галено име на Александър?!

  • 11 687
  • 188
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 679
Моя позната кръсти дъщеря си Александра с идеята галено да и вика Алекс- да ама и до сега си я нарича просто Александра....
Като порасна и проговори малката си се кръсти Аси...и така си остана- всеки галено и вика Аси
мисля че ти си тази която решава-а не баби и дядовци- аз на моя не давам да му викат Вальо #2gunfire- а Вале или Валето

# 136
# 137
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Алекс  Peace






http://www.moetobebe.net/konkurs.php - Аз съм Таня Кешелава! Благодаря   bouquet

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 605
Мисля, че е редно роднините да не настояват и да се съобразяват с предпочитанията на родителите. По същия начин аз самата се възпротивих да наричат сина ми Боби (звучи ми като име на кученце) и за мен беше най-нормалното нещо, че близките ни се съгласиха.

# 139
  • Мнения: 878
нашият син също се казва Александър.Много ми харесва името и когато искам да наблегна на нещо ,нищо че е бебе още му казвам Александър .....и веднага си спира погледа.Иначе на галено му казвам Сашко,Саше ,Шошко...А най-обичам Харалампи Joy
Ми тя душичката от мен е излязла и ми е миличка ,нямам време да му казва Алекс или там каквото е модерно,гледам да името да е шеговито и забавно за детето ........пък и ако вземеш да се взимаш много насериозно ,става сложно .По-добре да свикне отсега да има чувство за хумор .И без това не мога да забраня на света да го нарича както си поиска . Crazy  bouquet

# 140
  • Мнения: 335
и алекс и сашко си е хубаво особено за бебенце

# 141
  • Мнения: 242
Сашко, Саше...много е хубаво ...и мило Mr. GreenМоже и Сандре.

# 142
  • София
  • Мнения: 11 708
На мен най-естествено ми звучи Алксандър на галено да се нарича Алекс.Сашо не се връзва с Александър в моите представи като съвсем различни имена ми звучат!

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 203
На мен ми харесва Алекс.

# 144
  • Мнения: 99
Много харесвам това име:)Да ви е жив и здрав! Моят вот е за АЛЕКС.

# 145
  • Мнения: 98
Аз вече съм публикувала отговор тук,но се връщам да допълня,че моят малък син Александър,нарича себе си "Айо".А това звучи толкова сладко от устата му Flutter

# 146
# 147
# 148
  • Мнения: 5 362
И аз съм за Алекс.

# 149
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ойно време  Flutter, всички Александровци бяха Сашо-вци, сега вече са Алекс-овци...
Както го свикнете, тъй ще бъде. Какво значение имат 5-те стр., дето са се навъртяли по Темата ти...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт