HELP!хлебарки и бълхи в къщи и бебе

  • 100 805
  • 169
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 413
Здравейте, и за водя усилена борба с хлебарките в апартамента на майка ми, защото бебето ще там през повечето време, сега правя ремонт и преди ремонта пръсках с нещо за хлебарки от аграрната ми казаха че е заместител на Регент и имаше ефект, сега по време на ремонта пак пръскам с някакъв препарат за колорадски бръмбар, но искам да пръскам и след това с Регент та, да питам мама Меца може ли да ми кажеш от къде го намери този регент аз обърнах София?

# 166
  • Мнения: 2 149
Регента не е ли много отровен? Нали ще имаш бебе...
Ние пръскаме с Фендона /пак от аграрната/ и ако се спази схемата ви гарантирам, че при добра хигиена и редовно пръскане, както трябва, хлебарки няма да има. Нашите изчистиха апартамента тотално от хлебарки, при мен малко по-трудно става, защото не спазвам схемата, но симно намаляха!

# 167
  • Мнения: 3 161
При нас се получи този ефект с Регента - първия път имаше невероятен ефект, събирахме трупове следващите дни и силно намаляха; но при следващи пръскания нямаше този ефект и май не се повлияха особено.

# 168
  • Мнения: 7
Здравейте, мами! Появиха се от няколко дни хлебарки, едни малки и съм обезпокоена, защото бебчо е на 2 месеца и не знам с какво да напръскам. Ако някой знае читава фирма, за обезпаразитяване, моля да сподели и да даде координати. Аз живея в София, квартал Обеля!

# 169
  • София
  • Мнения: 197
Здравейте, мами! Появиха се от няколко дни хлебарки, едни малки и съм обезпокоена, защото бебчо е на 2 месеца и не знам с какво да напръскам. Ако някой знае читава фирма, за обезпаразитяване, моля да сподели и да даде координати. Аз живея в София, квартал Обеля!
Здравейте. В друга тема пуснах пост за начина за справяне с хлебарките.
Ето и линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=435581.msg28569244#msg28569244
Фирмата, която ни напръска се каза ваше Стоп вредители (сайтът им мисля, че е www.stopvrediteli.com или .bg). Ние пръскахме с Фендона, защото правихме ремонт и апартаментът не се обитаваше известно време. Но понеже в къщи почти всички имаме проблеми с алергиите, разпитах подробно има ли по-слабо токсични препарати, ако се наложи другия път да пръскаме с тях. Те ми казаха някакъв препарат, но не мога да се сетя името му - ползвали го, когато трябвало да пръскат в жилища с бебета, бременни жени и алергични. Та като поръчвате пръскане от където и да е, изрично  изисквайте да го правят с по-слабо токсични препарати.
То безвредни няма. Всички са ОТРОВИ, както нееднократно съм писала във форумите.

Общи условия

Активация на акаунт