Зимните нощи за нас ще са топли, за слънце в Декември мама се готви!

  • 16 726
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Здравейте момичета!
   Много ви благодаря за подкрепата Hug Искам да жи питам жие имате ли болки - аз освен болки от типа предменструални, имам и едно изтрапване на корема, а също и едни такива пронизващи като ток, кратки но на често, чак към вътрешната част на бедрата  ги усещам #Crazy Вие чувстватв ли такива неща, или пак само аз.... Tired
  sarra, заглавието за темичка което си предложила на мен ми харесва - "През юли декемврийчета се обаждат със ритничета"
  Аз предлагам също едно "През декември мама все ще пее, свойто сладко бебе ще люлее". Това измизслих между болките Simple Smile
   поздрави от мен!  bouquet

# 271
  • Мнения: 514
Правя новата тема, стига сте плакали   Laughing

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 11:49 от shrew

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Хей, момичета!
Вижте какво се изписва отдолу, вместо да излезе линийката на бременността ми. Как да се справя с това?

# 273
  • Мнения: 333
Ще има ли среща и къде? Ако е от 16 часа мога и аз да дойда.

# 274
  • Мнения: 1 768
Аz съм zа предложението на мама 6у6и.. Mr. Green

# 275
  • Мнения: 514
Готовооо, погледнете си термините и казвайте да поправям Simple Smile

# 276
  • Мнения: 572
Е, страшно се радвам, че си имаме SHREW! Благодаря ти, мила, аз бях сложила "със" за рима, но както и да е, правилно е само "с".
mama_shushi, аз имам от време на време предменструални болчици ниско долу над триъгълника. Предполагам, че е от растенето на матката. За другите болки, най-добре си ги запиши и заедно с други въпроси, които имаш, си ги кажи на докторката/ доктора, при който ходиш на редовните прегледи, само така може да научиш всичко, което те интересува. Аз така направих, иначе всичко забравям. И на всеки въпрос имах важен отговор, докторката много се впечатли, каза, че съм много умна  Laughing

За срещата, тази неделя, пак в 5.30 на пл. Св. Неделя, имайте предвид, но хайде да се разберем най-късно в събота да се видим пак всички тук, да не би да се случат някакви неща, заради които пак да отложим срещата!

# 277
  • Мнения: 572
Хей, момичета!
Вижте какво се изписва отдолу, вместо да излезе линийката на бременността ми. Как да се справя с това?

По принцип, за това как да се поставя лентичка, снимка ва аватара и др., чети в Правила на форума, най-първите въпроси...

# 278
Искам да се разпиша и аз, че цяла сутрин наваксвам и чета какво се е случило през последните 10-тина дни.
Понеже на 24 правихме сватба и после не бяхме в София не съм ви чела. Снимки ще гледам да пусна, но след няколко дни, когато ги получа и аз, обработени, без червени очи и други екстри.
Чак ви завиждам че много от вас вече са усетили бебоците. А пък аз - НИЩО. Сега ще се окаже че имам дебела коремна стена или друга глупост. А дали е възможно то да е мърдало през нощта, и аз като съм спяла за това да не съм го усетила? Както и да е, в края на седмицата ще се гледаме на видеозон, а пък другия понеделник съм на 3Д в МЦ Фемина. После ще докладвам.
Надявам се срещата да се е състояла, следващия път ще гледам да дойда и аз.
Засега толкоз от мен.
Поздрави и слънчево настроение на всички!

# 279
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Честито, Елица!   bouquet
Да сте много дълго влюбени, щастливи и да ви дадват рояк дечица!
Разкажи повече как мина, на мен ми предстои в неделя.... Малко съм шашната, дано не вали и дано не ми става лошо, пък другото все ще мине....

# 280
alex_shu, да ти кажа и аз много се шашках преди сватбата. Бях убедена че ще е пълен провал. Глупости, бяхме поканили много приятели и на дансинга нямаше място за младоженците. От 80 гости повече от 50 ни бяха набори, и то такива, дато само терен им дай, така че веселбата беше гарантирана.
Иначе се подписахме само в съвета, без църковен брак. Не знам аз ли не съм съвсем в ред сега или са upgrade-нали словото в ритуалната зала, ама за малко не се разревах. Дано не си личи много на записа, че още не съм го гледала.
Сватбата беше вечерна, не ми е ставало лошо, но на мен досега така и не ми се е гадило. Така че едва ли съм критерий.
Просто се успокой и се настрой позитивно - всичко ще е наред и ще си направите страхотен празник. Пожелавам ти весело изкарване и никакви неразположения, и максимално да се насладиш на този ден.
Бъдете много много щастливи, радвайте се един на друг и се обичайте много много много.

Общи условия

Активация на акаунт