Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 3

  • 77 172
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,моля ви за помощ 😊 Изписаха ми Цетротид от днес но нещо се омотахме вчера с Наз,имах и Гонал и Мерионал и тя ме посъветва Цетротида след 2 часа,но чак като се прибрах видях че е трябвало от днес да го почна.А съм на преглед в четвъртък пак.Трябва ми спешно една спринцовка Цетротид,ако някой има в повече,моля да ми пише,за да не го прекъсвам цикъла по средата 😟

# 721
  • Мнения: 2 673
Здравейте момичета,моля ви за помощ 😊 Изписаха ми Цетротид от днес но нещо се омотахме вчера с Наз,имах и Гонал и Мерионал и тя ме посъветва Цетротида след 2 часа,но чак като се прибрах видях че е трябвало от днес да го почна.А съм на преглед в четвъртък пак.Трябва ми спешно една спринцовка Цетротид,ако някой има в повече,моля да ми пише,за да не го прекъсвам цикъла по средата 😟
Аз малко не мога да разбера точно за какво става въпрос, не си ли в ТР?
Протокол не ти ли дадоха след прегледа, нали там пише какво да си биеш и докога?
Освен това никога не съм била Оргалутран, в случая Цетротид, 2 часа след другите инжекции.
Винаги са ми казвали, че първо се бият инжекциите за стимулация
и веднага след това Оргалутран, бият се на различни страни, за да не стават рани на едно място.
Ако си в БГ и никой не се отзове, можеш да си купиш Цетротид от определени аптеки.
Успех! Hug

# 722
  • Мнения: 423
На мен също ми бяха казали да си слагам Цетротид 2 часа след Гонала, едната инжекция в 18ч. другата в 20ч. Този път стимулацията ми беше изключително успешна. Продължи само 8 дни и от 10 извадени яйцеклетки, 9 бяха годни. Може би се дължи и на това, че инжекциите ги поставях вечер, когато дозите вече са предварително ясни. В България и инжекциите и пргледите бяха сутрин и не винаги се случваше да е в един и същи час.

# 723
  • Мнения: 80
Момичета мога ли да изследвам Свободен Тироксин на чист ден или има значение кога да се пусне
Благодаря

# 724
  • Мнения: 2 673
На мен също ми бяха казали да си слагам Цетротид 2 часа след Гонала, едната инжекция в 18ч. другата в 20ч. Този път стимулацията ми беше изключително успешна. Продължи само 8 дни и от 10 извадени яйцеклетки, 9 бяха годни. Може би се дължи и на това, че инжекциите ги поставях вечер, когато дозите вече са предварително ясни. В България и инжекциите и пргледите бяха сутрин и не винаги се случваше да е в един и същи час.
Доколкото помня, ти си в Мемориал. В Бахчеджи прегледите са винаги сутрин
и инжекциите се бият до обяд. Освен това се дава протокол или рецепта,
всеки го нарича по различен начин, където пише какви лекарства да си биеш
до деня на следващия преглед, с него си купуваш и лекарствата,
така че не се купуват ден за ден, а за 2 дена.
Аз лично не виждам по каква презумпция вечерта е по-добре да се бият,
особено за Оргалутрана, до вечерта вече може да се е пукнал ф. при мен.
nadina47, изследвала съм го и по двата начина, нямала съм различия в резултата.
Успех! Hug

# 725
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,моля ви за помощ 😊 Изписаха ми Цетротид от днес но нещо се омотахме вчера с Наз,имах и Гонал и Мерионал и тя ме посъветва Цетротида след 2 часа,но чак като се прибрах видях че е трябвало от днес да го почна.А съм на преглед в четвъртък пак.Трябва ми спешно една спринцовка Цетротид,ако някой има в повече,моля да ми пише,за да не го прекъсвам цикъла по средата 😟
Аз малко не мога да разбера точно за какво става въпрос, не си ли в ТР?
Протокол не ти ли дадоха след прегледа, нали там пише какво да си биеш и докога?
Освен това никога не съм била Оргалутран, в случая Цетротид, 2 часа след другите инжекции.
Винаги са ми казвали, че първо се бият инжекциите за стимулация
и веднага след това Оргалутран, бият се на различни страни, за да не стават рани на едно място.
Ако си в БГ и никой не се отзове, можеш да си купиш Цетротид от определени аптеки.
Успех! Hug

Не Сис,снощи се прибрахме.След прегледа Наз ми каза че доктора добавя и Цетротид,купих ги и се върнах да ми ги бият за да не се чудя къде по пътя.В 2 ч сложихме Гонала и Мерионала а за Цетротид ми каза 2 ч след това да го бия и така и направих.Но чак като се прибрахме в Бг видях че пише от утре да го слагам 😲 Сега имам за днес но за утре нямам,а прегледа ми е в четвъртък.От къде мога да го купя тук в Бг,проверих в няколко аптеки продават го само на кутия.За това помолих ако има някой да ми прати 1 ампула,може и да му я върна след четвъртък или да си я платя 🍀

# 726
  • Мнения: 2 673
Ох, миличка, не знам какво да те посъветвам,
за да не те объркам, ако искаш обади се на Наз да пита доктора
дали трябва да биеш три Цетротида, той се слага, за да не се пукнат ф.
Ти все пак ще биеш 2, както ти е изписано, на мен докторът винаги
ми е изписвал Оргалутран и го бия чак до деня на пункцията,
най-късно до обяд. Много неприятно, че така се е получило!
Ти нямаш вина, като е под стрес човек, може да се обърка.
Нямам идея и аз къде може да ти дадат 1, освен в някоя инвитро клиника да попиташ.
Не се тревожи! Не е фатално според мен, дано всичко да свърши добре!
Силни прегръдки от мен! Hug

# 727
  • Мнения: 68
Писах и,момичето се опита да съдейства но ...имаше хора от Бг но били се отдалечили доста.Четох че като се почне Цетротид не се спира до деня на пункция та така че нямам друг вариант,май ще се ходи до Одрин 😤 ако не намеря днес тук в Бг.Благодаря ти много за съпричастноста Sisi345 😘

# 728
  • Мнения: 2 673
Писах и,момичето се опита да съдейства но ...имаше хора от Бг но били се отдалечили доста.Четох че като се почне Цетротид не се спира до деня на пункция та така че нямам друг вариант,май ще се ходи до Одрин 😤 ако не намеря днес тук в Бг.Благодаря ти много за съпричастноста Sisi345 😘
Не знаех, че не се спира. Дано да намериш тук!
Стискам силно палци! Hug

# 729
  • Мнения: 68
Супеееер,намерих си ампулата Цетротид 😁 момиче от групата тук ще ми услужи 😇 Останала и точно 1 😍 Благодаря ви момичета че ви има Hug

# 730
  • Мнения: 73
Аз съм купувала вс инжекции  от Адела клиник,там са ми оказвали съдействие и сме коментирали че ходя в Турция.В Надежда ги помолих да ми бият една инжекция и да им платя въпреки че ме познават и бях 4г пациентка бяха изключително възмутени и отказаха.

# 731
  • Мнения: 47
В София има почти всички лекарства в аптеката в болница Щерев. Продават свободно, независимо, че не си им пацоент.
В клиниката на Владимиров също има аптека, където са налични, но там е по-скъпо.
В Адела има ли аптека, от където да се купят или ги продават в клиниката?

# 732
  • Мнения: 73
В Адела обясних на регистратура,че др от Турция ми ги е назначил по тел.те ме качиха при др Семерджиева тя ги изписа и подробно ми обясни вс как се бият.Сестрите там също са мн любезни

# 733
  • Мнения: 68
Браво че има и такива хора като в клиника Адела ❤ Аз в Пловдив обиколих няколко аптеки-нямаше,стигнах и до Селена но бяха много очудени и казаха че не продават лекарства(в аптеката),мислех на някой доктор от там да се помоля но ....появи се момиче от групата тук и 🍀 всичко е наред.Господ да и помага и на всички нас ❣Благодаря на всички ви ❣

# 734
  • Мнения: 1 221
Ако е възможно някоя от Вас били ми пратила координати за аптека Дениз,ако може на лични
Благодаря
Надина, адресът е на първа страница в темата в скри текст под инфото за пуулинг. Има и телефон ако нещо се затрудниш! Успех Simple Smile
И ако може да помоля да ми провериш каква е цената за клексан от 0.6

Общи условия

Активация на акаунт