Морето таз година ще пропуснем, но ЮНИ сладки бебенца ще гушнем

  • 13 618
  • 265
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 274
здравейте на всички!

Най-накрая и аз да ви се похваля. Вчера се върнахме от болницата където прекарах 10 дни - 3 преди да родя (защото преносвах) и 7 след секциото по спешност което ми направиха, защото като тръгнаха да ми предизвикват раждане тоновете на бебето взеха да се губят. Но всичко е добре когато свършва добре - имаме си прекрасна дъщеричка - Валерия - 3430  51 см. 

Сега яко ме тресе параноята и все се страхувам дали се чувсва добре. В болницата ми я бяха захранили с биберон и от вчера се мъчим  и учим да се кърмим, но не мога да се отърва от мисълта че детето не си дояжда въпреки, че уж имам кърма и след всяко кърмене се доизцеждам, ама знам ли я колко изяжда. Понякога е спокойна след кърмене и веднага заспива, друг път иска още да яде (след повече от час кърмене) но не знам дали през цялото време засуква. Ще се радва ако някой ми помогне със съвет.

# 241
  • Мнения: 274
Забравих да напиша, че Валерия се роди на 24.06 - три дни преди моя рожден ден.

# 242
  • Мнения: 903
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И МНОГО ДА ВИ СЛУШАТ И РАДВАТ   bouquet  bouquet  bouquet

# 243
ЕХО ОСТАНАХА ЛИ НЕРОДИЛИ ЮНКИ КАТО МЕН CryМАЙ СЪМ САМО АЗ  WhistlingНА ВСИЧКИ МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ С МАЛКИТЕ ДУШИЧКИ  bouquet

# 244
  • Мнения: X
Момичета,току що се натъкнах на съобщение в календар на събитията,че Буболина си има момиченце-Джули!Да  и е жива и здрава!макар,че сигувно вече знаете
И на vesseluchka ,честито!
GALIANA,не се коси-и през юли да родиш-винаги си добре дошла при юнските мами!

# 245
  • Мнения: 1 209
GALIANA споко и аз не съм родила още, на мъничето явно му е добре там и не ще да се появява smile3533 smile3533

# 246
  • Варна
  • Мнения: 87
Еееей,и ние още сме 2 в 1 Joy.Утре ще ходим при док,че да видим какво ще ни кажат.Днес временцето е превъзходно[smilie=smile3521.gif].Най-сетне малко въздух да си взема.
   Честито на Буболина  bouquet  bouquet  bouquet!!!!Да и е жива и здрава бебка,а на нея и пожелавам бързо възтановяване.Много се притесняваше милата.

# 247
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Здравейте мамчета, днес времето  май ни се усмихна с малко хладинка. Искам да ви питам някой ползва ли еспумизан за коликите и по-конкретно как го давате? Много противоречиви мененич чух от това да е при всяко ядене до това да е по три пъти на ден  newsm78. Чудя се кое да прилагам.

# 248
  • Мнения: 3 092
 И аз не съм ви забравила мили момичета !
Влизам в тази тема с такива спомени и носталгия за всичко споделено тук и за това как си прекарвахме заедно цели 9 месеца.
Единственото , за което съжалявам е това че не влизах по-често в тази темичка в началото ....толкова бях кът с времето , колкото и сега може би.
Бебка има още малко да спи а аз да постоя в тази темичка.
Искам да пожелая на всички мами , който чакат своите рачета леко раждане и бързо възстановяване след това.Дано скоро да пишете в Родени 2006 и да се съберем там в пълен състав.
  vesseluchka вмесо да те тресе параноята както сама казваш просто се отпусни и се успокой и аз на това се уча в момента.Отиди в кърмаческия и прочети има много полезна инфо за кърменето  на бебетата  и заповядаи в Родени 2006.
Стискам палци на всички чакащи мамита.
 Hug ви!  bouquet

# 249
  • Мнения: 609
честито и от мен на всички нови мамита, а останалите не се притеснявайте, бебчетата си знаят  ксога да се появят!
успех на всички.

# 250
  • Мнения: 903
Честито  на новите мамчета  bouquet!
А на тези които тепърва им предстои ... стискам палци всичко да мине бързичко и безболезнено.
  bouquetМного  Hug от нас с бебо!

# 251
  • Мнения: 234
Привет, мамета!
Да ви се похваля, на 30 отидох за предизвикано, но не се стигна до там, защото раждането започна само. Ще ви разкажа по-нататък. Та имаме си момиченце Далия Joy - тегло 3573гр, 51 см. БЕше голям зор, но затова по-късно. ТОку що си доидохме вкъщи и ...ще разказвам утре:). Късмет на неродилите мами - ще ви стискам палци!

# 252
  • Мнения: 353
Честито  на 26,да сте живи и здрави и ти и малката принцеса,да ти носи много радост  bouquet

# 253
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Честито на всички родили майчета! Да са им живи и здрави рожбите!
Успех на необебелите се мами/ако има още такива/!

# 254
  • Мнения: 182
 Честито на всички родили мами и леко раждане на необебилите се /ако още има такива/!
Благодаря на всички за пожеланията Simple Smile Ние сме си от няколко дни в къщи, но времето все не ми стига за нищо, дано скоро да влезна в някакъв ритъм и да имам повече време за форума. Иначе много ми липсвахте докато бях в болницата.

Общи условия

Активация на акаунт