Какво направих днес за себе си? - 3

  • 66 120
  • 751
  •   1
Отговори
# 465
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Ходихме с детето на кино и после шопинг Blush

# 466
  • Мнения: 7 928
Струва ми се, че постигнах мир със себе си по една твърде бодяща сърцето тема.

# 467
  • Мнения: 24 403
Ходихме с детето на кино и после шопинг Blush
Ние пък на театър и фен среща  Crazy

# 468
  • Мнения: 523
Сам сама вкъщи,вървейки върху играчки и дрехи за пране,успях да стигна до дивана и да си хапна шоколадче гледайки интересен филм. За съжаление обаче не ми излиза от главата коооолко имам за чистене и оправяне Grinning

# 469
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 487
Снощи бях с 39.1 температура, днес уморена и болна. Отидоха ми плановете, но пък ще си остана в леглото. Вече ядох половин сандвич, баница и торта. Пия второ кафе и пиша коментари из фейсбук където сваря - хем да ми е забавно, хем малко внимание към отдавна "пренебрегвани" приятели. И пестя пари - не съм отворила нито една шопинг страница Stuck Out Tongue Winking Eye

# 470
  • Мнения: 2 419
Днес бях на фирмена презентация до  обяд и после малко шопинг за мен-блуза,поло и едни джинси.Сега с чаша вино пред тв.

# 471
  • Мнения: 9 152
OnDiNe_ , пожелавам ти бързо да пребориш болестта и да закрепнеш!

# 472
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Категорично може да се дари третирана коса. Последно март дарявах боядисана коса.
Може ли малко инфо за дарението. Имаме коса подтстригана от пролетта, естествен цвят е. Голямата реши, че иска късо каре, та идеята е да я дарим.
Трябва да видя какви координати съм пратила на майка ми, че от Испания пращах косата в Бг, а тя я прати към студиото. Мисля, че е Дара хелп.

# 473
  • Мнения: 1 387
Днес бях на фризьор и си купих нови дънки!

# 474
  • Мнения: 2 560
Опаковах подаръците и купих продукти за коледни сладки.

# 475
  • Мнения: 24 403
Ходих на Панаира на книгата. Портмонето празно, душата пълна

# 476
  • Мнения: 3 943
Днес първото което направих е

# 477
  • София
  • Мнения: 6 069
Ходих на Панаира на книгата. Портмонето празно, душата пълна
И аз искам. Simple Smile Планирала съм го за петък, когато съм до по-рано на работа. Дано успея да отида.

# 478
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Следобед ще изчезна от работа,за да отида на маникюр.После малко пазар -сама Blush

# 479
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 856
Поръчах си три книги от Панаира в ОЗОН

Общи условия

Активация на акаунт