякъде, на проявяващата се "скрита" нежност от негова страна... Ама нейсе... Беше ми приятно да сме заедно и да споделяме емоции и идеи толкова време! Сега виждам, че в Контакта започват да следят един друг сериал с участието на Джан Яман, един също много харизматичен актьор... До нови срещи, момичета! Flowers Bouquet

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 18:28 от mury9

# 701
  • Мнения: 5 723
Много трудно изгледах епизода ......може би защото е последен ,или.......... newsm78

Ферхат е точно това ,което трябва да бъде !!! Защо беше тази драматична , опасна ,животозастрашаваща промяна в живота на Аслъ ,ако Ферхат не бе станал това ,което е ......любящ  ,отговорен съпруг , уплашен "баща ", донякъде вече и разбиращ син ,обичащ брат ............Семеен мъж с всички произтичащи от това отговорности , задължения .
Аслъ успешно го изведе до финала на миналото му ,от там нататък ново ,светло ЗАЕДНО !!!!!

# 702
  • Мнения: 1 572
https://twitter.com/twitter/statuses/1001470741190242304

някъде след 9 секунда вече ми е прекалено, можеше да спрат по-раничко щеше да е секси

# 703
  • Мнения: 3 244

Ферхат е точно това ,което трябва да бъде !!! Защо беше тази драматична , опасна ,животозастрашаваща промяна в живота на Аслъ ,ако Ферхат не бе станал това ,което е ......любящ  ,отговорен съпруг , уплашен "баща ", донякъде вече и разбиращ син ,обичащ брат ............Семеен мъж с всички произтичащи от това отговорности , задължения .
Аслъ успешно го изведе до финала на миналото му ,от там нататък ново ,светло ЗАЕДНО !!!!!
+1
 на мен ми хареса епизода , дадоха нов  бял живот на всички, / е нямаше как- намък си отиде /

# 704
  • Мнения: 9 541
Човешки съдби /поз формата на колаж/:






Зависи си от волята и желанието и на двамата партньори, от чистотата на сърцата им, от мечтите им и много други условия newsm78

Общи условия

Активация на акаунт