Бързи здравословни въпроси и отговори – 14

  • 54 046
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
И на ангиолог.

# 706
  • Мнения: 2 805

Благодаря  Hug

Не знаех, че ангиологът е съдов специалист.
Ако някой може да ми препоръча за София, ще съм благодарна много  bouquet

# 707
  • Мнения: X
Аз бих отишла в Сити клиник или ВМА Simple Smile

# 708
  • Мнения: 2 805
Аз бих отишла в Сити клиник или ВМА Simple Smile

Благодаря  bouquet Прочетох при какви оплаквания се ходи при ангиолог, значи имам чекче на почти всичките симптоми.

# 709
  • София
  • Мнения: 17 775
Почти всеки път като изляза сред повече хора или комуникирам през деня (говорно) по- активно, вечер ме боли главата отстрани и слепоочието. От много звуци ми се получава. Писна ми да преполовявам аналгина за седмица, а вече невинаги ми действа.

Мигрена ли е това и има ли лечение? Или е само симптоматично. Не е от кръвното сякаш, защото е било различно различните пъти. Няма кой знае какви амплитуди.

# 710
  • Мнения: 10 264
Същата съм, но по детски рожденни дни или места с деца. Като се прибера ще ми се пръсне главата, а не е като да не понасям шум. Работата ми е свързана с висок шум. Но ми няма нищо от него. Проблема ми ае поражда единствено от писъци и крясъци на деца. Направо си лягам след подобни мероприятия. И аз не знам на какво се дължи, но са кошмарни болки.

# 711
  • Мнения: 77
Това е от натоварване,учителите имат този проблем.Много шум,говорене,крясъци....Почивка трябва според мен,и аналгина не е решение.Може Нурофен експрес,Парацетамол.Аналгина сваля също така и кръвното.Почивайте повече и спете,когато е възможно.

# 712
  • Мнения: 490
Здравейте,искам да споделя какво се случва с мен и ще се радвам ако някой може да ми помогне ако е имал същите симптоми/нещо на лекарите им нямам доверие вече / от около две седмици ми е лошо,подут ми е стомаха и е твърд,имам оригвания,газове,трудно изхождане/по принцип съм си така/,обложен език,сухота и гаден вкус в устата ,вече ми минават какви ли не мисли през главата не се чувствам никак добре,ходих на гастроентеролог той ми вика няма ти нищо имаш само раздразнение на дебелото черво ,но аз не вярвам ,че само от това мога да се чувствам така ,вече незнам къде да отида и към кого да се обърна

# 713
  • Мнения: 68 668
Хирург? Корема трябва да е мек принципно. Твърд не е ок мисля...

# 714
  • Мнения: X
Здравейте,искам да споделя какво се случва с мен и ще се радвам ако някой може да ми помогне ако е имал същите симптоми/нещо на лекарите им нямам доверие вече / от около две седмици ми е лошо,подут ми е стомаха и е твърд,имам оригвания,газове,трудно изхождане/по принцип съм си така/,обложен език,сухота и гаден вкус в устата ,вече ми минават какви ли не мисли през главата не се чувствам никак добре,ходих на гастроентеролог той ми вика няма ти нищо имаш само раздразнение на дебелото черво ,но аз не вярвам ,че само от това мога да се чувствам така ,вече незнам къде да отида и към кого да се обърна

Пусна ли ви изследвания?

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Ехограф на коремни органи прави ли?

# 716
  • Мнения: 2 165
Нещо съм се притеснила. Расте ми мъдрец и нощно време не мога да спя. Преди да легна пия или Аулин или Хексалгин. Нощеска като се събудя цялата съм подгизнала от пот. Глава, възглавница, нямам температура, но появявали се това от болкоуспокояващо?  #Crazy

# 717
  • Мнения: 68 668
Нещо съм се притеснила. Расте ми мъдрец и нощно време не мога да спя. Преди да легна пия или Аулин или Хексалгин. Нощеска като се събудя цялата съм подгизнала от пот. Глава, възглавница, нямам температура, но появявали се това от болкоуспокояващо?  #Crazy

Направи секторна снимка. Върви на зъцолекар. Може да расте на криво. А може и да има възпаление на венеца от растежа...може и лека Т да вдигнеш дори. Нека те погледне зъболекар.

# 718
  • Мнения: 2 165
Нещо съм се притеснила. Расте ми мъдрец и нощно време не мога да спя. Преди да легна пия или Аулин или Хексалгин. Нощеска като се събудя цялата съм подгизнала от пот. Глава, възглавница, нямам температура, но появявали се това от болкоуспокояващо?  #Crazy

Направи секторна снимка. Върви на зъцолекар. Може да расте на криво. А може и да има възпаление на венеца от растежа...може и лека Т да вдигнеш дори. Нека те погледне зъболекар.
Ходих. Правилно расте всичко е наред, възпален ми е и издут венеца и някакви лимфни възли, но каза че трябва да си го изтърпя. Та вчера ходих при още една и тя каза същото, показах и снимката, каза да жабуря и да си търпя, че няма как.
А мен зверски ме боли и вечер преди лягане затова пия обезболяващо, че иначе е нетърпимо. Но аджеба защо съм вир вода след болкоуспокояващоти?Simple Smile

# 719
  • Мнения: 490
Ходих на гастроентеролог и ме гледа на ехограф само

Общи условия

Активация на акаунт