Морето таз година ще пропуснем, но ЮНИ сладки бебенца ще гушнем

  • 13 614
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 87
newsm51Честито на irenahr и a witch newsm51!!!!!Да са ви живи и здрави щерките.26 с теб май едни и същи работи вършим GrinningИ аз днес с вежди се занимавам,освен с лежане де.Само дето не ми се помисля за разходка в тез жеги sweatingТо те ме мъчат най-вече smile3511.Второто бебче ще го правим Юли,Август та да се роди на пролет Mr. Green Mr. Green Mr. Green и по туи време на разходки в морската.

# 226
  • Мнения: 234
Kriss77, ние сасхто така сме решили с мъжо, но да видим Rolling Eyes! Щото и на мен ми е бая жешко, пак и е хубаво да си разхождаш бебо лятно време. Днес док ми каза , че щели да пробват с някакав гел да ми предизвикат раждането и ако не стане , то в петък на система и .....може би него ден ще се видим с  baby_neutral!

# 227
  • Мнения: 1 170
Здравейте и от мен. Благодаря за пожеланията. Желая на всички това огромно щастие.

И, разбира се да не забравя, special thenks to kabranska за това, че ме "обади" Wink  bouquet

# 228
  • Мнения: 236
26, Kriss77 и sisku присъединявам се към вас и на мен термина ми е за днес, но никакви признаци освен твърдия корем, но така съм си отдавна. На мен лекарката ми каза, че до понеделник, ако не се роди ще го предизвика или ми предложи да вляза в болницата да ме наблюдават. А на вас като започнете да преносвате ще ви следят ли тоновите защото на мене не? Като влезна в болницата тогава.   

# 229
# 230
И аз се присъединя към неродилите майчета Термина ми е утре а бебо се спотаива опасни са тези рачета LaughingМного е изнервящо постоянно да се услушваш за някакъв знак но ще чакаме няма друг начин На всички родили майчета здрави и послушни бебчета а на още чакащите леко раждане  bouquet

# 231
  • Мнения: 966
   Здравейте мами!Искам да поздравя всички майки с бебенца от последните дни!Да папкат много и да ви слушкат!
  Месеца почти изтича...хайде мами не остана ....

   Поздрави от мен и малката Ани! baby_neutral  bouquet

# 232
  • Мнения: 903
Честито на всички нови мамчета  bouquet! Ние най-накрая влезнахме в ритъм и сядам да се отчета. С бебо се чустваме чудесно и сега като се поразхлади .... сме още по-добре. Ако има още чакащи мамчета им пожелавам леко раждане и много щастливи моменти.  bouquet

# 233
Здравейте мамчета, аз съм korneliia_h, но след като така и не успях да си променя данните в профила реших, че е карйно време да направя все пак нещо по въпроса за  да не си остана бременна според лентичките  Mr. Green. Та реших да се регистрирам наново. Сега вече съм само Корнелия.

# 234
Е, ама  съм я свършила и аз една. Нещо пак съм объркала. дано сега да стане. Това беше за проба. Embarassed

# 235
  • Варна
  • Мнения: 87
   Мойта свекърва днес ме успокои,че с мъжо ми преносила 13 дни Mr. Green Mr. Green Mr. Green,а аз не искааааам.Между впрочем и той е рак и е роден на 13.07.Много е спокоен милия  та и бебчо май на него прилича Laughing.
  Elisirде го туй поразхладено временце.Тук във Варна е страшен задух.Всички възможни врати и прозорци съм отворила и грам ветрец не подухва smile3516.Тази вечер пак ще бродя из апартамента като призрак и ще се чудя какво да меля newsm55 Joy Joy Joy.На всички нераждали успех.Аз ставам от компа,че в корема ми такива търкалки стават,едва седя.Лека вечер на всички мами.

# 236
  • Мнения: 234
Провет, мамета!
Влизам само да ви кажа, че след половин час влизам в болницата. Ще ме мажат с някакъв гел за контракции, ако не стане се прибирам в нас да поспя и сутринта рано-рано пак сам там за система вече. Надявам се следващия път като вляза да имам с какво да се похваля. Лека вечер на всички!

# 237
  • Мнения: 903
  Elisirде го туй поразхладено временце.Тук във Варна е страшен задух.Всички възможни врати и прозорци съм отворила и грам ветрец не подухва smile3516.

Миличка , ти ако се оплачеш от Варна... просто ела да поживееш в Пловдив. Тук е невероятна жега, но тези дни следобед вали и разхлажда малко.. поне вечер е добре. Аз живея точно в подножието на Родопите и съм много доволна, не искам да мисля ако сме в панелка... просто изтръпвам.

# 238
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 239
  • Мнения: X
Ехоооооооооооо.Тук съм-не съм ви забравила-просто нямахме нет три дни,а и баткото ми бе доставен с температура и гнойна ангина,та имах с какво да се занимавам...
Добре дошли на новородилите мамчета-за да не пропусна някоя няма да ги изреждам поименно,но:
Да са ви живи и здрави малките съкровища и вие бързо да се възстановявате!На все още чакащите-не се плашете-щом аз и Мишел родихме Wink/Мишел,нали не се сърдиш,ама ние бяхме от най-чакащите май?/.....,все пак чакането при всички ни свърши успешно-и при вас ще е така GrinningПродължавам да стискам палци...а и да знаете,че рачетата са много кротки дечица/е не всички,но повечето.../
Елисир-ти много семпло си ги нарекла пороите дето се изсипват тия дни..аман вече-или убииствена жега,или потоп!А теб и Цветелин Ви чакаме вече за разходки-че ни се губите от състава наПловдивската група/събираме се в Градската градина,да кърмим по пейките-приемат се и татковци,е не за кърменето естествено/

Общи условия

Активация на акаунт