Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 25

  • 18 701
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 190
Със сигурност предпочитам да гледам и аз драми с работен характер отколкото радините банкови вълнения (каза ли че е пълен тъпанар? ) От Банков искам да чуя само едно ''Зорница, извинявай за всичко, което ти причиних. Бях егоист. Пожелавам ти да бъдеш щастлива с бъдещия си съпруг'' и повече не желая да я припарва по никакъв повод.
Също така искам един уверен Марио, които да си брани и обича момичето. Както и тя него, разбира се Heart

Умирам от яд на Банков, защото и звънеше от Германия нещастника, за да и опява колко страда и колко му е тежко да гледа жена си в подобно състояние и как не знае как да и каже за Рая. Но вече имам съмнение дали изобщо си спомня за жената, която направи аборт и беше на ръба да си съсипе живота заради него...

# 691
  • Мнения: 9 374
Ама много искам Цонев да я подгони о да гледаме драми от работен характер Sunglasses

А и тогава Банков пък току виж да вземе да я защитава и гледай как Марио ще вземе да откача. Joy

На Банков да му пука какво става с нея? Трябва да е напушен 😆 Те докато бяха заедно не му дремеше та сега.
Аааа може и да му запука изведнъж. Joy То човек като загуби нещо, тогава осъзнава значението му. Е, все пак нека да си остане непукист спрямо нея, не искам да я доближава.

# 692
  • Мнения: 12 406
Доне, в това стори Банков седеше оклюмал, Марио го подмина, спря се и говори с него. Това трябва да е началото на просветлението на доцента какъв хубав колега има, а той какъв е кретен да се държи лошо с него Joy

# 693
  • Мнения: X
Доне, в това стори Банков седеше оклюмал, Марио го подмина, спря се и говори с него. Това трябва да е началото на просветлението на доцента какъв хубав колега има, а той какъв е кретен да се държи лошо с него Joy

Ааа, явно съм го украсила леко.

Тъй като емоциите в петък отидоха в друга насока, да споделя сега. Вие сте го казали, но и аз да се отчета - алоуууу, пич! Държиш ѝ сметка защо не ти е вдигнала, когато на теб ти е скимнало да ди лафите и си бил нафиркан, а сега, щото те е шубе "нямаме какво да си кажем, стой далеч от жена ми!". Ти къде си мислиш, че се намираш бе? Адски егоистично и дразнещо поведение
Чакам Банков да се напука пак с уиски и да ѝ звънне.

# 694
  • Мнения: 4 059
От промото тогава звучеше, все едно Зорница го е гонила, за да говорят и той я наковава, но много ми хареса, че първо тя му каза: "Няма какво да си кажем"

# 695
  • Мнения: X
От промото тогава звучеше, все едно Зорница го е гонила, за да говорят и той я наковава, но много ми хареса, че първо тя му каза: "Няма какво да си кажем"
Точно затова и думите на Марио не са баш в такъв контекст, какъвто го показват сега. Знаем си им номерата Joy

# 696
  • Мнения: 6 159
До сега Банков ми хареса веднъж- когато Зори му каза в горичката : това е бъдещият ми съпруг , а той направи такава мимика 😁 Добре, че го спаси тефонът .

# 697
  • Мнения: 1 190
Излиза, че Банков никога не е обичал Зорница. Ако обичаш някого не се държиш като животно. И лелите във фб ще ме извиняват, ама не знаят и те къде се намират. И ако сценаристите наистина се ръководят от техния акъл и техните предпочитания, ще ги черпя по един ляв прав в ченето и носа. Но това много бързо ще си проличи, защото единственото логично, което може да се случи е Зорница да си стъпи на краката, да си гледа Марио и да не припарва до тъпанара и родата му. Защото е разумна жена.

Еличка, точно в тоя момент Банков гледаше като на*ран и ужасно много се изкефих на погледа на Марио Heart

# 698
  • Мнения: X
До сега Банков ми хареса веднъж- когато Зори му каза в горичката : това е бъдещият ми съпруг , а той направи такава мимика 😁 Добре, че го спаси тефонът .

Физиономията му беше същата като онази, когато чу по телефона, чв жена му е будна. Ама тук беше по-умрял Joy

# 699
  • Мнения: 2 282
Аз си имам моя теория за думите на Марио.Нещо става с Ева още в понеделник, за това съм убедена, още не е умяла, но е много зле, Банков е откачил, хвърля, троши.Ева наистина е много зле и Зорница казва на Марио, че ще остане в болницата и не може да остави Виктор сам, точно сега.(Тук се включвате със здраво анатемосване, как работата не и е там, но напомням, че Зорница винаги е била безумно състрадателна, независимо дали на нас ни харесва или не).Думите на Марио ми пасват идеално за тази ситуация, дори и в частта не знаеш с кого искаш да бъдеш.Забележете обаче, че след като ги казва, тя тръгва да говори, но той вече се е фръцнал и си  е тръгнал.Предполагам, ако и беше оставил време, щеше да му каже, че говори глупости.После вече толкова се е вбесила от факта, че е на път да го загуби и от създалата се ситуация, че е готова в гнева си, не да хвърля пръстена, а да си откъсне главата и да се замери с нея.Предполагам, че след като умре Ева, Банков ще разбере погрешно съжалението и към него.Тогава ще бъде жестоко порязан, защото Зорница може да му съчувства, но не и да зареже Марио заради него, защото тя обича Марио.
И напомням, че Вергов каза, че Банков в този сезон, няма да има нищо общо като държание от първите епизоди(каза го в На кафе), така че очаквайте голям обрат там.

# 700
  • София
  • Мнения: 9 558
Москита и Зайо, обяснете ми, защо смятате, че Зорница хвърля пръстена, вижда се от промото ли?

# 701
  • Мнения: 2 282
Роси, така смятам от промото, да.Гледах го на забавен кадър и за мен това което хвърчи е  точно пръстена,който се удря в земята и отскача след това.Проблем с това нямам, защото като я гледам в какво състояние е тя е обезумяла от гняв именно, защото това е момента, в който усеща, че може да го загуби.

# 702
  • Мнения: 4 059
Според мен пък си хвърля телефона Stuck Out Tongue Winking Eye Ще се обзалагаме ли пак? Много ми харесва тази игра. Animal Joy Cat

# 703
  • София
  • Мнения: 9 558
Мерси, Зайко.
Единствената пробойна в тази теория е че хем се притеснява да не загуби Марио, хем праща по дяволите символа на неговата любов и това, че иска да е с нея до края на живота си. Много нелогична ми изглежда подобна постъпка.

Ди, давай, с теб съм. И аз мисля, че Зори не хвърля пръстена.

# 704
  • Мнения: 1 190
Ами и Марио го разбирам. Как тя ще се навърта покрай Банков и жена му, ще го защитава(в гората) и ще взима неговата страна(в операционната), а той какво... да стой и да гледа безучастно. Марио не е такъв. Не ме разбирайте погрешно, аз съм последния човек, който може да я съди, но Марио е напълно прав за себе си. Обича я, каза и го, показа и го. Какво още трябва да направи? Да я върже? В момента съдбата на Зорница си е само в нейните ръце.

Общи условия

Активация на акаунт