Да оставиш приятел сам в дискотека - редно ли е

  • 10 768
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 24 839
Първо в темата въобще не става дума за весело подпийнала девойка, а такава дето е била зле - имала е нужда да я приберат. На това нейно състояние коментара е:

Впечатляващо, че някой мародер не ти е теглил един кор. Аз на млади години не прощавах на пияните жени. И няма никакво значение дали ти пускат трезвени или не. Попадне ли ти пияно, го удряш просто за бройката. И който мъж тук във форума говори друго, го прави само, за да изглежда уникален джентълмен в очите на форумната средна извадка.

Колкото и да го извърташ си е безумно гаден.

Точно си е "възползване" или подмамване да наквасиш някой, който не носи, за да ти пусне. Къде е разликата да напиеш или надрусаш някого - падат задръжки, усилват се усещания и мераци. Нали, весело да стане. Като е весело - няма нищо лошо?


Дорис, авторката писа, че е била неадекватна до степен да не може да каже, че ѝ е зле!
Никой не ѝ е наливал в устата зорлем.
нофелет не пише, че е напивал жени, за да му пуснат.

Що за навик да изкарваш жените безмозъчни жертви, от които нищо не зависи и с които гнусните мъже могат да си правят каквото им дойде? newsm78

Аз нищо не извъртам- соча ти фактите, написани черно на бяло.
Ти се чудиш как да намериш под вола теле.

Моето послание е "жени, опичайте си акъла, за да не патите".

Твоето е " мъжете са гадни и гнусни, възползват се от нещастните жертви- жени".
И какво- стойте си вкъщи и се отрязвайте вкъщи, че е безопасно!?

# 106
  • Мнения: 11 357
Напиването и неадекватнотта си имат степени. В началото е пийнала и развеселена, а края е трупясал. Само, че някъде по пътя от едното до другото може да си напълно активна, а да не си наясно какво точно правиш. На сутринта да нямаш спомени или силно да съжаляваш. Съфорумка сподели по-горе, че и се е случило. Ако принципа е - щом мърда самостоятелно, значи става за секс е напълно неприемлив.

Не съм много наясно, но има сексуални стимулатори, които засилват желанието до излизане извън контрол. Жертвата е напълно в съзнание и даже доста дейна и ненаситна, но е е жертва!

абсурт, що за тълкувание на писаното от мен? Напълно невярно.
Ти си тази, за която няма значение какво правят мъжете - то е ок щото са мъжееее. Това им е в природата. Толкова отявлен сексизъм като твоето мислене рядко съм виждала. И то от жена пък съвсем!

Точно нофелет пише, че не прощавал на пияните жени! Не четеш ли?

Никъде не обобщавам "мъжете са", а "мъжете като нофелет" са гнусарите. Аз проблеми с мъжете и феминизма нямам.

Да, да знам вие и повечето в тоя форум сте родени научени с боднат в ...-а правилник  как да пиете, как да купонясвате, как да се държите навсякъде и най-вече как да правите безопасен секс. Само не разбирате, че на другите простосмъртни живота ще ги научи на всичко това и то на принципа проба - грешка.

# 107
  • София
  • Мнения: 17 592

Разбира се, че не бих посегнал на всяка пияна жена. Никой мъж не прави така. Възползваш се, само ако ти харесва на външен вид, естествено.

Аз пък коментирам този гнусен пост.

Говори за " пияна жена", а не за неадекватна.
Схващаш ли разликата?
"Възползваш се" е грозно като израз, но не иде реч за насилие, а за падане на задръжките на жената, от което той се възползва с нейното любезно и активно съдействие, разбира се- тя осигурява веселия креват.
За съжаление, пак стигаме до това- единият пол е виновен, а другият е жертва и цялата в бяло.



 newsm78
Бе по мое време това си беше секс по взаимно съгласие, без виновни и жертви - ама сега с всичките новоизлюпили се джендъри и предварително писмено подписано съгласие и подробен договор за предстоящото "събитие"... знам ли, може и по друг начин да го категоризират вече...

Ама такива каки (или батковци) обикновено не седят в безпомощно състояние с надежда някой да ги прибере или, току-виж, да се съфирясат ... евентуално...

# 108
  • София
  • Мнения: 17 775
Говориш за напиване от друг. Аз изрично уточних в един от постовете си, че изключвам подобни на твоя и на Рибозом сценарии.

Като не си знае мярката, кой да каже Не вместо нея.
Няма принцип за какво става и не става. Аз никъде не съм казала, че мъжът трябва да се възползва от ситуацията, но пияният до голяма степен сам си е виновен за състоянието си и произтичащите от него действия.
Ако пиян блъсне някого, отговорен ли е? Да. Значи не се носи отговорност само при невменяемите в такива случаи.

Но лудите и пияните Господ ги пази, така че споко. Колко други момичета има изнасилени ехее.

# 109
  • София
  • Мнения: 24 839

абсурт, що за тълкувание на писаното от мен? Напълно невярно.
Ти си тази, за която няма значение какво правят мъжете - то е ок щото са мъжееее. Това им е в природата. Толкова отявлен сексизъм като твоето мислене рядко съм виждала. И то от жена пък съвсем!

Точно нофелет пише, че не прощавал на пияните жени! Не четеш ли?

Никъде не обобщавам "мъжете са", а "мъжете като нофелет" са гнусарите. Аз проблеми с мъжете и феминизма нямам.

Да, да знам вие и повечето в тоя форум сте родени научени с боднат в ...-а правилник  как да пиете, как да купонясвате, как да се държите навсякъде и най-вече как да правите безопасен секс. Само не разбирате, че на другите простосмъртни живота ще ги научи на всичко това и то на принципа проба - грешка.

Глупости!
Никога не съм казвала, че няма значение какво правят мъжете, а че ние върху техните действия нямаме власт.
Но, върху своите действия имаме и тъй като последствията са върху нашите задници, е тъпо да не си сложим ламаринката, а да се изживяваме като беззащитни жертви!

Никой не е роден научен, но и никой няма да се научи да се пази, ако му внушават, че неговите действия са без значение, а само трябва да бяга от мъжете, щото те са боклуци.

Ти това правиш- плашиш с мъжете- боклуци.
Аз винаги се опитвам да накарам жената да мисли с главата си, да внимава и да се пази.

# 110
  • Мнения: 1 458
Лично съм откарвала момиче в подобно състояние, с което се бях запознала същата вечер. И не щото съм толкова бяла и добра, а си представих как, ако изпадна в същата ситуация, би било добре някой да направи същото за мен. Защото "това на мен няма как да ми се случи", ми се случва в момента, в който си го помисля.
А някои "мъже" във форума, тези дни достигат неподозирани низоти...

# 111
  • Мнения: 11 357
The Catcher in the Rye, не съм съвсем наясно, но ако стане злополука и виновния е в нетрезво състояние, това не се ли вземаше под внимание в съда? т.е не го съдят с цялата строгост на закона.

absurT, от кога вменяването на вина /даже там където я няма/ и вечното оправдаване на мъжете, е апел към здравомислие?

Така или иначе каквото и да отговориш спирам дебата с теб, защото така убиваме темата. Кой каквото и на когото искаше да каже го каза, да се обяснявам на теб не изпитвам необходимост.

# 112
  • Мнения: 485
Темата зави в доста грозна посока, дори не ми се иска да коментирам мненията от последните няколко страници. Ще помоля модератор да заключи темата, не ми се ще да гледам колко низко още могат да паднат съвсем трезви хора, на които алкохолът явно не може да им бъде извинение за глупостите, които ръсят.

# 113
  • София
  • Мнения: 24 839

absurT, от кога вменяването на вина /даже там където я няма/ и вечното оправдаване на мъжете, е апел към здравомислие?



Откакто четеш както Дяволът- Евангелието.

Вина, това е отговорност за нанесена щета.
Особено когато нанесеш на себе си щета, трябва да поемеш отговорност.
Няма да ти стане по- добре ако обвиниш " мъжете", а оневиниш собствените си постъпки.

# 114
  • Мнения: 46 518
Заключвам по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт