ОКТОМВРИйчетата ни добрички, скоро зъбчета ще имат всички!

  • 11 754
  • 268
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 282
Честито и от нас, мила Джули! Ще пием днес по една биричка за юнак Яни!  newsm51
Меги, честито ви христианче! Дано да се научи да вярва, че може сама да промени живота си... newsm51
А мойта щерка се изхитри. Следобед я оставям да спи на спалнята, и като чуя гласеца и, тичам при нея. Обикновено я заварвам на ръба на спалнята, като че ли всеки момент ще падне (ама не пада, явно си ме чака в стартова позиция) ОБАЧЕ вчера вместо Еличка, чух силен мъжки глас. Хлапето, явно решило да пожали гласчето си, докопало дистанционното, пуснало тв-то и увеличавало, докато се появя  Joy Докато вляза, вече гърмеше.
Весел ден ви желаем!

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 13:34 от Сребърен облак

# 256
Честит имен ден на Яни на Джулката и на всички празнуващи. Да са им живи и здрави имената.  bouquet

Меги, честито ви малко християнче. Да ви е жива и здрава и да расте много обичана и щастлива.  bouquet

Облаче, мерси за подробното инфо за морето Hug, особено за УВ-то. Аз ползвам на Клоран, ама не е спрей и много трудно се размазва, да не кажа, че винаги си остава бяло на някои места, а Дими доста се нерви, докато я намацам. Иначе, и ние досега нямаме поражения от слънцето, но то и как да стане, като чадърчето на количката е винаги отворено.

Пипи, честита ви кола. Пожелавам безаварийно каране.

Мами, имам един въпрос - Някой прави ли АМ с водата на Девин за бебета?

Май забравям нещо, но като се сетя, ще се включа пак.
Целувки от нас. Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 2 494
Имаме си ХРИСТИЯНЧЕ!!! Кръщенето беше много хубаво, Йони не плака изобщо, а само се радва и се смееше, добричкото ми на мама!!!Прекарахме страхотно, после на ресторант се почерпихме и мился, че всички бяха доволни!!! Йони получи много хубави подаръци!! При първа възможност ще кача снимки!!! Много ми беше мъчно за нашите и сестра ми, но важното е дечицата да оздравеят и тогава ще ми дойдат на гости!
Йони е болничка още, тече и носа и кашля, милото, много се мъчи.Тази вечер пак вдигна Т=37.2, но я свали сама без лекарства  Thinking Дано през нощта да няма! Дано се оправи бързо, милото ми детенце!
Днес също празнувахме месечен РД - 9 месеца!!! Честито и на Преско на Гея, на Валерия на Танчето, на Алекс на Зорото, Мони на Зори!!!

Честит имен ден на малкия ЯНи!!!

Пчеличка, да аз правя с девин или с другите бебешки води, когато сме на път , няма никакви проблеми, то пише-за приготвяне на храна за кърмачета!
Дринка, мила, дано зъбите не ви мъчат много, моля се за това  Praynig Прегръщам те !!! Надявам се скоро да се видим!
Лека нощ и приятни сънища, аз отнасям, че едва се държа на краката си вече!!Целувки!!!   love001

# 258
  • Мнения: 5 315
Джулка, честито ти именник! Да ти е жив и здрав мъника Яни  smile3525 !
Честито на днешните рожденници Йони, Алекс, Преско, Валерия,  Алекс и Мони newsm59 !
Меган, честито на малката Йоничка кръщенето   love001! Чакаме снимки на беба  Hug! Бързо оздравяване!
Облаче, пазате се, да не паднете. Вече не оставям Валери сама на леглото, изтъркулва се. И вече си имаме каска  ppp.
Пчеличка, преди правих. Сега преварявам чешмяната вода Blush.
popy1 ,  беба пие около 125 мл вода. Успех   Grinning!
pipi67 , браво на вас! Тея си е малка героиня  Flowers Bouquet!
dessyy , колко зъбчета   Hands Clap!
mmz, мисля че е нормално, а и в тези жеги Wink!
Дринка, стискаме палци  babydust7!
galentina , тежко е Sad. Но пък с каква радост ще се пребираш вкъщи, а беба как ще ти се радва   jumpuu!

# 259
  • София
  • Мнения: 1 320
Здравейте и от нас!!!  Hug

Аз отдавна не съм се вясвала  Embarassed ама все скиториме по двора и само вечер влизаме навътре и нямам време да драсна дори и ред. Чета ви между храненията на детето и до там. За срам си е ама....

Гледам повечето имате повод за черпене  Mr. Green
Меги, честито ти храстиянче, да ви е жива и здрава!  Hug
Джулка, Честит Имен Ден на Яни!!! Да го нацелуваш от нас!   love001
Честито и на всички мини-рожденици!   bouquet

Инече ние сме добре. Все още сме само с 2 зъба, но чакаме 3-ти  tooth
На 15 срещу 16 юли заминаваме за морето и от сега се почват едни велики списаци, защото на края все по нещо пропускам. Имаме си басейн и се баняхме веднъж и беше голям кеф. Поканихме Пепино и Дрински на плаж, но времето ни скрои номер и си остахме само с мерак за пляцикане  Crossing Arms Имаме си и пояс-кит, кофички, лопатки и всички екстри...... Пази се море идваме   grinning039
Правиме отчаяни опити да пълзим, но резултата е гъза нагоре,а главата забита в леглото. Почнал е да говори повече от мен, та даже ме и надвиква  Crazy
Валерия, каската ви е страхотна!
Пипи, безаварийно да си я карате, а и да ни возите!  Simple Smile

Трябва да приключвам, че чакаме гости от Италия и мъжото отиде да ги взима та ние с Краско трябва да се наконтиме  Mr. Green

Прекрасен и слънчев ден ви желая!!! Hug

# 260
  • Мнения: 1 873


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЕГИ И ПЧЕЛИЧКА!БЪДЕТЕ МНОГО ОБИЧАНИ И ЩАСТЛИВИ МАМЧЕТА!
МЕГИ ЧЕСТИТО ТИ ХРИСТИЯНЧЕ!

# 261
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Еййй Меги, Пчеличка ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!!!!!!
Да сте здрави, усмихнати и много щастливи.

Меги, честито ти християнче!!!!!

Нашите безсънни нощи продължават. Джулка за успокоението... мерси до 1 годинка да сме така. До тогава - или аз, или той... по вероятно е аз да сдам багажа, да си намеря някой млад, красив, умен, грижовен и НЕПРИЛИЧНО БОГАТ мъж и да забегна на Карибите, че ми се е припил коктейл в кокосов орех...  Joy

Аз пак ще се позатрия, че нали съпружеството отива в странство. Взех на баща ми лаптопа, ама той е с някакви защити и не знам дали ще го подкарам на моята мрежа. Ако не успея ще се разпиша чак в петък след джамбурето покрай нашето кръщене.

Целувам ви и ви прегръщам всичките!!!

# 262
  • Мнения: 212
Ето ме и мен...
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МЕГИ И НА ПЧЕЛИЧКА! НЕКА ХУБАВИТЕ ВИ МОМЕНТИ И УСМИВКИТЕ НА ЛИЦАТА ВИ БЪДАТ 9875843624975864259 (айде сега прибройте ги и си отмятайте хихихи  Mr. Green)
Такаааа, сега да си призная - чета всеки ден, но хич не ми остава време да пиша. Ще питате защо? Ами веднага ще ви кажа - защото съм без бебе и се отдвам на чисто женски занимания и глезотийки... В петък оставихме Невена на майка ми в Перник, която е отпуска и изяви желание да я погледа, пък аз да си почина и да си обърна внимание на мъжа. Е, кажете сега, как да не я обичам?! Верно, че ми е мъчно за малката, но се обаждам всеки ден и й слушам гласа по телефона. Пък и Перник ей го къде е, само да реша и да по-малко от час съм там.
Браво на всички мъници, които се изправят, казват здрасти и чао, правят разни номерца... Майто само протяга ръзе за "гуш" и от време на време уцелва "боц". Нещо друго. Все още не иска да пълзи, зяби няма, не ще да се изправя сама. Иначе с проходилката вече Фърчи като финикиец - на село набързо "подреди" една захарница и запръста едно пакитче нишесте в цялата кухня (след случая й беше забранен достъпа до тази част от къщата  Mr. Green)
Мира, в Рибарица е много хубаво, а на Гложенския манастир е... думи нямам, нали съм си оттам, та ми е на сърцето. Сега му е направена реставрация, има стаи за спане (със собствени санитарни възли), има ресторантче с тераса и изглед... Красота. Ние си мислехме да ходим, но сме си свикнали да си ходим пеша (от селото има пътека, стига се за около 3-4- часа с почивките и е много ободряващо), но с бебето нямаше как. Мислех си да я оставя на баба, но тя пък не може да я нахрани и просто нямаше как. Има си хубав път до горе и можехме да отидем и с колата, ама не е същото.
ММЗ, аз от около месец правя храната на Невена с розов Девин, преди праварявах чешмяна, ама като видя колко утайка се събираше на дъното  Sick
Пипи, честита кола!  Със здраве да си я ползваш и безаварийно да си я караш!
Ани, на теб честита медалистка, дано занапред с все по-важни титли да те радва!
Облачка, завиждам ти за танците! Аз много обичам народните танци, мога почти всички хора (е, повечето трабва някой да ми ги захване). А пък тази година сме канени на 3 сватби, така че ще си поиграя.
ох, какво друго да ви пиша...То има какво , ама русата ми глава не помни. Отивам да се закотвя пред телевизора с гоблена и да се отдам на спокойствието на празната къща!
 Hug

# 263
  • Мнения: 651
Честит рожден ден,мила Меги и честито християнче!Пожелавм ти безкрайно много щастие,да си все така усмихната и Йони много да те радва.Весел празник,а Йони бързичко да оздравява и на нея честит 9-ти месец Hug!   bouquet
Пчеличка, и на теб честит рожден ден.Много здраве,щастие и любов и много усмивки.Весел празник и на теб!  bouquet
Честит имен ден на Яни (на птерички)!Да му е живо и здраво името  bouquet
Честито на месечковците,които пропуснах!
За водата-аз от 6-ти месец изполвам роовата на Девин и трапезна на Предела-преварявам все още.
Вал,стархотна каска си имате.
Р-ка,приятно изкарване с гостите от Италия!Честито новости на Краси!
Дринка,дано скоро ви свършат безсънните нощи.Искрено ти съчувствам,но няма как просто.
Миринда,браво на майка ти за помощта!Хубаво е да си починеш.
Целувки!

# 264
  • Мнения: 2 282
Вал, знам аз, че може да падне, но тя вече е неуправляема, затова обезопасявам наоколо - на земята покрай леглото съм наредила възглавници, тя вече се учи да слиза с краката надолу. Ама как не, като се изтърси няколко пъти  Mr. Green Много е сладка малката Валерия с каската... аз съм си добавила във фаворитите няколко линка за каски, ама не знам ще си купя ли. Те белите стават баш като не си с нея.

Ер-ка, кви са тия хубавци в аватара ти? Я вземи да драскаш поне по ред, че да им се радваме по-начесто  Laughing Гледам, за плажа сте по-добре подготвени от нас. Да се обадиш, като идвате! А лазенето точно с това започва - главата надолу, гъза нагоре.

Мириндичка, ох, как ви завиждам... за малко без бебе и 3 сватби! сууупер! Макар че не мога да си представя да се отделя от Ели за повече от час... е, днеска "уведомих" мама, че щерката вече яде пюрета и каша, та като нищо мога да и я оставя за 4-5 час. Не беше възторжена  Mr. Green

Аз пък днес тръгнах по магазините да си купя нещо новичко. И след като пробвах 10тина неща в 1 голям магазин, ентусиазма ми спадна до нула. Добре, че се сетих за 1 разговор с мама, и влязох в магазина на Триумф. И така, сега съм горд собственика на 2 изключително добре оформящи бюста сутиена за кърмачки. Установих, че с по-добра форма на циците и старите дрехи стоят като нови  Mr. Green  Т са от някаква ликра, която доста прозира на зърната, и сега съм доста предизвикателна, като облека по-тънка блуза  Grinning

Честит рожден ден, Меги и Мая!!! Да сте здравички, весели, щастливи, повече шашави, отколкото стандартни мами, да не остарявате! newsm18  newsm59 newsm18 newsm59 И хубави подаръци да получите! Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 2 494
Благодаря, милички, за пожеланията! Ние празнуваме цял ден и получавам подаръци и малко се успокоих и преживях това, че нашите не можаха да дойдат! Много ви обичам!!!
Йони още кашля и е хремава и поддържа около 37,1-37.2 и утре ще я заведа пак на преглед.
Сега ще празнуваме и готвя в момента, но влязох да ви благодаря и да почерпя:


Дринка, дръж се миличка, и двамата ще издържите, ама толкова е готин Пепи...........що така е трудно.........


Целувам ви всички!!!   love001 txtloves newsm76

# 266
  • Мнения: 5 315
newsm59Честит рожден ден Меган и Пчеличка  newsm59! Бъдете щастливи и обичани  newsm51!
Страхотна торта  newsm24!

# 267
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мили мамчета , дано не се сърдите за новата темичка .   Praynig
 Ма гледам , че май аз съм най-свободна , та да съм ви в помощ.   Hug

нова тема   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109245.0

# 268
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПЧЕЛИЧКА МАЯ!!!!!!!Много щастие, радост и любов ти желая!!!!

Йони много кашля и плаче, през 30-40 минутки се буди, пак не може да спи като вчера и много ми е мъчно. Свалихме Т, беше 37.6, утре ще отидем пак на преглед да ни изпишат нещо друго, явно не се повлиява от Осцилококцинума и сиропа на д-р Тайс. Ох, каква нощ ни чака пак.......................... ooooh! Cry

Общи условия

Активация на акаунт