Всяка тежест ще си струва, щом НОЕМВРИ бебе ще целувам!

  • 34 189
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Момичета , от вчера усещам понякога нещо като боцкания ( по 7-8 на ден ), понякога с лека болка за 1-2 секунди някъде вътре във влагалището - притеснява ме да не е шийката ...  Някоя да е усещала нещо подобно? Имам преглед в събота и не искам да си мисля глупости , че е шийката и да ходя на преглед утре..  безсмислено е...

Усещания във влагалището от много време имам, по-скоро го усещам като стискане. Нямам проблем с шийката и го отчитам за нещо нормално.

# 166
  • Мнения: 999
Момичета , от вчера усещам понякога нещо като боцкания ( по 7-8 на ден ), понякога с лека болка за 1-2 секунди някъде вътре във влагалището - притеснява ме да не е шийката ...  Някоя да е усещала нещо подобно? Имам преглед в събота и не искам да си мисля глупости , че е шийката и да ходя на преглед утре..  безсмислено е...

Да, случвало ми се е и с първата бременност, и сега. Не съм го броила, не знам като честота дали до 7-8 са били, но съм имала. По-скоро съм го отдавала на някакви разтягания на ...сухожилия напр.?, честно казано не съм питала. Шийката ми е добре и с двете бременности.

# 167
  • Мнения: 142
За боцканията-скоро и аз имах такива и бях питала тук. На прегледа се видя, че шийката няма промяна 33-34 мм си е. Докторката каза, че това е от разтежение на разни връзки. Ако нещо може да влияе на шийката, което усещаме, то това са контракциите. Така ми обясни тя.

# 168
  • Мнения: 647
И аз имам такива бодежи от време на време. Не мисля,че е нещо притеснително.
А има ли мама която да има течение,аз отскоро имам няма мирис полу прозрачно е. Не ми създава неудобство. Във вторник съм при лекарката,ще видим дали има някакви бактерии.

# 169
  • Мнения: 980
При мен не са само бодежи. От седмица насам имам болки в срамната кост и във вагината. Имаше дни, в които ми беше трудно да вървя, все едно имам мускулна треска отдолу. Дори не съм предполагала, че костите там могат да болят така. Вчера ми измериха шийката 3.5. И двете АГ-та ми казаха,че това е от рязтягането.

# 170
  • Мнения: 490
Мерси много за отговорите , успокоихте ме Simple Smile
Kamache , аз непрекъснато си имам течение , понякога има и слузести части  - нормално е. Преди 2 месеца пусках микробиология и мисля  след 2-3 седмици пак да си пусна една.

# 171
  • Мнения: 2 603
При мен не са само бодежи. От седмица насам имам болки в срамната кост и във вагината. Имаше дни, в които ми беше трудно да вървя, все едно имам мускулна треска отдолу. Дори не съм предполагала, че костите там могат да болят така. Вчера ми измериха шийката 3.5. И двете АГ-та ми казаха,че това е от рязтягането.
Пубалгия (не съм сигурна дали се казва така на бг). С първата бременност го получих последния месец, а сега вече от месец и нещо го имам. Казаха ми, че има някакви упражнения, но не съм пробвала.

# 172
  • На север
  • Мнения: 1 377
Аз съм с голямо течение. В началото беше като вода, а сега е по-бяло. Нямам сърбежи или нещо. Взимаха ми микробиология в 13та седмица, но не ми казаха дали има проблем за това предполагам че нямам. Бях чела, че течението е нормално.

# 173
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, европейския сайт на ергономичните раници Тула са пуснали страшно намаление на ранички с безплатна доставка И до България даже.

Аз тъкмо си поръчах раничка за 60 евро намалена от 160 евро.

За феновете на марката - Free to Grow има модели по 80 евро, разглеждайте из страниците. A стандартните бебешки от 7 до 20 кг са по 60 евро.

# 174
  • Мнения: 999
Момичета, европейския сайт на ергономичните раници Тула са пуснали страшно намаление на ранички с безплатна доставка И до България даже.

Аз тъкмо си поръчах раничка за 60 евро намалена от 160 евро.

За феновете на марката - Free to Grow има модели по 80 евро, разглеждайте из страниците. A стандартните бебешки от 7 до 20 кг са по 60 евро.

Много мерси! От вчера съм на тази вълна, днес ще вляза да ги видя Simple Smile Твоята раничка каква е?

# 175
  • Мнения: 980
Yakamoz, ще потърся после за тези упражнения, защото има моменти, в които е много неприятно. Имам чувството,че се разглобявам и вървя точно като пингвин.

# 176
  • София
  • Мнения: 1 121
Госпожа Лаленце, от колко месечно смяташ да ползваш раничката?
От всичко прочетено на тази тема, съм останала с впечатлението, че въпреки подложката за новородено, не е много препоръчително да се ползва от съвсем малко, а от 4 месеца нататък.

Аз съм се спряла на слинг Caboo, който е предварително завързан на гърба:
https://www.closeparent.com/shop-now/travel

# 177
  • Мнения: 999
Ellie, и аз този харесах! Единствено ме притеснява, че го дават само до 6 мес., доколкото се ориентирах. И после трябва нещо друго да де взима мисля.

# 178
  • Мнения: 85
Дени да се оправяш бързо.Радвам се че си по-добре.Мария хубави новини.Мисля че предния път не са измерили бебока правилно.Важното е че всичко е наред😊Аз вчера си харесах количка при това намалена на чико урбан от 870лв ще ми излезе към 550лв.Понеже ще си купувам и лятна количка този път не ми се дават много пари.

# 179
  • София
  • Мнения: 6 010
Госпожа Лаленце, от колко месечно смяташ да ползваш раничката?
От всичко прочетено на тази тема, съм останала с впечатлението, че въпреки подложката за новородено, не е много препоръчително да се ползва от съвсем малко, а от 4 месеца нататък.

Аз съм се спряла на слинг Caboo, който е предварително завързан на гърба:
https://www.closeparent.com/shop-now/travel

Ели
, след 5 месеца на бебо ще я ползвам, не съм фен на ранички от новородено дори и с подложка.
Първите месеци и аз съм се спряла на слинг.


Много мерси! От вчера съм на тази вълна, днес ще вляза да ги видя Simple Smile Твоята раничка каква е?

JT, радвам се Simple Smile Нашата е тази, че с таткото сме велозапалянковци и малкия и него ще го учим да обича колелата. Ти ще поръчаш ли?

Общи условия

Активация на акаунт