ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 3

  • 28 193
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 059
 
Аз й завиждам благородно на нея, тя си заслужава почивката. Дори и грешниците имат нужда хаха. Joy
Амин!


Оххх добре де, отивам да се покая във водата. А тя една бистра, чиста, ужас.  Няма никой друг на плажа още повече мъка.
Готова съм да изям и парче торта за наказание.
Изкупвам си греха
Скрит текст:

ПП: на Северното Черноморие съм. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 16
  • София
  • Мнения: 9 563
Ауууу, Димитрова, припаднах.
Брех, верно ли си на север? Аз с тези камъчета реших, че си в Гърция. Ми нищо, то на север е даже и по-гадно.

# 17
  • Мнения: 2 123
Хъмбъл, благодаря за темата!:hibiscus:Flowers HibiscusFlowers Hibiscus

Девойки, опасни сте! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus Нищо не може да ви убегне! Информация, интервюта, снимки, постановки, филми – всичко свързано с любимите актьори! За пламенната защита с аргументи нямам думи. Всяка от вас е готова за ПР на всеки един от тримата.

# 18
  • Мнения: X
Аз й завиждам благородно на нея, тя си заслужава почивката. Дори и грешниците имат нужда хаха. Joy
Амин!


Оххх добре де, отивам да се покая във водата. А тя една бистра, чиста, ужас.  Няма никой друг на плажа още повече мъка.
Готова съм да изям и парче торта за наказание.
Изкупвам си греха
Скрит текст:

ПП: на Северното Черноморие съм. Stuck Out Tongue Winking Eye



абе като каза самолет и 500 километра, веднага си помислих за Варна, но реших да не коментирам ахахахха

Боже мой колко е готин!!!! Разтуптя ми се онзи един процент от сърцето, който не е зает от Бамби!!!!

# 19
  • Мнения: 2 282
Аз пък се зарадвах петъчно с билети за Дон Жуан. Ще водя колежка на мой разноски да не съм сама, ще се жертва жената, тя изобщо не гледа филма, та после ще пиша мнението и на един напълно безпристрастен.

# 20
  • Мнения: X
Аз пък се зарадвах петъчно с билети за Дон Жуан. Ще водя колежка на мой разноски да не съм сама, ще се жертва жената, тя изобщо не гледа филма, та после ще пиша мнението и на един напълно безпристрастен.

на 28 и 29ти май ще има ударно бг мама в Народния Grinning  Нямам тъпение!!!

# 21
  • Мнения: 2 123
Дона, май месец мина.

# 22
  • Мнения: X

"май" като явно, може би, вероятно
Ама сега осъзнах как звучи ахаххахахаа
имах предвид 28 и 29 юни

ама тооо, с Бамби - май ли е, юни ли е, януари ли е.....все е РАЙ!

# 23
  • Мнения: 12 450
Ох, Дона, на тази снимка е като тържество на съвършенството. Разтуптяха ми се всичките 103% от сърцето, които са заети от него Grinning

Майче, за тази снимка ли се възмущавахме,че има надпис през лицето му?Simple Smile



# 24
  • Мнения: X
Ох, Дона, на тази снимка е като тържество на съвършенството. Разтуптяха ми се всичките 103% от сърцето, които са заети от него Grinning

Майче, за тази снимка ли се възмущавахме,че има надпис през лицето му?Simple Smile


Сексът беше толкова добър, че дори съседите запалиха цигара!

# 25
  • Мнения: 2 123
Маскита, ето на тази снимка е трепач!!! Страхотен! Леле-е-е-е-е

# 26
  • Мнения: 580
Маскита, а с двете снимки 206% процента от сърцето ни се разтуптя 😍

Дона, убиваш ме с тия надписи дето измисляш на снимките 😂😂😂

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 16:18 от fchelata

# 27
  • Мнения: 9 374
Аз й завиждам благородно на нея, тя си заслужава почивката. Дори и грешниците имат нужда хаха. Joy
Амин!


Оххх добре де, отивам да се покая във водата. А тя една бистра, чиста, ужас.  Няма никой друг на плажа още повече мъка.
Готова съм да изям и парче торта за наказание.
Изкупвам си греха
Скрит текст:

ПП: на Северното Черноморие съм. Stuck Out Tongue Winking Eye


С тая снимка смятай, че си го изкупила за не знам колко време напред. Joy
Човек малко да ви остави и вие сте напълнили темата с красоти. Влюбих се за не знам кой път хахаха.Страхотни сте. HugGrinning

# 28
  • Мнения: X
Дона, убиваш ме с тия надписи дето измисляш на снимките 😂😂😂

Не го казвай публично, че ще ме пратят да деля килия със Стаменова в Сливенския Joy
(мерсиииииииии Kissing Heart )
Яничка, по-кротко, че утре трябва да си в кондиция, след изпита се влюбвай Joy

# 29
  • Мнения: 9 628
Мхм, за тази, обаче на онази цветните ефектите са убийствени Sunglasses

Докато бях на разходка по магазините в мола с една колежка, да си се наградя за двата изпита Grinning, чувам изведнъж едни викове: "Госпожо, госпожо!" и две от хлапетата ми, Елица и Елена тичат към мен и ме прегръщат, умрях от срам Grinning, а майките им: "Оставете госпожата намира, почивка е!" Grinning. И понеже, когато съм на работа няма как да съм по къси панталонки, защото ще събера погледите на родителите, та момичетата: "Госпожо, много сте хубава с тези къси гащи. Защо не идвахте така и на училище?" Joy

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 17:01 от maichetoo0o

Общи условия

Активация на акаунт