Препоръчайте водопроводчик във Варна

  • 841
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Моля, препоръчахте водопроводчик, който работи във Варна и си е свършил работата при вас, както трябва.
Няколко месеца след ремонт стената на пералното ни помещение започна да се мокри, а нашият майстор не ни вдига телефона откакто му казахме, че трябва да дойде да погледне, защото има проблем след него.

# 1
  • Мнения: X
Какви водопроводни дейности е вършил майстора?
Може някой кран да е дефектирал, което няма касателство с майстора.
Има ли работеща пералня в това перално помещение?

# 2
  • Мнения: 134
Здравей Pav,
Майсторът премести крана за вода към пералнята. Това беше миналия Юни, проблемът се появи преди около 2 месеца. Пералнята е в това помещение и кранът е точно в тази стена, която е мокра.
Не казвам, че е виновен майсторът ни, защото не разбирам от тези неща и изобщо не искам да изразявам некомпетентно мнение, но ни обеща, че ще дойде да отсърани причината за теча...и така от 2 месеца казва, че ще дойде утре, след 2 дни и т.н, докато накрая спря да вдига телефона... а стената е все така морка, а аз нямам никакъв контакт на  друг майстор. Не искам да звъня на случайни от обяви в интернет.
Моля, ако имате контакт на някого да го дадете, защото проблемът засяга и съседите под нас. Тяхното перално помещение, което се пада под нашето, е с шупнала мазилка на тавана. Често ме питат какво става и няма ли да извикаме някого да погледне и оправи теча и аз всеки път казвам, че чакам майстора утре, утре, утре, защото той ме подвежда и вече се излагам и аз пред съдедите.

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 23:16 от shisharka_

# 3
  • Мнения: X
Съчувствам Ви.
Проблемът според е минимален, но с неприятни поражения.
Водопроводчикът,
който съм виждала как работи по обекти и му имам координати не е във Варна от два месеца.
В къщи сама се справям с тези дейности.
Утре сутринта ще имам информация къде ще ходим с колегата по обекти.
Може да минем и през Вашия адрес.
Ще "метна" и ключовете при инструментите.
Ако сте ми съседка ще ми улеснено, заради трафика в града.

Общи условия

Активация на акаунт