Русе - 11 Тема

  • 11 387
  • 267
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 952
благодаря ви мацки за честитките  bouquet да ви се връщат пожеланията Laughing
Честит празник на единствения мъж в нашия подфорум,Татенцето, и на  5ия, и всички празнуващи днес. Да вие живо и здраво името  bouquet
Честит празник на счетка "на патерици". Счети беше ли такава жега на сватбата ви??? Как оцеляхте??? Голяма любов шъ дъ е туй!!! Чак пари  Mr. Green

Честито на всички именници днес!! Специално на татенцето (отдавна не е влизал), на 5ия и на всички, чийто имена се крият под никовете  Wink

Ох, benip-ке същата жега беше че даже май и още по горещо, ама ние влюбени до уши не може да ни спрат някви си 40 градуса Laughing Laughing
Утре сутрешното кафе ще е на Неделята, казвам за тези които незнаят Wink


# 241
# 242
  • Мнения: 952
ще има вечерна среща, доколкото знам за Дел кано имаше предложение.Ама аз тези мероприятия нали ги пропускам и чета през редовете Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 5 299
Виж линка бе душа Flutter Ама така кат гледам няма желаещи, и май няма се сбираме. Thinking

# 244
  • Мнения: 4 406
мдааа, и тази седмица няма да се надпиваме

# 245
  • Мнения: 155
Да, разбрах! Embarassed

ще има вечерна среща, доколкото знам за Дел кано имаше предложение.Ама аз тези мероприятия нали ги пропускам и чета през редовете Rolling Eyes
Тъкмо ще ти е близо и ще можеш да прeскачаш до вас. Laughing Тренирай свеки или тати. Wink

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 17:25 от kaka_ivka

# 246
  • Мнения: 5 577
Зая, обаждах се, но гласова поща - взе ми здравето. Да я изключиш.  Crossing Arms

Иван е с Т, и няма да идваме днес.  Tired

# 247
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 248
  • Мнения: 5 299
Альоооо, къде сте всички уеее newsm78
казвайте утре ще излизате ли сутринта?

# 249
  • Мнения: 5 577
Иван е все зле, с висока Т, как са вашите деца?

# 250
  • Мнения: 952
Хей мацки, навън е хладинка ще има ли сутрешни кафета? като гледам времето може и на Театрото да пием кафета Wink,сега не се налага да се крием от слънцето...само да не завали Rolling Eyes

# 251
# 252
  • Мнения: 696
Много пусто днес, бе!

# 253
  • Мнения: 952
Бейби, ама ти си била добър фотограф бе, я виж кви хубави снимки си направила днес в туй мрачно време,бравос на тебе Laughing Peace...ама верно тия нашите деца много хубави,че и фотогенични на туй отгоре Mr. Green

# 254
  • Мнения: 1 942

Tака, така  newsm12 Усетих аз папараци по време на кафето, ама ...  fight

Общи условия

Активация на акаунт