Слънчо пак изпече време е за бебе вече 19.06-25.06

  • 16 362
  • 493
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 59
Здравейте момичета. Аз бях малко по чуждите страни, но вече съм тук, заредена със нови сили.
ЧЕСТИТО на всички нови бъдещи майчета! Радвам се и за новите попълнения във форума и желая по скоро да преминат в майчинския Grinning. За всички, които ми стискаха палци БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ! Да сте живи и здрави нямах никакви проблеми с моето бебче. Сигурно този път е забило здраво ноктенца в мен, както обича да казва моето момче и не иска да се пуска Laughing.
Много късмет на всички НЕчакащи лелката. На тези които имат гости- тук няма място за песимизъм. Следващия път ще стане Simple Smile.

# 481
  • София
  • Мнения: 639
Wish и MEGI  честити ви бебчета   bouquet  да ги износите и родите безпроблемно и много леко  Simple Smile  love001

# 482
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Лилко, направих биопсията заради кондиломи. Оказа се, че имам проблем вече, защото ако са външни - лесно се лекува, но вече при дадените обстоятелства положението никак не е розово. Това е предпоставка за развитие на рак на шийката. Надявам се да сме го хванали в началния етап. Ще се лекуваме! Малко ми е тежко, но все пак се опитвам да се успокоя, че има хора, които са по-зле от мен и да не се самосъжалявам. Във вторник ще разбера повече и ще го споделя с вас.

# 483
  • София
  • Мнения: 3 565
Привет момичета,

Честито на Меги и Wish.
Iramira стискам палци бързо да се оправиш. Вътрешните кондиломи са по-опасни, но все пак като се знае какъв е проблемът сега ще се лекува. При кой лекар ходиш?

# 484
  • Мнения: 2 120
Честито на Меги и wish. Hug
Хубава събота. Laughing

Страчи, страхотен монтаж си направила, бравос. Peace

Ирамира, дано всичко е в ранен стадий. Praynig

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 13:08 от Дара

# 485
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Грийни, при др Желязкова. Смятам, че е специалист.

# 486
  • София
  • Мнения: 3 565
Iramira, тя консултирала ли се е и с кожен лекар? Аз имах кондиломи (да уточня все пак, че бяха външни) преди време и тогава всъщност бързата намеса на кожен лекар се оказа решаваща.

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 09:28 от green_dawn

# 487
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Момичета моля пояснете за тези кондиломи моля, или пруснете линкче..... Аз сега ще пусна и в тъсачката  EmbarassedНамерих обстойно инфо за тях леле ама и аз съм отнесена веднага да питам.........

Последна редакция: сб, 24 юни 2006, 22:01 от ivalex

# 488
  • Мнения: 375
много се радвам за вас wish и Megi Лека и безпроблемна бременност и най-сладките човечета!!!

# 489
  • Мнения: 304
Моми4ета кой тест 6те ми препоръ4ате да използвам преди закъснение...минаха ве4е около 10-12 дни от ову-то и нямам търпение да разбера дали този път е станало  Praynig

# 490
# 491
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Моми4ета кой тест 6те ми препоръ4ате да използвам преди закъснение...минаха ве4е около 10-12 дни от ову-то и нямам търпение да разбера дали този път е станало  Praynig
Не бързай Naughty Изчакай си закъснението и тогава се тествай.

# 492
  • Мнения: 375
как сте мацки?този уикенд толкова много мързелувах Mr. Greenа това лелище моето не идва и не идва от 2дни ходя с превръзки за6тото имам чувството,че ще ми дойде всеки момент,а то...така е много изнервящо ,по принцип съм само с 1 ден закуснение

# 493
  • UK
  • Мнения: 1 351
как сте мацки?този уикенд толкова много мързелувах Mr. Greenа това лелище моето не идва и не идва от 2дни ходя с превръзки за6тото имам чувството,че ще ми дойде всеки момент,а то...така е много изнервящо ,по принцип съм само с 1 ден закуснение


 Ми дано да не ти дойде тогава де  Hug

Общи условия

Активация на акаунт