Да оставиш приятел сам в дискотека - редно ли е

  • 10 777
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 24 839
Изключително селяндурско включване.

Не, скъпа, типично мъжко мислене.
А, жените които имат желание да продължават да носят розовите очила, могат да почнат с опроверженията. Peace

# 76
  • Мнения: 3 231
Изключително селяндурско включване.
Вероятно си права. И все пак оценката ти не променя факта, че една млада жена трябва да внимава къде, как, колко и с кого пие нощем. Щото селяндурите дебнем... Wink

# 77
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
И кое му е типично мъжкото? Да се възползваш от пияни жени заради бройката е толкова жалко.
Ако се има за големия еб@ч, не би паднал толкова ниско.
Това, че намирам подобно поведение за селяндурско и долнобробно не значи, че нося розови очила. Жалък е обратният вариант- да го приемаш за норма.
И да, има мъже, които никога не биха посегнали на пияна жена. Познавам такива, което означава че проблемът не е в половата принадлежност, а в манталитета и начина на мислене.

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 15:12 от VickyTaylor

# 78
  • София
  • Мнения: 28 737
Което не изключва факта, че има мъже, които биха посегнали.

# 79
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
Изключително селяндурско включване.
Вероятно си права. И все пак оценката ти не променя факта, че една млада жена трябва да внимава къде, как, колко и с кого пие нощем. Щото селяндурите дебнем... Wink
Никой не твърди обратното. Естествено, че трябва да внимава.
 Но е жалко да се перчиш, че се възползваш от пияни жени. Това не е за хвалене.

# 80
  • Мнения: 3 231
И да, има мъже, които никога не биха посегнали на пияна жена.
Разбира се, че не бих посегнал на всяка пияна жена. Никой мъж не прави така. Възползваш се, само ако ти харесва на външен вид, естествено.

# 81
  • София
  • Мнения: 28 737
Нофелет, подстрекател си.

# 82
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
Нека си подстрекава. Хубаво се излага.

# 83
  • Мнения: 3 231
Вероятно е добре да се направи леееко разграничение по въпроса за степента на интоксикация на "жертвата". За твое успокоение, да, повечето мъже никога не бихме се възползвали от жена, която е видимо неадекватна и не разбира какво ѝ се случва. Такава жена би чукал само психопат, тъй като усещането е съпоставимо с това да правиш секс с труп. Е, ок, по-топла е, но... няма фийдбек, не охка, не пъшка и не ти казва колко ти е голям и колко дълбоко влиза.

Всичките тези неща обаче можеш да ги получиш от жена със средна интоксикация. При нея има всички налични екстри - хем всички задръжки са паднали и вече е готова да прави куп неща, които само преди 200 грама водка са ѝ били "ама аз не съм такава жена", хем има ясно осъзнато участие в секса + реална активна роля.

Така че, Вики, напивай се до козирката. Така джентълмените категорично няма да те закачат Wink

# 84
  • Мнения: 19 121
И да, има мъже, които никога не биха посегнали на пияна жена.
Разбира се, че не бих посегнал на всяка пияна жена. Никой мъж не прави така. Възползваш се, само ако ти харесва на външен вид, естествено.

Отдавна подозирам, че си любител на пияните жени.

http://old.bg-mamma.com/?topic=997703.msg35638661#msg35638661

# 85
  • Мнения: 3 231
Аз съм любител на трезвени. Но като се напие, да я върнеш ли...

# 86
  • Мнения: 2 204
Аз съм любител на трезвени. Но като се напие, да я върнеш ли...
Ма как ще я върнеш, то е грехота. Както вече имах възможност да кажа имаме си много хубава българска поговорка точно за такива случаи - "Пияна жена, весел креват" Кой уважаваш себе си мъж ще се откаже от веселбата с пияна жена в кревата - никой

# 87
  • Мнения: 3 231
То и неуважаващ се няма да се откаже.

# 88
  • София
  • Мнения: 17 849
Случката не предполага някакви дълбоки житейски разсъждания, авторката имаше конкретен въпрос и мисля, че получи своя отговор. Сега, да сравняваш подпийнало момиче с човек с тумор в мозъка е повече от нелепо.

За някои предполага, за други не. Зависи от капацитета. Емоционален и други разни видове.
А да ми вменяваш измишльотини за сравнения е нагло. Човек трябва малко да слезне на земята и от позицията на вече минало събитие да отсъди, че не се е случила драма. Напиването не е болест, не е страдалчество, а е нещо, което ти си направил. (изключвам случаите, които Рибозом и Дорис споделиха, звучат страховито).
Така, както напиването до полунесвяст е просто грешка, така и другите не са чудовища, а просто постъпили неправилно.
Тъпо е, да но от вайкане какви хора има, файда няма. Не ми се пишеше и за други сценарии, за да не излизам от коловоза на тясното питане с разсъждения, но вече се включиха няколко мъже- имала е късмет, че някой не я е завлякъл някъде да си поиграе с нея.

Вие все познавате най- свестните и ако случайно някой има досег с други, следва възмущение какви селяндури имате в средата си. Свестните не дебнат в дискотечките в к**венски град.


# 89
  • София
  • Мнения: 24 839
Мисля си, че доста наивен народ щъка из форума.

" И да, има мъже, които никога не биха посегнали на пияна жена".........

Да се смееш ли, да плачеш ли.......

Общи условия

Активация на акаунт