🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 764
  • 892
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 19 518
Между другото познавам такива индивиди като Бобо, които не носят на алкохол и стават заядливи след употребата му. Попадала съм в такава компания точно на вечеря, много е неприятно. Всички разбират за какво става въпрос и се съгласяват с всяка глупост, която изръси въпросната персона, само и само да няма скандал. Натоварващо си е. Тук пък и пред камери...още повече.

# 361
  • Мнения: 14 110
На мен ми идеше да му шибна един в пияната муцуна, пък за гостите не знам. И трезвен не можа да ми стане симпатичен, а пиян ме кара да забравя, че съм дама. Joy

# 362
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Бойка как грозно си го просеше. Довечера ще е дъното. Да заявиш така мераците си към мъж - колко отчаян трябва да си.

# 363
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На мен ми идеше да му шибна един в пияната муцуна, пък за гостите не знам. И трезвен не можа да ми стане симпатичен, а пиян ме кара да забравя, че съм дама. Joy

Да ти кажа: като го гледах снощи, май някой те е изпреварил.



Не личи много на скрийншота, но носът му беше фраснат.

# 364
  • Мнения: 14 110
Спестили са ни някой кадър. Joy

# 365
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Като го гледам, едва ли липсват мераклии да му сменят физиономията.

# 366
  • Мнения: 19 518
Ами не зная дали сте забелязали, обаче много малко участници всъщност канят гостите в къщи, а още по-малко от тях разказват нещо за себе си, или пък водят някакъв разговор извън това какво ястие им се яде и дали ще си сипят от соса например. Някак ВИП участието не предполага ли по-широк мироглед и по-свободно поведение пред камерата, иначе се получава  готвене на завързани манджи в чужда кухня и изтърпяване на едни четирима непознати. А, задължително с поканени певци накрая за изненада на компанията. Много изтъркано и скучно според мен.

# 367
  • Мнения: 630
Снощи в "Господарите" случайно видях кадри от предишната седмица - Нордел хвърля хляб по Луна, тя нещо се гъзи по масата. Абе това идиоти ли са, егати излагацията. Аз в реалния живот не познавам хора, които се държат така, дори и по купони, вечеринки и т. н.  Абсолютни циркове.

# 368
  • Мнения: 7 848
Дайдавидимклипа!😁

# 369
  • София
  • Мнения: 8 125
Някак ВИП участието не предполага ли по-широк мироглед и по-свободно поведение пред камерата

Като ги гледам колко са ограничени повечето ни ВИП-ове, какъв по-широк мироглед да очакваме.

# 370
  • Мнения: 18 590
Толкова отдавна не канят вип-ове, че вече не ми прави впечатление кой къде приема гостите си. Снощи беше в нещо като преустроен гараж.
Каквито са виповете, такива са и епизодите им.

# 371
  • София
  • Мнения: 5 712
Много мераклийки за тоз' Сиганин. И в темата, и в предаването... На мен ми е противен. Голям мъжкар е, как напсува жена, за която не е спрял да повтаря и натъртва, че е стара, направо излязла от Джурасик парк. Поредното леке със самочувствие.
Точно!
И като обобщаващо допълнение / Wink/- поредният самовлюбен простак!  ooooh!

# 372
  • Мнения: X
Това го взех от друга тема, но и за тук става Mr. Green


Деси Цонева и новото ѝ гадже...19 г. по-голям от нея. Били родени един за друг...
Скрит текст:

# 373
  • София
  • Мнения: 5 712
Бойка как грозно си го просеше. Довечера ще е дъното. Да заявиш така мераците си към мъж - колко отчаян трябва да си.
Само като я види човек с този аутфит на ретро тинейджър-ка и веднага му става ясно какво очаква.  Crazy
Апропо, още първата вечер в лимузината заяви мераците си и към двамата мъже, но явно и се видя, че ако има какъвто и да е шанс, то той би бил по-скоро при тъмния...
Ами що не!? Заслужават си се напълно, викам аз...   tooth

# 374
  • София
  • Мнения: 20 142
Салатата не я изми, почна да я къса и каза "Доматчетата ще ги измием!"  Shocked
И мен това ме втрещи. Тези салати понякога са толкова кални...  Crazy Като че ли мърлявщината става световна тенденция. Гледам много готварски предавания и ми прави впечатление, че доста често се ползват неизмити продукти.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт