ОКТОМВРИйчетата ни добрички, скоро зъбчета ще имат всички!

  • 11 770
  • 268
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 440
Здравейте,мами! Stuck Out Tongue
Ние сме добре.Най-после времето се оправи и с Нати не се спираме.Най-новото е,че вече си имаме трети зъб.Затова на моменти ни се разказва играта,но...И четвъртият е на път.
Меги,добре дошла отново!Снимките са супер!Ех,моренце! Grinning
Мишленце,и вие сте си направили хубав пикник на чудесно местенце! Grinning
Ани,да ти е честито за републиканската шампионка!Още много успехи да имате!
Смайли Танче,може Жоренцето просто за момента да се е стресирал от това детенце.Ти си знаеш,продължаваш да го срещаш с други дечица и мисля,че ще свикне.Моята Нати също имаше един период,в който правеше такива номера,но сега няма проблеми.А  и то кой ли не се навира в нея и иска да я целува,гушка и т.н./Основно децата имам предвид./
Май ще спирам,че ще спиме с малката.
Весел ден и много слънчево настроение!
Целувки от нас. Kissing Heart

# 211
  • Мнения: 651
Ани,честита ти шампионка!Пожелавам и още много успехи и да бъде винаги така амбициозна !  bouquet
Меги,стархотни снимки от моренцето си имате.Йони голяма сладуранка.Ние пак не се класирахме да ви видим Sad
Честито на всички,които си имат нови зъбчета!
Браво и на мъниците,които се изправят и обикалят и на тези,които казват "ЧАО"!
Моето детенце явно е от по-мързеливите,защото нито се изправя,нито може да ходи.Опитвам се да я уча да върви,но тя се отпуска и толкова.Иначе в проходилката понякога стои сама изправена,а новото което прави е,че стои на коленца и подскача напред или назад.Назад вече пълзим направо с космическа скорост,напред тепърва се мъчи.
Ние днес бяхме за първи ден на кухня и резултата не е много добър- 30 от супата,второто изобщо не го хареса Sad.Дано после хапне десерта поне и скоро свикне с храната.
Мишленце,много добре сте си изкарали гледам на снимките.
Ло,чудесни подаръци си получила за рожденния ден,браво на мъжа ти.
Смайли Танче,и Вики имаше такива моменти преди и плачеше от всеки,от деца най-много,но сега се хили на всички като ряпа и вече свикна да е сред хора.Дано и на Жорето да му е било моменто само.
Щях да пиша още,но мъжа ми се обади с неприятни новини и ми стана криво-дядо му напоследък постоянно прави някякви сърдечни кризи все го взимат в болницата и сега е получил удар или инфаркт неразбрах точно и положението вече не било розово.Много ми стана кофти,защото ми е много симпатичен и дано се оправи Praynig Praynig
Целувки от нас!

# 212
  • Мнения: 2 282
Гале, дано се оправи и тоя път симпатичния дядо!
И на мен ми е криво, ама това ми послужи като повод да седна и да ви се оплача. Преди 2 часа звъннах на мъжо по телефона да му се оплача, че и тоя път си обърках плановете с Ели. Исках да се приберем от разходка, да я нахраня и да я приспя, а да имам поне час на спокойствие (а навън е над 30градуса), само че тя успя да заспи на 10 минути от нас, и всичките планове се провалиха, така и не е заспала още. Та оплаках му се аз, казахме си чао, и след 20 минути ми звъни: "ти къде си? излизала си си на разходка или сега ще излизаш?" - все едно изобщо не сме разговаряли. Много ме е яд като стане така.............. сякаш съм звуков фон или прозрачна.
А, снимки щех да пускам, но Ели се разплака, дано да поспи....

# 213
  • Мнения: 5 332
Привет!
Първо да поздравя всички мънички рожденници и рожденнички  nbirthday! (пропуснахме доста дни  Embarassed)
Мира, ами хайде към тази част на България, тъкмо ще се видим  Flowers Bouquet!
Ани, честито на дъщеричката! Браво, страхотни постижения  smile3501!
Облаче, не си самотна, това с  прозрачност е много точна дума,  Hug!
galentina , дано да се оправи бързо дядото  Praynig!
Честито на бебешори с нови зъбчета  newsm47!
Мишленце, Меган, супер- снимки, личи си че е лято    Nature Sunny! Слънчеви сладуранки  lovekiss!
Таня, Валерия по същия начин плаче, като види едно момиченце на нейна възраст. Детето и се радва, нашата плаче  Sad.
Джулка, даде ми идея за рибата  chef, нямаше да се сетя ! Ще си търсим противогаз  Sick.
Май пропуснах доста неща, ще извинявате.

Ние в неделя пак бяхме на плаж. Ето и снимки: http://foto.mail.ru/mail/s_p_p/20/i-92.jpg
                                                                              http://foto.mail.ru/mail/s_p_p/20/i-93.jpg
                                                                              http://foto.mail.ru/mail/s_p_p/20/i-94.jpg
Тъкмо Валери се нарадва, сложихме я в количката да поспи. Тати чинно я разкарваше по плажа, а аз реших да си сложа бански. И какво да видя на връщане  #Crazy - едно голичко цигане на около две години сиди в нашето басейнче. Хем ме беше яд , хем смешно.

Пием си детското чайче, май помага. Но все още се будим веднъж за нощ. Не мога да се наспя и това е.
Започнахме с пюрета на Хип за след осем месеца, по-едро смляни - яде, но малко се задавя. Пийваме си вече Аптамил 3. Такива екстри като "чао" - още нямаме  Embarassed. Сидим стабилно само на по-твърд диван, иначе като неваляшка. Но пък се кефи невероятно, когато отварям шкафче с нейните дрешки. Толкова изненадана, протяга ръчичка, докосва и сама затваря вратичката. И чака пак да отворя  Grinning.

Валерия продължава да си дъвче пръстче, пак сменихме биба, този път каучукова на Чико. И нея не я ще  smile3541. Как ще се борим, не знам?
               

# 214
  • Мнения: 2 433
Здрасти, здрасти!!!! Hug
АНИ - Честита ви малка шампионка с големи медали!!!!  bouquet
Галка миличка - дано и този път дядо се оправи! Praynig А за пълзенето назад - поздравления!!!Ние хич не се и опитваме даже!!!!Само си вирим дупето и забиваме нос!!!!
Облачка 0 къде ти потънаха пак гемиите? Naughty Това с прозрачността е много точно определение, ама Данчо нещо ще да е бил разсеян - случва се!!!!Я се засмей и ни качи снимки да гледаме!!!
Валерия - и нашето басеинче е същото - само че пълно не в вода ами с играчки Mr. Green Hug Ух че е добре госпожичката  в него!!!! Hug
Бини - честит ви трети зъб!!! tooth Сигурно Нати е неустоима с тризъбата си усмивка!!!! Mr. Green
Тук отново са кански жеги 38 на сянка, пък на слънце не ми се помисля даже!!! ooooh!
Днес напревихме една фотосесия на една пейка с две млади и обещаващи госпожици:
ето вижте сами: Оля, Яни и Радост
http://bgphoto.net/photos/2384/o632863285258906250.jpg
http://bgphoto.net/photos/2384/o632863283675312500.jpg
а тук пък ....правим свалки....
http://bgphoto.net/photos/2384/o632863289081093750.jpg

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 16:19 от JuliS

# 215
  • Мнения: 5 332
Джулка, и вие сте страхотни на снимки, особенно подредените босите крачета на бебоци на преден план  Hug! Само за  някое списание   bouquet!

# 216
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте и от мен! Завърнах се от странство  Laughing. Всичко с дребната е наред. Даже звънях на татко да чуя дали не съм и липсвала, но не, не съм  Laughing. Радвам се за порастналите с още 1 месец бебоци - да са живи, здрави и много послушни. Ани, честита шампионка! Хубаво е когато децата имат амбиции и са удовлетворени от себе си! Свеки сега гледа дребната. Всичко е наред, ама все над главата и. Викам и, че ще я научи на лошо все някой да е покрай Преслава, но едно си баба знае ... Днес бяхме на консултация - 8,650 кг (+300 гр) и 68 см (+2 см). Май няма да сме много високи мандами  Wink. И там свеки като взе да ми се тика да ми помага да разсъбличам малката фъстъковка - ей много ме изнерви, но запазих самообладание. Абе, искам вече майка ми да е тук, но иам още 2 седмици. Хубавото е, че готви и аз нямам тази грижа. Не, че е лоша, но си предпочитам МАМА. Иначе командировката мина добре. Очаквах, че във Вилнюс ще е по-студено от тук (нали тук беше супер противно времето), та не си взех нищо лятно - еми познайте, там беше +30. На Преславчето и купих една ленена рокличка от там.

# 217
  • Мнения: 1 033
Привет на всички октомвийски мамчета и бебоци от декемврийския Жоро и мамка му Simple Smile
Тъй като знам, че измежду октмоврийки има сериозно майчета - да споделя:
Утре - вторник 20.06. правим опит да обединим усилия за организацията на протест. За повече инфо - в подписа ми. Ако имате желание и възможност - заповядайте Simple Smile
Среща в 18:30 в Пицарела на Проектантска в двора се намира, голямо е, незадимено има паркинг отпред и лятна градина (уточнение от прочването на Мюриел  малка наливна 0.85ст.)

P.s Сори за спама
 

# 218
  • Мнения: 1 046
Хехехе честито на шампионката на мама , да ви радва с още такива постижения   bouquet
А за плажа заведохме го точно по обяд защото знам, че заспива от 1.30 до към 4 и поне докато той спи да можем да се попечем на спокойствие и да си поплуваме.И вместо да трамбоваме в градината поне  и ние да усетим нещо от това лято.
Гале надявам се дядото ви да се оправи, Praynig
Айде чао, че днес ще ходя на пълна-половин промяна -ще си менкам прическата и да имам време да наредя манджите.

# 219
  • Мнения: 295
Здравейте момичета!
Отдавна не съм писала, ние все още нямаме нет вкъщи, а в работата идвам от дъжд на вятър, пък и все не остава време Sad
Поздравявам всички пораснали мъници, всички зъбати и пълзящи разбойници Mr. Green
Нямам възможност да пиша много, за което се извинявам, но имам нужда от помощ и съвет. Имаме ужасни сополи! Май ще се показва първия зъб, ама още не е зачервено и набъбнало мястото, само едно малко петънце има във венеца, все едно от там ще се покаже зъбчето. Та незнам от това ли е или е настинка, но сополите са ужасно много, носът е запушен, едвам диша. Като е изправен горе долу е добре, но сложа ли го да легне изведнъж сякаш се запушва и не може да диша. Като за капак има и някаква супер зловеща кашлица, първоначално суха, а сега вече се появява и секрет, незнам може и сополите да са слязли надолу. Във всеки случай е гадно много. Температура няма. Слагам Стеримар, ама май изобщо не помага. С аспиратора се поизчиства, но след 10 мин. пак същото Sad Коларгол имам, но май и с него нищо не стана. На доктор сме чак следобяд, но дотогава.........Моля ви, ако знаете някакъв начин за отпушване на носа, споделете, че се видяхме в чудо тая нощ Cry
Благодаря!
Целувки на всички!!

# 220
  • Мнения: 5 332
Ох, wasp , много е тежко, когато боледуват мъничета!
Борихме се  по същия начин - стеримар, аспиратор, коларгол. Добре, че сте на лекар. Все-пак и кашлица имате.
Бързо оздравяване и целувки на бебчо  Hug!

# 221
  • Варна
  • Мнения: 737
Eййййй, супер сладки са тия плажуващи госпожици. Май трябва и Били да го заведа на плаж да сваляме мадами по надуваемите басейни  smile3508

Ани, честита ти шампионка. Айде след републиканската титла, да гоните олимпийска!

Днес ще се замъкна на организацията за протеста, дано да се видим с някои от варненските мами. Масовост му трябва на този протест!

Уапс, дано се оправите бързичко! За съжаление с нищо не мога да помогна. Дано лекарят предпише нещо с бърз ефект.

# 222
  • Мнения: 2 282
Моля ви, ако знаете някакъв начин за отпушване на носа, споделете, че се видяхме в чудо тая нощ
Wasp, прочети тук, събрани са рецептите на доста мами. Нашата лекарка препоръчва Виброцил, ако нещата станат много сериозни, по 1 капка в 2те ноздри 3 пъти на ден. Пише, че не е за кърмачета, но според всички педиатри това е презастраховане. Аз веднъж вече стигнах до там.
Успях да сложа съвсем малко снимки, ще се радвам да ги видите. Специално внимание обърнете на първия диск, записан от Катето. Абе занимавах се аз с Ели, а тя ми разправя, че ще си запише диск с приказка за Катя, Ерика и Анелиз. И тъй като имаше един отворен тхт файл на екан, да си пише, хич и не се вживявах в приказките. После каза: мамо, записах диска, сега как да си го пусна? Ето го резултата, а ето и другите снимки. Лампата я подарих на Данчо за рождения ден, не спира да и се кефи.
Вчера ходих на народни танци. Рипах, рипах, не можах да сдам багажа до края на тренировката, но като се погледнах после, изглеждах, сякаш всеки момент ще получа удар. Ярко червена и трудно дишаща  hahaha май трябваше по-лекичко да почна, че килцата до идеалното тегло са ми все още 25, и година и половина не съм лудувала. Ама ми беше кеф, а не както когато ходих на разни аеробики, степ-бо, фитнес.... и компанията е готина Simple Smile

# 223
  • Мнения: 2 494
Уаспче, оздравявайте мила, много неприятно, дано скоро сте здрави!!!
Облаче, какви танци, бе много готино! Аз не съм друскала  от много години, като ученичка 9 години имам стаж, ще взема и аз да отида да поскачам тука в ансамбъла, не съм се сещала!!! А Катето е просто...невероятна!!! Снимките са страхотни!!!
Валери, малката много се кефи и тя в басеинчето, много е сладичка!!!
Мирра, ами крайно време е гларусчето-Били да зарибява мацки по плажа!!!  Mr. Green
Яниш, ние днес няма да можем, че прочетох в последния момент, но самия протест ще опитаме пак да дойдем!
ммЗ, МНОГО ДОБРЕ СТЕ ПОРАСНАЛИ!!!

ЙОНИ ДНЕЗ ЗА 5 ПОРЕДЕН ДЕН АКА И ПИША НА ГЪРНЕТО!
И ние още чакаме 3-я зъб и много сме кисели, направо не се издържа вече!Ама.......няма как!
Утре ще ходя да си купувам тоалет за кръщенето, някой може ли да ми препоръча някой хубав магазин?Мерси! Hug

Къде се загубиха пак повечето мацки-Дринка, Мандаринка, Танчето, Кламерче, Ер-ката, и много други...................... newsm78

# 224
  • Мнения: 651
Wasp,дано бързо ви минат сополките и кашличката.Аз много немога да ти помогна с инфо,защото съм ползвала само Стеримар и сиропа на Д-р.Тайс за кашлица.
Джулка,Вал,Облаче,много хубави снимки.Големи сладури са ви мъниците! HugЦелувки на всички по дупенцата от мен.
Облаче,браво на Катето за диска и на теб за танците.
yanich,благодаря за поканата,но аз съм на кормуване и немога да се включа.
mmz ,радвам се,че си изкарала добре,а Преслава е била послушна.
Меги,браво на Йони за гърнето,бързо свикна детето.
За дядото на мъжа ми-единствено операция на сърцето би го спасило,но за съжаление сърцето му е доста слабо и няма да издържи.За сега се надяваме да го стабилизират и незнам какво да кажа дано се оправи.
Аз да се оплача,че детето ми не иска да яде храната от кухнята и вече много ме ядосва,яде само два вида пюрета на Гербер и това е и то най-много е изяждала 130.Незнам с какво да го храня това човече. #Cussing out
Ето малко снимки и от нас

Общи условия

Активация на акаунт