ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 3

  • 28 173
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Има надежда за българското образование! Sunglasses Щом такива грешници стават учителки, съм спокойна за бъдещето Wink

# 46
  • Мнения: 9 374
Има надежда за българското образование! Sunglasses Щом такива грешници стават учителки, съм спокойна за бъдещето Wink

Дона, ние пред децата ще се правим на светици. SunglassesJoy Ето виж, Майчето се прикрива, не ходи с къси гащи на училище. Joy Примерна е.

# 47
  • Мнения: 6 161
....
Как ме е яд, че няма да го гледам утре, а трябва да вися на тъпия курс.....е, като се прибера, ще го върна назад, ама....пусто нали ще ставам умна ....
Така е  bouquet , като пораснете с Майчето и Яничка  да се гордеем с вас  Hug !
Скрит текст:
Моята племенница когато  беше на около 2 г. и я хвалехме за нещо , най-сериозно ни поглеждаше , пипаше си челото и казваше : "Уно !"

# 48
  • Мнения: X
Мерси за комплимента, ама аз съм сравнително дърта магарица - с 10 години съм по-голяма от Яничка и Майчето Joy Ходя на курс по китайски...щото ми е скучно след работа Joy Joy

Ужас, явно пиша много....инфантилни неща, щом ми даваш толкова малко години, трябва да ставам сериозна. То те двечките разсъждават по-трезво Joy

“Уно!” JoyJoy

# 49
  • Мнения: 9 374
Ужас, явно пиша много....инфантилни неща, щом ми даваш толкова малко години, трябва да ставам сериозна. То те двечките разсъждават по-трезво Joy

Абе трезво хахахах. Това при мен са проблясъци, аз понеже съм инфантилна и не мисля много с разума. Joy  Толкова трезво разсъждаваме, че вече не сме за "сериозната темичка" и  трябваше да си изливаме лиготията някъде другаде. Wink Joy И мерси все пак за комплимента, и други са ми го казвали. Simple Smile

# 50
  • Мнения: X
Красива беееееее!!!! Пу пу!

# 51
  • Мнения: 9 374
Красива беееееее!!!! Пу пу!




Оооо, тоя цвят е страхотен. Много й ходи и сега се вижда, че не е червено. Обаче въпреки това черното си е нейното и най-добре й седи. Подчертава красотата й най-силно.

Ех, тия котки бе! Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 9 563

Само да вметна, че Велислав/Емил от тази снимка съм си го "заплюла" още от миналата тема. Дори и доказателствен материал имам. 😍😍😍

Леле от толкова писане съм проспала информацията за Интервюто на Велислав и Теодора Духовникова. Дано да мине преди 10:00, че да ми усмихне деня. Иначе вечерта ще е един екшън, че хлапетата искам да са по леглата до 22:00 най-късно.

Много ми харесва Диана с този цвят на косата. Много е хубава.

# 53
  • Мнения: 5 846
Нашият хубавелко 😎

# 54
  • Мнения: 9 374
Когато бяхме млади и зелени... Grin Ама хубав ли е пък да му се невиди, годинките не му пречат. GrinningHeart Eyes

# 55
  • Мнения: 6 161
 smile3516 Като ви чета , утре май  за Велислав бой ще има  smile3512
Някак трябва да се разберем , че не сме тука да един ден  Joy !
 Praynig Praynig Praynig Дано утре да не се изтърсят гости !
Хъмбъл , и екшън-ролите  му лепят идеално  Peace !
Дали утре  ще изтрещят и ще го попитат за простотиите в жълтините ?

# 56
  • Мнения: X
Ели, предполагам, че ще ги разпитват само за филма и (дано) тук-таме за сериала. Нали са двамата с Духовникова...не вярвам да го почитат от жълтините - нали са “вкъщи”, в тяхната си ТВ

# 57
  • София
  • Мнения: 9 563
Ели, шега беше, ама нали ми е най-любимата снимка, та да си кажа.

Утре, в интервюто не вярвам да се занимават с тези глупости от парцаливите издания. Да не говорим, че е толкова изсмукано от пръстите, че дори и не може да създаде интрига.

# 58
  • Мнения: 9 374
smile3516 Като ви чета , утре май  за Велислав бой ще има  smile3512
Някак трябва да се разберем , че не сме тука да един ден  Joy !
 Praynig Praynig Praynig Дано утре да не се изтърсят гости !
Хъмбъл , и екшън-ролите  му лепят идеално  Peace !
Дали утре  ще изтрещят и ще го попитат за простотиите в жълтините ?
Ааа няма да се бием тука, ние сме разумни и широко скроени, ще си го поделим. Joy Диана е най-добре, само жени сме тук, мъже няма и никой не се кара за нея хахаха. Grinning

# 59
  • Мнения: X
По два часа на всяка желаеща - ще се редувате Joy Той да му мисли как ще оцелее, не е наш проблем това Joy

Яни, пусто нямаме ни една в алкохолната компания, дето да си пада по жени :
Joy Веднага ѝ зачисляваме Диана Joy

Общи условия

Активация на акаунт