Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 25

  • 18 706
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Гледах го пак това промо, но не мога да видя какво хвърля. Зорница, другия път по-бавно, моля те!

Ако е пръстена, си го обяснявам, че е решила, че вече е изгубила Марио окончателно.

Интересно ми е дали някой ще се появи на покрива и кой точно.

# 706
  • Мнения: 1 190

Интересно ми е дали някой ще се появи на покрива и кой точно.

Доне според мен 1. Марио целува Зорница и й казва думите. 2. Зорница отива на покрива и крещи, плаче, хвърля 3. Отива при Марио(или той при нея) изясняват се и се обичат. Край на драмата.
Но ако Зорница хвърля наистина пръстена, това би означавало един вид ''Край'' или поне аз така си го тълкувам. Вижд ми се крайно дейсвие.Затова според мене нещо друго. Ще видим
Притеснява ме че Банков също се напъва да се гневи. Нещо е станало. Само да вметна, че щом Цонев разбра за Зорница в никакъв случай няма да му се размине.

# 707
  • Мнения: 1 358
Изглежда по-масивно от пръстен това, което хвърля. Поне това успявам да видя и аз, де да знам.

Аз мога ли да споделя моята теория? Може и да е доста отвлечена, но ми се върти нещо подобно в главата от няколко дни. Мислех си как тя научва, че Ева е починала в тази сцена и затова реагира така. И не защото иска да е с Банков, а защото животът на Ева символизира загубеното дете на Зорница. Ако тя не се беше събудила, Зорница нямаше да се реши да си махне детето. Ако сега Ева умре, това за Зорница означава, че се е отказала да бъде майка (което знаем колко я тормози) напразно, че е можела да има  онова дете. Някакви такива мисли ми се въртят.
Просто думите на Марио не ми изглеждат толкова остри, че тя да се тръшка така точно заради тях. Ако вече той й е казал още нещо, което не ни дават, тогава си мисля, че е възмжно тя да е в това състояние заради него.

# 708
  • Мнения: 2 282
Всеки сам си преценява за себе си, за мен твърде много драма виждате в едно действие в момент на гняв,като хвърлянето на пръстена.

# 709
  • Мнения: 3 269
Интересно ми е дали някой ще се появи на покрива и кой точно.

Ще се появи Евгения Генадиева 😆 да й даде съвет да провокира и изненада Марио 😁.  Тя все тая плоча върти.

# 710
  • София
  • Мнения: 9 558
Дона, на мен хем ми се иска да е сама, хем ще ми е ужасно мъчно и ми се ще да има кой да я утеши.
Зори има нужда да остане на саме със себе си. В такива моменти човек е добре да притихне и да слуша сърцето си, за да намери отново посоката и пътя.
Обаче и ми иска Марио да е там и да я прегърне и да я успокои, да я утеши.

Мислите ли, че сценаристите изследват човешкото поведение и психология, когато пишат подобни силно емоционални сцени?

Зайко, Зорница е била по тъжна единствено след като направи аборта. Така че за мен тази сцена е драматична и има много болка в нея.

# 711
  • Мнения: X
Аз се опитвам да ви насоча към верния отговор, вие не, та не. JoyJoy Никой нямало да се появи, Генадиева щяла да се появи...ехххх Я пак помислете Stuck Out Tongue Winking Eye

Момент на гняв и отчаяние. И не виждаш какво хвърляш. А може и изобщо да нв разберем какво е. Защото ако е пръстена, първо трябва да го свалииии, да й стои в ръкатааа, че да го метнеее...може и да е отрязано това де. Аз си казах, че не мога да преценя

Леко отклонение:
Сега наваксвам със Скъпите наследници. Гледам някаква любовна (секс) сцена и за пореден път се възхитих на нашите. Онези хич ги няма  - сцена като от латино сапунка, ни емоция усетих, ни дявол

# 712
  • Мнения: 2 282
Разбира се, че сцената е драматична. Имах предвид, че за мен, това, че е бясна и хвърля пръстена изобщо не означава, че не обича Марио или че го обижда дълбоко и непоправимо с това действие.

# 713
  • Мнения: 12 406
Роси, за мен или го правят или са много добри психолози.
Примерно поведението на Наталия в началото на четвърти сезон, когато я обявиха за изтрещяла, е много типично поведение на човек в депресия и за съжаление е масово явление хората да не го разпознават, включително и най-близките, дори и самият човек да не го осъзнава и става така, че той има нужда от помощ, а няма кой да му помогне и вместо това е обвиняван за постъпките си.

Та, аз лично виждам последователност и логичност в развитието на всеки образ и или се консултират или са много добри или просто трептим на една честота и затова на мен ми се виждат логични Joy

Аз не знам какво ще доведе Зорница до това отчаяние и бяс. Знам, че обича Марио. Simple Smile
И да дойде най-сетне тая сцена и да минава Joy

# 714
  • Мнения: 12 406
Ето какво пише за другата седмица:

Раздяла ще бележи новите епизоди на "Откраднат живот: Анатомия на гнева", които зрителите ще видят от вторник до петък в 20:00ч. по NOVA. Една от двойките в МБАЛ "Св. Кирил" ще се изправи пред необратимото, а събитията в спешното отделение ще ескалират емоциите в личните отношения.

Аз нямам съмнение, че тази раздяла, ще е на Марио и Зорница.

# 715
  • Мнения: X
Ето какво пише за другата седмица:

Раздяла ще бележи новите епизоди на "Откраднат живот: Анатомия на гнева", които зрителите ще видят от вторник до петък в 20:00ч. по NOVA. Една от двойките в МБАЛ "Св. Кирил" ще се изправи пред необратимото, а събитията в спешното отделение ще ескалират емоциите в личните отношения.

Аз нямам съмнение, че тази раздяла, ще е на Марио и Зорница.

Що бе, ако Бенито се врътне и реши да остане сама? Де го видя тоя анонс, в сайта на нова не го намирам Thinking Не че не ти вярвам де.

# 716
  • Мнения: 2 282
Необратимото не е ли смъртта на Ева?

# 717
  • Мнения: 1 358
Необратимото и аз мисля, че е смъртта на Ева. Но оттам това може да повлече крак и да стане повод за времена раздяла и за драма покрай Еленови.
Имаме и инфо за Тони, ще се намеси в отношенията на Албена със Захариев.

# 718
  • София
  • Мнения: 9 558
Зайко, и така си помислих, но това Спешно отделение ме обърква. Освен ако сценаристите не са забравили кой е шефа на спешното

# 719
  • Мнения: 12 406
Зайо, може би да. Ама да нарекат раздяла умирането ми се струва екстравагантно Grinning
Доне, в сайта на нова под интервюто на Ани, пише и за Тони Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт