ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 3

  • 28 173
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Ммммм....добре са ти го казали децата!!!
Което ми напомня, че класната ми в гимназията беше с девет гпдини по-голяма от нас - ние на 15, тя - 24. Когато разбра, майка ми каза - оооо, само баща ти щемпращам на родителска, аз какво ще се занимавам Joy

# 31
  • Мнения: 5 846
Бау! И два шамара за събуждане😀 Добър вечер.

# 32
  • Мнения: 9 628
Дона, не че на мен не ми се иска в топлото време да съм с къси панталонки, ама ще ходя при директора ако ме видят така на работа, а убий ме, но с рокля/пола няма да се облека, по-добре да си умирам от жега с дънки! Joy

Ето за Москита Simple Smile :

# 33
  • Мнения: 6 161
 newsm51 Благодаря за темичката !
 Хъмбъл , даваш ли си вече сметка  какво си причини с отварянето на новото кръчме   newsm62 ?
Честито на Майчето  /червени обущета ли си взе  Joy/ !
На Яничка успех  Peace и утре да има настроение за Вездесъщият !
По едно време  ви  зачетох  след обяд на телефона , сега се прибирам и ...нищо  Thinking
Не очаквах нова тема  Joy
Гледам ,че и морето сте налазили   grinning039
Аз чак през август ще мръдна до там  sport027 Очаквайте приливна вълна , че нещо трудно се слабее Embarassed
Дона, убиваш ме с тия надписи дето измисляш на снимките 😂😂😂
.....

Донето го извадихме от снощната  дупка  bigdance2
 ooooh! Мернах  един от вариантите  на  онези писания за новата любов на Велислав . Ами от тъпо  по-тъпо е . Аргументът им беше ,че на интервюто той казал ,че актьорите понякога се влюбвали един в друг  и че били заедно с Диана  по време на шоуто ... ooooh!Явно авторът не е ослепително интелигентен  Naughty




Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 17:34 от Ели-фен

# 34
  • Мнения: 2 655
Дона, не че на мен не ми се иска в топлото време да съм с къси панталонки, ама ще ходя при директора ако ме видят така на работа, а убий ме, но с рокля/пола няма да се облека, по-добре да си умирам от жега с дънки! Joy

Ето за Москита Simple Smile :


Ооо, Майче,разбиваш ми сърцето с това гифче!
Хора,ако Велислав влезе тук ще се почувства като във филмите, където жертвата влиза в стаята на преследващия го и вижда свои снимки навсякъде по стените, окачени и разбира, че преследвача е обсебен.

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 22:55 от Veracruz

# 35
  • Мнения: 5 846
п
Дона, не че на мен не ми се иска в топлото време да съм с къси панталонки, ама ще ходя при директора ако ме видят така на работа, а убий ме, но с рокля/пола няма да се облека, по-добре да си умирам от жега с дънки! Joy

Ето за Москита Simple Smile :


Ооо, Майче,разбиваш ми сърцето с това гифче!
Хора,ако Велислав влезе тук ще се почувства като във филмите, където жертвата влиза в стаята на преследващия и вижда свои снимки навсякъде по стените, окачени и разбира, че преследвача е обсебен.
😀😂 да се организираме и да ходим да го ядем утре в Събуди се😀😂😂😂

# 36
  • Мнения: 1 190
 Вера, баш така си излиза, че е Grinning И това не е само с Велислав, а и с другите две парчета Grinning Честно тук има повече материал за тях отколкото в гугъл, фейсбук и инстраграм заедно Grinning Само да вметна, че днес когато реших да видя каква е статията за Велислав и Диана и написах в гугъл Велислав Павлов и Диана Димитрова нашата страница от форума излезе 2ра по ред Grinning
 
 Много сладурско гифтче Heart

# 37
  • Мнения: 9 628
Ели, не Grinning, морковена торта Cake
Аз като видя от къде са така наречените "статии", хич не си правя труда да ги чета.

# 38
  • Мнения: 4 059
Кой е обсебен???

# 39
  • Мнения: 6 161
...... да се организираме и да ходим да го ядем утре в Събуди се😀😂😂😂
Какво съм изпуснала за утре сутринта ??? Нещо с Велислав ли ще има  Thinking

# 40
  • Мнения: 12 422
Майчеее, от сърце ти благодаря Kissing Heart
Ще си го метна на аватара, като се добера до подходящо устройство Sunglasses

Ели, в Събуди се ще бъде с Теодора. Аз вероятно няма да мога да го гледам веднага, така че разчитам на вас да разказвате Hug

# 41
  • Мнения: 5 846
...... да се организираме и да ходим да го ядем утре в Събуди се😀😂😂😂
Какво съм изпуснала за утре сутринта ??? Нещо с Велислав ли ще има  Thinking

ще е гост с т. Духовникова в Събуди се. Сега не съм сигурна утре ли е. 😀

Ели, утре от 8 сутринта, по НОВА 😎

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 18:21 от HumbleBumble

# 42
  • Мнения: 6 161
Благодаря за инфото !
Погледнах в архива им  и в последното  предаване е имало  среща с Асен Блатечки , а на екранчето е изписано 10:43 ч.
Това означава ,че  след 10  ч. са им тези гостувания и няма да се наложи  да се измъчваме с цялото предаване .

# 43
  • Мнения: X
Донето го извадихме от снощната  дупка
Човек не може да си се сдухва на спокойствие от вас HugHugHugHeart

Как ме е яд, че няма да го гледам утре, а трябва да вися на тъпия курс.....е, като се прибера, ще го върна назад, ама....пусто нали ще ставам умна
Само да вметна, че днес когато реших да видя каква е статията за Велислав и Диана и написах в гугъл Велислав Павлов и Диана Димитрова нашата страница от форума излезе 2ра по ред Grinning

Ууууу, браво!! Това е много добре!

# 44
  • Мнения: 9 374
Ели, благодаря ти, и на останалите също.Hug Ще го взема бе, няма къде да ида ахаха. А настроението за Вездесъщият и без друго си го имам. Чакам го с нетърпение. Grinning

Ама тука колежки ли надушвам? Thinking Майче, да не си учителка ? Аз съм още в процес ама...Joy

Фифф, това и аз съм го забелязвала. И аватарите ни се мъдрят из снимките в гугъл хахахаха.

Общи условия

Активация на акаунт