Самота..

  • 14 712
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 620
О, не се насилвай да четеш за неща, които не са ти интересни. Ще си проличи, че е изкуствено когато почнеш да го прилагаш. Бъди себе си и говори за нещата, които са ти интересни. Все ще се намери момиче, с което да си паснете. Няма смисъл да се правиш на такъв, какъвто не си, само за да впечатлиш момиче.

# 61
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Препоръчай все пак. Ама с моето дар слово......
Какво учиш, ако не е тайна?
Щом нямаш дар слово, май не е добра идея да си говорите за литература.
Може да си говорите за музика, кино, спорт, ако някое момиче е спортна натура.
Ако харесаш някое момиче, трябва първо да й дадеш шанс да те опознае като приятел, а след това да я каниш на среща. Това значи да правите неща заедно, за да се опознаете.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 09:43 от Zemfir@

# 62
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 783
Уейв, някога и аз като теб вярвах, че като стана студент ще си намеря момиче. Не се получи.
После като започнах работа пак вярвах същото. Пак не се получи.
После имах хоби, което предполагаше контакт с много момичета. Само с една успях да се видя два пъти в рамките на три месеца. А покрай това хоби бях заговорил трицифрена бройка момичета.
Единственото, което ме вълнува са пътувания извън България. Бил съм в доста страни, видял съм неща, които повечето момичета няма да видят. Но тях явно не ги вълнуват пътувания. Понякога имам чувството, че съм замесен от по-различно тесто.
Скоро ще почвам нова работа, но в нея ще работя изключително с мъже. Отделно, че ще отсъствам по 15-20 дни от България и ще се прибирам за 4-5 дни.

# 63
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Понякога имам чувството, че съм замесен от по-различно тесто.
Скоро ще почвам нова работа, но в нея ще работя изключително с мъже. Отделно, че ще отсъствам по 15-20 дни от България и ще се прибирам за 4-5 дни.
В днешно време повечето млади хора са много посредствени. Трудно се намират свестни жени, како и свестни мъже.
Щом ще работиш предимно с мъже, може понякога да излизаш с тях и да общувате с момичета в компания.

# 64
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 783
Това, че са посредствени обаче не им пречи да имат връзки. Аз така и не успях една връзка да завържа, а съм на почти 40.

# 65
  • Мнения: 1 571
Скоро ще почвам нова работа, но в нея ще работя изключително с мъже.
Може да ти се струва странно, но това е по-скоро плюс, отколкото минус по отношение на разглеждания казус.

# 66
  • Мнения: 17 630
според мен проблема е някъде във вас просто не го забелязвате

# 67
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Останах с впечатление, че си студент на около 20 години.
Намери си някоя чужденка, щом пътуваш толкова често и не успяваш с българките.

# 68
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 783
Защо да е плюс? Обикновено винаги има един-двама, които като те видят по-странен и ще те вземат за мезе.
С чужденки-мислел съм по този въпрос. Може и да стане нещо, имайки предвид, че в Копенхаген, едно местна мома ме поздрави рано сутринта, без да ме познава. Но като за начало трябва да разполагам с повече време, понеже докато бях на предходната работа можех да отделя максимум 17-18 дни. При последното ми пътуване до северна Норвегия едвам се вместих в 16 дни.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 09:43 от Natael-1485

# 69
  • София
  • Мнения: 24 839
Ако обаче седне да говори с момче(поне при мен е така), стават предпазливи, гледат да не си хабят приказките.....

Стават предпазливи, защото болшинството момчета решават, че трябва да се правят на мачовци и ръсят глупости.
Ти опитал ли си се да си съставиш едно примерно списъче с теми за разговор?
Опитал ли си се да отчетеш по външния вид какво не би я интересувало посмъртно девойката?

ПП. Разказваше един артист, че направили етюд- момче харесва момиче и трябва да му покаже словесно отношението си.
Две трети от участващите директно питали дали момата иска да правят секс........ Joy

# 70
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 783
Аз съм я питал неща във връзка с работата ѝ, говорил съм за местата които съм видял. Знам, че всичко за което седна да ѝ говоря ще ѝ бъде досадно. Затова предпочитам да не си губя времето в опити, за които предварително знам резултата.
Обаче съм забелязал, че именно тези, които им ръсят глупости-от тях не са отегчени, участват по-така активно в разговора.

# 71
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Кое в теб е по-странното?
Може да отнесеш на тази, която те е поздравила, нещо от България за подарък, но след като сте си говорили 2-3 пъти.

# 72
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 783
И аз се опитвам да разбера, кое е по-странното в мен. Но досега не съм успял.Може би това, че страня от хората, но и затова си има причина. Макар, че като върна лентата назад, още от ранна детска възраст децата малко така страняха от мен. После в училище-отношението на околните към мен.Отнесъл съм много подигравки, заради това, че понякога заеквам. В университета вече беше нормално, но аз пречупвах всички неща през призмата на ученическите ми години. Примерно ще ходят на дискотека, но се опасявам, че ще ме напият и други подобни неща.

А за датчанката-едва ли ще я срещна отново. Покриваше изискванията ми към една жена като визия-с нормално телосложение, симпатична, със светла кожа. Може би трябваше да я заговоря. Едва ли в неделя, в 8 сутринта бърза за някъде.

Макар, че година по-рано може би пропилях възможност в Сърбия, да се запозная със сръбско момиче. Беше на една бензиностанция, между Белград и Ниш. Бяха 3 момичета, предлагаха вода на спиращите да заредят гориво.Едната беше сама, а другите две бяха по-встрани от нея. Та бях решил, че няма да си тръгна без някакъв спомен от Сърбия. И попитах тази, която беше сама, дали ще напише няколко реда на сръбски в моя тефтер. Много обичам да гледам почерци, затова ги събирам. След като писа, почна да ме разпитва от къде съм, къде съм ходил, за къде пътувам. Но аз не се усетих, да я покана на кафе след работа.

# 73
  • Мнения: 1 571
Защо да е плюс? Обикновено винаги има един-двама, които като те видят по-странен и ще те вземат за мезе.
Това не е от значение. Работата си е работа, с или без мезе. При мъжете в отношенията почти винаги има ясни и отчетливи граници, а това има свойството да поставя нещата на масата, при което, съответно, жените могат да си дадат сметка и да направят избор. Дълго е за обяснение, просто няма смисъл човек да се напряга и да си въобразява, че по-големият брой социални контакти с противоположния пол непременно носи и по-добри шансове. На теория - да, но на практика простичките решения работят, а това означава че понякога трябва да се поставиш и в ситуацията на "мезе". 

# 74
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 783
Но жените, като видят, че не можеш да се справиш с тази ситуация-автоматично им светва червената лампичка.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт