Емоционална изневяра - оправдана?

  • 10 736
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 802
Добре де, аз ли съм старомодна, или е нормално като има връзка, да си насочи там вниманието. То точно затова са връзките - за да си давате пълно внимание.

На 19 е, да ти напомня. Не на 29. Точно ти развиваше теории, как младите момичета трябвало да въртят по двама-трима, тъй че и да се оглежда - какво? На 19 трябва всичко да е смъртоносно сериозно и да събират гнезденце?

И да, в нейния случай е изключително добре да се оглежда, вместо да пристане на 20 на това дечко,че и бебИнце да му роди, за да му докаже любовта си.

Да въртят, ама не във виртуала. Просто е прекалено лесно във виртуала, нула усилия и само четкане на егото.

На мен ми е странно как бързо хвръкват от нула моногамия до 100% битовизъм и съжителство с ревност и бебенце. Има нещо сбъркано в цялата ситуация.

Чатенето е качествено различно от оглеждането. Щото гледат само екранчето, а това е лузърско.

# 46
  • Мнения: 5 248
Баси аз съм  курва готвачка ....
Мамасита имам чувството, че в тебе живеят 2-3 души и пишат по различно време..
Да поправя изказването ти - точно във виртуала се оставят най-лесно следи и човек би бил хванат от раз.
Авторът е човека с проблемите.

# 47
  • Мнения: X
Чатенето е качествено различно от оглеждането. Щото гледат само екранчето, а това е лузърско.

От екранчето лесно се преминава към реалното. Тъй стават нещата в наши дни. Лузърско никога не е било и скоро няма да бъде. Peace Само формата/апповете/сайтовете се сменят.

# 48
  • Мнения: 30 802
Що бе, винаги ми е било това мнението за чатовете, особено в сегашната им форма.

Сега, ако са на етап гаджета, по принцип мадамата не би трябвало да говори за бебенца. На мен ми се струва това като някаква хипер-компенсация, прекалено доказване. За мен нормалното е да излизат, но всеки да си има времето и да си дадат един "гратисен период", в който си затварят очите и е ясно, че всеки върти по 2-3 и си прави кастинга. Да почнат отначалото да си ровят по телефоните и на мен ми идва много.

Обаче момчето ако не му изнася- да напуска и да търси друга, не да натиска тази да си сменя мисленето.

Но да, висене в чат с няколко мъже, ако е често и целенасочено, не е най-доброто.

# 49
  • Мнения: 5 248
Автора достатъчно я е смачкал с недоверието си, тя е започнала да му се доказва с тези обещания/а всъщност се опитва да се докаже на себе си/ че не е такава каквато той и втълпява. И двамата имат дефицити и травми от детството, но проблема на автора е много по-голям. Той е психо насилник и ще и стане ясно до няколко години.

# 50
  • Мнения: 13
Автора достатъчно я е смачкал с недоверието си, тя е започнала да му се доказва с тези обещания/а всъщност се опитва да се докаже на себе си/ че не е такава каквато той и втълпява. И двамата имат дефицити и травми от детството, но проблема на автора е много по-голям. Той е психо насилник и ще и стане ясно до няколко години.
Ти доверие ще имаш ли ако някой ти казва , че си единствена , ако го хващаш да те лъже и в последствие всичко това се окаже , че са просто приказки , а действията показват друго? Понякога се чудя аз ли съм сбъркан или 2/3 от хората мислят твърде ограничено.

# 51
  • Мнения: 5 248
Няма да имам доверие, но и няма да стоя с този човек повече.

# 52
  • Мнения: 30 802
Сега, първо, тя не ти дължи вярност. Ако не си могъл да я вдъхновиш да спре да чати, значи не те иска чак толкова. Бъди мъж и се раздели.

Не разбирам защо ще се натискаш и ще начукваш канчето, след като явно и двамата не искате да сте заедно. Никой няма да ви пише черна точка, ако сега не се овъртолите да правите "здраво семейство". Имате още хляб да изядете.

Та така, чати. Не е гот, като не ти изнася, намери си такава, дето не чати. Просто е.

# 53
  • Мнения: X
Ако я подлагаш на разпити и проверки - много ясно, че ще лъже, и ще лъже все повече и повече, докато накрая ѝ писне от теб.

# 54
  • Мнения: 13
Сега, първо, тя не ти дължи вярност. Ако не си могъл да я вдъхновиш да спре да чати, значи не те иска чак толкова. Бъди мъж и се раздели.

Не разбирам защо ще се натискаш и ще начукваш канчето, след като явно и двамата не искате да сте заедно. Никой няма да ви пише черна точка, ако сега не се овъртолите да правите "здраво семейство". Имате още хляб да изядете.

Та така, чати. Не е гот, като не ти изнася, намери си такава, дето не чати. Просто е.
Спряла е да чати след като я хванах и си призна за още много като ги блокира , аз го написах още в първия пост

# 55
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 332
И какъв е проблемът? Че ще ги разблокира и може да започне отново ли?

Не си казал нищо за характера на чатовете, но нищо. Аз съм търпелива. Ще почакам.

# 56
  • Мнения: 13
И какъв е проблемът? Че ще ги разблокира и може да започне отново ли?

Не си казал нищо за характера на чатовете, но нищо. Аз съм търпелива. Ще почакам.
Проблема е , че се посъветвах с вас дали такъв човек може НАИСТИНА да се промени и да спре , а не да ме нарани отново някой ден (не , че е сигурно , но както казах имате повече опит и знаете какво БИ станало дали е така или просто приказки отново). Иначе как да обясня какви са били чатовете? Занимавки , сърца , целувки , комплименти , опознаване т.н

# 57
  • Мнения: 5 248
Да може. Когато му се даде свобода.

# 58
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 332
Занимавки , сърца , целувки , комплименти , опознаване т.н
Кой ги пуска? Тя ли? Ако ѝ ги пращат, отговаря ли им с подобни послания?

Не може тя да те наранява с това, че е харесвана от мъжете. Това би трябвало повече да те ласкае.

# 59
  • Мнения: 30 802
Вие сте на колко беше, 19 и 22. По принцип на тоя етап е 101% сигурно, че ще се разделите в бъдеще. Съмнява ме да изкарате цял живот. Тя няма причина, реална, да спре. В скоро време пак ще чати, защото ей така, защото си й забранил.

За съжаление мъже като теб изкарват най-лошото в жените. Дори може и да ти изневери, ей така, да те направи на глупак.

Та така, най-добрият ход е да се разделите, не да се чудиш как на 19 да й оформяш мисленето. Нямаш опит с жените, нямаш житейски опит, натрупай го и няма да имаш драми.

Общи условия

Активация на акаунт