Зимните нощи за нас ще са топли, за слънце в Декември мама се готви!

  • 16 741
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 535
много ми се иска да дойда на срещичката, но ще ми е малко далечко   Simple Smile
Има ли желаещи мами да се срещнем във Варна?
поздрави на всички

# 241
  • Мнения: 572
На моренце преЗ йули със моми4енце или мом4енце Heart Eyes Laughing

Ех, ама как ти се ходи!!!  Grinning

# 242
  • Мнения: 33
Здравейте на всички Grinning Аз съм с болки тези дни и ми е много притеснено. Докторицата като ме видя как се разнасяме на ръчички с малкото кюфте ме овика. Не стигало, че са две и съм толкова слаба и съм се чудела как да си направя проблем. А как да не го гушкаш. Много ми се ще да дойда в неделя, но ще видим как ще съм. Не обещавам нищо. Да се пазите, ей Naughty
Vessito, хайде и аз да те използвам да ми шушнеш розовко или синьо Wink

# 243
  • Мнения: 514

Shrew, къде изчезна!?! То бива бива почивка, ама един ред драсни  Grinning

Аха почивка, само това не правя. Просто от мързел ще умра, нищо не ми се прави.  Laughing Само ви чета, а да постна нещо и през ум не ми минава.  Wink Ето, след толкова усилия да напиша тези два реда, ще трябва да полежа 4-5 часа  Mr. Green Добре, че в офиса има малко диванче, честичко си полежавам  Grinning

Да се набъбрите хубаво на срещата и да се снимате ей.....ако позволи Sarra де Grinning

Аз си имам име за бебчо вече 2-3 години - Александър/Александра  Simple Smile

# 244
  • София
  • Мнения: 6 803

Shrew, къде изчезна!?! То бива бива почивка, ама един ред драсни  Grinning

Аха почивка, само това не правя. Просто от мързел ще умра, нищо не ми се прави.  Laughing Само ви чета, а да постна нещо и през ум не ми минава.  Wink Ето, след толкова усилия да напиша тези два реда, ще трябва да полежа 4-5 часа  Mr. Green Добре, че в офиса има малко диванче, честичко си полежавам  Grinning

Да се набъбрите хубаво на срещата и да се снимате ей.....ако позволи Sarra де Grinning

Аз си имам име за бебчо вече 2-3 години - Александър/Александра  Simple Smile

И на мене това са ми фаворитите за имена / за сега де.

# 245
  • Мнения: 572
Привет, момичета!
За срещата - дано да посетите сайта поне веднъж сега, че да не отида само аз!!! А и за ресторанта, не знам как да направя резервация, кой ще дойде, какъв телефон е...този Евро, на Узунджовска ли беше, pontes го предложи, искаш ли ти да направиш резервацията, pontes, но само ако всички момичета тук си дадат заявките!
Значи, досега са заявили, че искат да дойдат на среща: РалиЛД, lia25, krasitrud, mama-shushi, Klemy, pontes и аз. Моля ви, потвърдете най-късно до днес, вечерта, дали ще дойдете! Аз утре сутринта няма да мога да видя писаното тук, така че няма как да знам какво решихме.
Иначе срещата предлагам да е в 5.30 часа, някъде на сянка на площад Св. Неделя, оттам е лесно да отидем до ресторант Евро, предполагам. pontes, така ли е? Или предложете вие, ама днес по-скоро, иначе - на площада пред църквата Св.Неделя. Ако вали, ще си носим чадъри, няма как да знаем отсега. welcome

Shrew, за снимки на моя милост, може само на личен имейл  yes

# 246
  • Мнения: 1 768
Здравейте на всички Grinning Аз съм с болки тези дни и ми е много притеснено. Докторицата като ме видя как се разнасяме на ръчички с малкото кюфте ме овика. Не стигало, че са две и съм толкова слаба и съм се чудела как да си направя проблем. А как да не го гушкаш. Много ми се ще да дойда в неделя, но ще видим как ще съм. Не обещавам нищо. Да се пазите, ей Naughty
Vessito, хайде и аз да те използвам да ми шушнеш розовко или синьо Wink
Рали,ти като си с две newsm78малко с пови6ена трудност.. LaughingЕдното ми се струва мом4енце,ако не и двете.. Sunglasses
Сега съвсем 6е ме помислите zа луда.. ConfusedДнес купих креват4ето и накарах мъжа ми да го сглоби и ве4е е в спалнята до 6кафа zа повиване.. LaughingБели са и двет не6а,мале колко е сладко.. Heart EyesКупих и такова zа стената,как му се вика,дето като тапет4е цяла лента с къ6и4ки от които се подават котенце,прасенце,ку4енце.. Heart Eyes baby_neutral Joy
4акам само да ми кажат пола на 100% и 6е боядисам стената в роzов или син цвят. Blush

# 247
  • София
  • Мнения: 6 803
Привет, момичета!
За срещата - дано да посетите сайта поне веднъж сега, че да не отида само аз!!! А и за ресторанта, не знам как да направя резервация, кой ще дойде, какъв телефон е...този Евро, на Узунджовска ли беше, pontes го предложи, искаш ли ти да направиш резервацията, pontes, но само ако всички момичета тук си дадат заявките!
Значи, досега са заявили, че искат да дойдат на среща: РалиЛД, lia25, krasitrud, mama-shushi, Klemy, pontes и аз. Моля ви, потвърдете най-късно до днес, вечерта, дали ще дойдете! Аз утре сутринта няма да мога да видя писаното тук, така че няма как да знам какво решихме.
Иначе срещата предлагам да е в 5.30 часа, някъде на сянка на площад Св. Неделя, оттам е лесно да отидем до ресторант Евро, предполагам. pontes, така ли е? Или предложете вие, ама днес по-скоро, иначе - на площада пред църквата Св.Неделя. Ако вали, ще си носим чадъри, няма как да знаем отсега. welcome

Shrew, за снимки на моя милост, може само на личен имейл  yes
Аз потвърждавам, че ще дойда. А krasitrud- това е на майка ми акаунта, т.е. аз без да се усетя, че пиша от нейния пуснах постинга, че 2ри е ОК за среща. Т.е.  5 човека до тук. Значи 17:30 пред Св. Неделя ли?

# 248
  • Мнения: 572
Браво, Klemy, ти си първа с потвърждението. Надявам се и другите да се обадят!
Все някак си ще се познаем, сигурна съм!

Ок, в 17.30 на Св.Неделя - СРЕЩА, момичета...

# 249
  • София
  • Мнения: 6 803
Ами аз днес сложих снимка на коремчето в албума,ама надали по него ще еме познаете!  Joy Ама имам снимка на аватара бееееееееее....с мене нямате грижи, само дето не ми е толкова червена косата сега. Peace

# 250
  • Мнения: 572
Е, добре де. И аз си качих снимка, ама само на коремчето  Laughing

Момичета, ще дойдете ли на срещата!?!?

Утре в 5.30 на Св.Неделя!

# 251
  • sofia
  • Мнения: 1 474
мамита, аз сам с контракции, на хапчета и абсолютна забрана да напускам леглото Rolling Eyes въпреки огромното ми желание, няма да мога да дойда Cry все на мен такива работи ми се случват..
   весело прекарване и много да се смеете заедно!!!

# 252
  • Мнения: 572
ох, мила, съжалявам, но знам, че като се оправиш, ще бъде още по-интересно да се срещнем. Тъкмо ще сме още по-бременни!

Момичета, пишете за срещата, хайде!

Утре в 5.30 на Св.Неделя!

# 253
  • София
  • Мнения: 6 803
Е,ако сме само двете според мен срещата отпада....

# 254
  • Мнения: 572
да, но може би рontes ще се обади все пак? А и lia25 беше заявила, че ще дойде?

Общи условия

Активация на акаунт