Зимните нощи за нас ще са топли, за слънце в Декември мама се готви!

  • 16 743
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 721
Ето ме, ето ме! От бурята снощи ми се прецака интернета и чак сега дойде!! Вече си мислех, че няма да се оправи и както ви нямам никакви координати се чудех какво да правя!!
Значи стощи бях в ресторанта да го чекна пак, много е приятно в градинката. Ако вали обаче...вътре не е особено свежо...
Намира се на Узунджовска 5, това е малко сред пресечката на Узунджовска с Цар Асен, почти до Витошка е.
На света Неделя малко далечко ми се вижда.
Аз мога да направя резервация, но не знам за колко човека! Ох, трябваше да се разберем от вчера, много мами сигурно нямат нет вкъщи!
Ако някоя е онлайн да каже какво правим!

# 256
  • София
  • Мнения: 721
Sarra, Klemy, много са ви сладки тумбачетата Laughing

# 257
  • София
  • Мнения: 721
Уф, явно само аз съм вече тук.
Мамчета, може би тогава да го отложим  Cry
mama-shushi, бързо да минава, че нямаме кворум за среща! Шегувам се. Прегръщам те и вярвам, че скоро ще си на линия!
РалиЛД, пази се повечко, мила! То да не си суперуомън да разнасяш две бебчета в коремчето и едно на ръце!

Надявам се за другия уикенд да се съберем повечко декемврийки и да си спретнем най-приятната среща.
Поздрави на всички!

# 258
  • Мнения: 572
Даааа, тъкмо писах на pontes да го отложим, щом сме само ние и тя излезе.
Мамита, оправяйте се спокойно, ще се видим друг път, с още по-хубавки тумбачета!
И пишете пак кога искате да се срещнем!
И благодаря на Klemy и pontes за това, че не ми вързаха тенекия все пак!  Hug Hug

А нова темичка ще отваряме ли скоро? Shrew, къде си, ще ни помогнеш ли пак?
Аз по-напред бях предложила име, но май никой не го е харесал...
Хайде, че ще ни заключат!

# 259
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
И аз да се разпиша, макар и в края на темичката.
Нещо не се вясвам често пред  компютъра, всеки ден разходки с количката сутрин и вечер, а през ден на плажа, ама то така като сме на близко:), но не смея да влизам в морето. До колкото знам няма проблем, но първо ще си питам генеколога за всеки случай, другата седмица и без това съм на преглед, а до тогава само слънчеви бани.
Иначе за килограмите, от началото на бременнотта съм свалила 3 кг.  Това е от липса на апетит и наблягване на плодове и зеленчуци, както и изключване на сладкото. В общи линии в сравнение с миналата ми бременност по същото време съм с 10 кг по-малко, което те добре, защото тогава бях напълняла до неознаваемост и сега се стремя да съм по-дисциплинирана в храненето. С разходките около малката имам достатъчно причина да съм в движение (почти по цял ден), а и с нея все още се кърмим и все още се будим вечер.....

# 260
  • Мнения: 33
Здравейте Sad При мен няма особена промяна в положението. Гледам да лежа, когато мога, пия хапове и така....Дано за следващата среща няма лежащи Sad
 Момичета, качила съм 500г, а корема ми отговаря на 19-та седмица(сравнен с предишната ми бременност, а си бях върнала мерките и теглилките). Май и за това ще ми се карат на следващата консултация...
Vessito, ако ще те улесня-еднояйчни са, така че пола ще е еднакъв WinkИ аз имам усещането, че този път ще са момчета, а тати така иска още момичета... Да са живи и здрави, каквито и да са;-)

# 261
  • Мнения: 1 768
Може ли едно stork-girl zа мене?И термина ми да се кроигира на 10.12? Wink

# 262
  • София
  • Мнения: 6 803
Eх...срамота значи....От 56 мами да не можем 5 да се съберем за среща....как може такова нещо??? Confused

# 263
  • Мнения: 572
Eх...срамота значи....От 56 мами да не можем 5 да се съберем за среща....как може такова нещо??? Confused

Аз снощи прегледах цялата тема и преброих едва 12 момичета от София (включая себе си): lia25, klemy, danielaad, bla-bla, soseress, sarra, Лено и Елито. Имаме мамита от чужбина, от Пловдив, от Добрич, от Кърджали, от морето и др. А и тези, от София, не всички влизат напоследък, или не пишат. Нищо, аз ще продължавам да напомням, само да не си помислите, че ви се натрапвам! Който иска среща, нека си го напише тук, де, аз не ви се предлагам насила. Още нещо - започва отпускарският сезон и много уикенди няма да сме си и ние в София, та може и да не съумеем да се координираме времево.

Момичета, помогнете за нова тема, аз не знам как да я открия, а и ако и да се науча, не мога да отделя време да търся такива красоти и да правя списъци..., като тези в началото на темата ни сега, така че, помогнете - още една страница и ще ни заключат тази тема. SHREW, HELP US smile3514

# 264
  • София
  • Мнения: 2 044
Гледам, че със Сара и Клеми сме съседки,можем да си спретнем среща в квартала FlutterКакво ще кажете?

# 265
  • Мнения: 143
здравейте момичета аз чак сега се включих, тези ни ми с еналожи да замина извън софия и затова неможах да дойда затова не можах да потвърдя. Ако сте се видяли кофти, че не успях, ако пък ли не следващия път ще гледам да съм на линия.
Иначе аз съм добре, но корема ми почти не личи. Всички ли вече си имате такива. Къде си слагате снимки на коремчетата. Накой линк да дадете.

# 266
  • Русе
  • Мнения: 856
Lia25snimka.bg,потребител:decemvri,парола:2006

# 267
  • Мнения: 572
НЯКОЙ ДА ОТКРИЕ НОВА ТЕМИЧКА!!!!!!!!!
Ако не - скоро ще ни затворят и няма да си говорим вече! newsm50

Иначе аз мога да отворя много лесно една нова тема, но няма да има списъци, линкове и др. красоти!

# 268
  • София
  • Мнения: 6 803
Наистина, предложението за "съседска среща" не е за изпускане! Мен хич ме няма по измисляне на заглавията.... Embarassed, хайде, майките поети да се включат!!! Praynig Praynig Praynig

# 269
  • Мнения: 1 768
На6ата модераторка я няма.. SadКакво ли става с нея? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт