Как да спра да го обичам? и други истории

  • 3 015
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 863
МОФ, аз освен да ти стискам палци за изпита на 15 юни... друго направо не знам какво да кажа...
Освен да те попитам както навремето питах Каси: Е,  след всичко това  не е ли очевидно, че ти не обичаш него, а  само хубавите си спомени от живота си с него??? Какво би могла да му обичаш... защо не си направиш услугата да седнеш и да теглиш чертата на един лист като напишеш отляво- какво обичаш и отдясно -какво НЕ обичаш в  него.... не те карам чак да ни казваш реултата, но се облазагам на каквото поискаш (е гледай да не екскурзия до Париж), че резултата ще е 100 към 10 в полза на каквото не обичаш:))

# 16
  • Мнения: 3 266
МОФ, не знам какво да кажа, освен да повторя това, което са ти казали момичетата. Съсредоточи се върху изпита, пожелавам ти успех    bouquet Ако имаш работа и си сред повече хора, ще се чувстваш  може би по друг начин. На гаджето му се радвай и не си го навивай много на пръста. Просто не си съсредоточавай мислите върху това да имаш някого върху себе си, то ще си дойдер сигурна съм. Грижи се за себе си, задействай си инстинкта за самосъхранение доколкото можеш и не се оставяй да се чувстваш зле заради бившя ти мъж. Имаш толкова сладки дечица   bouquet Пожелавам ти вече да си се случват повече положителни неща.

Общи условия

Активация на акаунт