През НОЕМВРИ ще си има мама сладък мъж или пък нежна дама!

  • 13 981
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Здравейте днес и от мен,
Честито на всички които имат повод да празнуват че днес много поводи за радост имаме !!  Joy Heart Eyes Да продължаваме в същия дух и нататък!

Аз пък да ви кажа за гъбичките, моята докторка е много смотана каза ми че не било хубаво да се лекува каквото и да било по време на бременността но ми предписа някакви глобули които аз си закупих, вече не помня наименованието им, но като прочетох упътването пишеше че са абсолютно забранени за бременни и аз се притесних и не си ги слагам!! Чудя се какво да правя!! Ще трябва да се посъветвам с друг гинеколог!

А за витамините си купих Пре Натал май не са лоши, много ми ги хвалиха в аптеката и другите които ми хвалиха са тези на Хип, но тях ги нямаше в наличност, затова реших Пре Натал!!
Много съм за срещата, но няма да мога да дойда, заминавам при свекито, но другият път ме пишете и мен!
Цвети в началната страница май не съм дала достатъчно инфо за себе си ако имаш възможност допълни ме че съм на 26г. и това ще е  първо бебе, Благодаря!!

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 14:41 от Sbruny

# 256
  • Мнения: X
Много сте мили ! Благодаря за пожеланията!

Аз на срещата няма да мога да дойда, не съм в София. На 20 ще съм там, за феталната морфология при Томова. Някой още имаше ли час за тогава ?

# 257
  • София
  • Мнения: 549
AngelEyes,
напълно ли си сигурна, че 6-те месеца на осигуряване са до датата на термина? Много ще се радвам ако е така Grinning

# 258
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте и от мен!
Мишенце честит рожден ден надетенцето - да е живо и здраво и много да те слушка!
Аз имам час на 20 - ти в Свети Лазар от 16 часа, дано се засечем да пием кафенце и да отпразнуваме хубавите новини, които ще чуем!
Мамаминьон честит рожден ден, с пожелания за голям купон!
Горис пожелавам ти много страстна първа брачна нощ!
Bimba Vesseto S Rali84 честито за новинките! И аз много искам да узная пола, но ще почакам ...
Pam и аз лекувам кандиди, а от днес разбрах, че имам и анемия! Дано всичко отшуми бързо и да няма последствия за бебетата на всички ни!
Дачи дано всичко оттук нататък да върви по мед и масло и да няма проблеми!
Желая Ви прекрасен ден на всички! Simple Smile

# 259
  • Мнения: 85
zdraveite momi4eta
az sam Zlati i 4akam 2-ro bebe na 01.11.2006.Ste mi bade priatno da sam vav va6ia otbor na 4aka6tite bebe prez noemvri

# 260
  • Мнения: 815
добре дошла, Злати!

Пам, аз хич не ги харесвам тия ампули- не знам дали имат ефект, защото бързо ги смених- просто от вкуса, миризмата ми ставаше зле, а след като ги изпиех със запушен нос и едвам не повръщах- много ги мразя!!! Замених ги с малтофер и съм много доволна.

Бубалина, аз пак ще ти кажа, че мисля, че са до датата за болничен, но по- добре попитай някой счетоводител

# 261
  • София
  • Мнения: 549
Забравих да честитя на всички мами, които имат повод, а явно те са много....  bouquet
Исках да ви питам позволявате ли си да пиете кафенце с кофеин? Мен ме цепи главата, ако не си пийна едно кафе през деня, но го разреждам с малко мляко! Надявам се, че не е много вредно за бебето Cry, но поне не пия лекарства!!!
Мили мами, вече мажете ли си коремчетата с кремчета, за да са еластични? Какво използвате?

# 262
  • Мнения: 258
   Добре дошла,Злати!Честит празник на всички,които имат повод да празнуват!  bouquetДа сте живи и здрави -вие и семействата ви.
   Пишете ме в отбора на мъжките майки/70% вероятност/.Днес бях на ехограф във Велико Търново,а на 3 юли съм в София и се надявам да знам с по-голяма точност.
 Някои ходиха ли на зъболекар,че вчера счупих  пломба и ме е страх да отида при стоматолог?
 Леко бременеене!

# 263
  • Мнения: 2 274
  Следващото е за тези които не са влизали в темата за срещата, но имат желание да дойдат! Копнах си го от темата, че цитата нещо не ми се получи!

    Цвети, от сега ти казвам, че ще сме повече от две  Peace! Поне 10 ще бъдем, но щом казвате без резервация-ОК, аз съм навита! Хем няма да си хабя телефона и нервите да ги уговарям да ни пишат на едната честна дума / заради сините ми очи, дето ги нямам / Mr. Green!
          Та последно: О'Шипка на Будапеща 11 на 18.06 от 18 часа!!!
   Ако има несъгласни, да си кажат от сега   Heart Eyes

  Bubalina, аз предната бременност се отрових от кафе и на малкия нищо му нямаше! За стрии някои мами ползват крема на Дева, а други на Мустела, но получават алергия от него, а някои ползват на Чико! Изборът е твой!!!
   Raliar, пратих ти ЛС - отивай при зъбар!!!

   

# 264
  • Мнения: 393
AngelEyes,
напълно ли си сигурна, че 6-те месеца на осигуряване са до датата на термина? Много ще се радвам ако е така Grinning
Бях, но Цветина ме разколеба, тази вечер ще звънна на една приятелка - счетоводител и ще пиша допълнително, за да дадем пълна яснота по въпроса!  Simple Smile

Честито на всички рожденици днес!   party023 newsm67  Gift

# 265
ZLATNA, Мишенце, можете ли да ми дадете някакви координати на др Томова? Много ви благодаря предварително!!!  Hug
Честит рогден ден на малките и големи рожденници!!!!!!   bouquet

# 266
  • Мнения: X
bubalina, моето тълкуване е следното - 6-те месеца трябва да са до настъпването на осигурителния риск, т.е. раждането. Но все пак ще питам някой познат в НОИ, знае ли човек...

# 267
  • Мнения: 2 332
Момичета, връщам се от прегледа при д-р Димитрова. Така се успокоих... Каза ми, че при този резултат от БХС ако всички с-ми на бебо са добре не препоръчва амниоцентеза. Както и се оказа Simple Smile. Гледахме го около 20 минути, 2-Д и 3-Д (което, въпреки че е модерно, не ме кефи много), разгледа го мнооого подробно, всичко си му е ок. Видя и пола - Цветина, моля те засега и на мен ми сложи розово щъркелче Simple Smile.  Записах си час при кардиолог - да гледаме специално сърчицето в подробности, друго - плацентата ми била ниско, трябвало към 30-та седмица пак да се види...
Момичета, много ви благодаря още веднъж за окуражителните думи - направо след прегледа се почувствах олекнала с поне 10 кг... все едно криле ми поникнаха.

Исках да ви питам позволявате ли си да пиете кафенце с кофеин? Мен ме цепи главата, ако не си пийна едно кафе през деня, но го разреждам с малко мляко! Надявам се, че не е много вредно за бебето Cry, но поне не пия лекарства!!!
Мили мами, вече мажете ли си коремчетата с кремчета, за да са еластични? Какво използвате?
Понасям само мляко с нес - едно сутрин задължително. Не се притеснявай - ако пиеш повече от 4 мисля, че е притеснително Simple Smile. Аз си мажа корема и гърдите с бадемовия крем на Астера, ама свърши, трябва нов да си купувам. Миналия път мазах с лимоновия - пак на Астера - много бях доволна, нито една стрия на корема, но то си е и до ген де, а сигурно и до годинките...

Оф, че съм - 3-та редакция вече - честито и на другите мами, узнали пола на бебчовците! Май ще изравним резултата момчета:момичета, а?  Laughing

Приятна вечер на всички!!!   bouquet

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 22:03 от Роси74

# 268
  • София
  • Мнения: 549
AngelEyes,  mina77 ,
благодаря ви предварително. Много разчитам на вас да разнищите въпроса и да пишете какво сте разбрали!!! newsm10

# 269
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравейте  Simple Smile,

bubalina, и аз като Цвети съм почти сигурна, че е до момента на излизане в болничен- именно тогава насгъпва осигурителния риск, но не знам дали е задължително за излезеш в болнични 45 дни преди термина или може и по-късно.

Роси, поздравления за добрите новини и от сега само такива да носиш!  Peace

за кафето- и аз знам, че по малко не е проблем.

При мен новините са, че бебетата са си добре (вчера бях на консултация), но продължавам да имам контракции и съответно лежането продължава. Иначе бъбреците ми (с които имам сериозни проблеми по принцип), за сега се справят страхотно - заслужават специални поздравления. А, и антетелата са ми отрицателни, което е супер - аз нали съм с рх- кръвна група, та и това се следи... Party  #Crazy

Целувки от мен, най-прекрасни пожелания на празнунащите и добре дошли на новите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт