Русе - 11 Тема

  • 11 390
  • 267
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 299
..аз бих вместила...
за да може мама и тати да имат една хубава  1dating


...да  luvbed

Честит празник, Силве  bouquet

# 226
  • Мнения: 5 577
Честито и от мен, малко със закъснение!
Пак диагонално съм чела - пожелавам много здраве и любов за цялото семейство.

# 227
  • Мнения: 811
Честито на малката счетка и съпруга и! Още сто такива празника да имате заедно   bouquet

# 228
  • Мнения: 155
bety123 най-вероятно ще сме на Ларго (до цветята на "Операта ")  Rolling Eyes А има ли други предложения за сутрешното кафе? newsm78

# 229
  • Мнения: 2 035

Честита годишнина на Силвето!
Желая ви да се обичкате и да сте щастливи още мноооого години!
Наздраве!

# 230
  • Мнения: 5 299
bety123 най-вероятно ще сме на Ларго (до цветята на "Операта ")  Rolling Eyes А има ли други предложения за сутрешното кафе? newsm78
Аз ще съм без дете пак. Към 11 ще съм на Неделя-та

# 231
  • Мнения: 4 406
 Счетке, ще видя довечера да се докарам до центъра, "много топло" както напоследък казва Коцето- май от яслата го е научил
ако се стресираш в стремежа си да опазиш нашата топка, ще ми тежиш на съвестта
предлагам да я оставиш в къщи, а ние ще ти дойдем на гости

# 232
  • Мнения: 811
Привет  Simple Smile

Ние днес имаме именик- татенцето нали се казва  Павел  Grinning

И нещо все не успяваме да стигнем навреме за сутрешните срещи  Tired Пък и е такава жега, че само привечер се живее.

# 233
  • Мнения: 442
честито на всички именици!  bouquet
на брат ми павел (който знам, че хвърля по едно очо тук от време на време  Mr. Green), на 5ia, на татенцето.... да са живи и здрави и да им е живо името!

аз днес ще се класирам навярно за следобедната среща. ще се опитам да дойда на сутрешната, ама сега съм в потрес, защото не мога да си намеря банския, а го обещах на едно приятелче любимо Heart Eyes... зависи колко време ще го търся. отивам...

# 234
  • Мнения: 275
Честит празник на счетка "на патерици". Счети беше ли такава жега на сватбата ви??? Как оцеляхте??? Голяма любов шъ дъ е туй!!! Чак пари  Mr. Green

Честито на всички именници днес!! Специално на татенцето (отдавна не е влизал), на 5ия и на всички, чийто имена се крият под никовете  Wink

# 235
  • Мнения: 442
аз за днес не разбрах Embarassed. `рига` или театъра?

# 236
  • Мнения: 5 577
аз за днес не разбрах Embarassed. `рига` или театъра?

Деца мои, и аз не разбрах - къде ще е следобедното кафе?

Със малък Счет обсъдихме, че май Рига е по-добре. Зайка и тя май така мисли. Там да идем, а?

# 237
  • Мнения: 5 299
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109939.new#new

Аз мислех да не излизам следобед, но майка ми имаше работа и излязох с нея. Утре май пак ще съм с майка ми. Thinking НИщо не казвате за събота.. Crossing Arms

# 238
Благодаря за честитките. Benip аз влизам, но не пиша много много във форума, а само чета Simple Smile

# 239
  • Мнения: 5 299
Благодаря за честитките. Benip аз влизам, но не пиша много много във форума, а само чета Simple Smile
Ъххх, как се издъних Embarassed Embarassedсъвсем забравих, моля за извинение. Blush

Честит празник на татнецето Heart Eyes На Петя, и всички с П Mr. Green  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт