Трудни взаимоотношения

  • 13 256
  • 178
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 949
елфито, останах без думи...
На този мъж, дето е издържал цяла година, медал трябва да му се даде.

# 91
  • Мнения: 29 751
Този мъж е бил прекалено голям оптимист.... Shocked

Тази жена има нужда от професионална помощ.

# 92
  • Мнения: 18 736
Сега понеже някъде някой познава една луда жена, дайте да кажем, че и авторката е такава

# 93
  • Мнения: X
Винаги, ама винаги, когато някой почне много да държи на личното си пространство и да го брани със зъби и нокти, има нещо гнило.Винаги.
На открития и откровен човек дори не му минава мисълта има ли си,  няма ли си лично пространство....

# 94
  • Мнения: 18 736
Така е, на мен никога не ми се е налагало да си пазя личното пространство (освен от децата хахаха)

# 95
  • Варна
  • Мнения: 36 737
Личното ми пространство е вратата на банята/тоалетната. Когато съм вътре Simple Smile Толкоз.

# 96
  • Мнения: 29 751
Лично пространство ми е, като седна с кафе пред телевизора и ги заплаша със саморазправа, ако ме прекъсват, докато си гледам сериала... Mr. Green

Шегата настрана - всеки има нужда от малко време за себе си /особено жените, като се разкрасяват... Mr. Green/, но това не трябва да е някаква тайна, нито повод за дразнене. Освен ако не е някаква болезнена ревност, както познатата на елфито. Това не се издържа.... Naughty

# 97
  • Добрич
  • Мнения: 933
Сега понеже някъде някой познава една луда жена, дайте да кажем, че и авторката е такава
Казвам,че монетата има две страни и не би следвало някой да се заклеймява като "насилник,изневеряващ" и прочие без по-обхватен поглед на проблема.Авторката така и не написа в какво се изразява ревнивото пазене на личното пространство с един-два примера.Това,което за нея е ненормално,може да се окаже нормално за много от нас.
Попитаха ме какво означава "супер задушаващ тип" и аз отговорих.То важи за жени и мъже.Не познавам авторката,за да твърдя каква е.Просто представям другата страна на нещата.

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 10:21 от elfito 9000

# 98
  • Мнения: 18 736
Какви примери да даде? Дори тя да е луда от ревност, той не е в правото си да я обижда. Особено след като наскоро я е забременил. Да си ходи, като не му изнася, а не да се държи като кретен.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 36 737
Къде да си ходи той... Нали в неговия дом живеят.

# 100
  • Мнения: 18 736
А да, убедена съм, че момичето е съвсем нормално, случая е че или човека излиза често сам с приятели, или нещо подобно и когато тя го пита, той почва да се дзвери

# 101
  • Мнения: X
Какви примери да даде? Дори тя да е луда от ревност, той не е в правото си да я обижда. Особено след като наскоро я е забременил. Да си ходи, като не му изнася, а не да се държи като кретен.
Точно това щях да пиша...когато някой не ти дава дори да "мигнеш", без да е до теб, за да отчете И този факт, ами тръгваш си.Не правиш семейство и деца, пък после "Искам си личното пространство!Пък!".
То е същото, като да знаеш, че гаджето ти е изневерило N-найсе пъти и да си простила, пък да се надяваш, че като се ожените, той ще си седне на д..то.Ами, не, няма.Най-вероятно няма да се спре.
А и не е негова работа да се променя, ако така си се харесва.
На другия е, би трябвало да е, решението дали да стои  и да търпи, или да си тръгне.
С уточнението, че решиш ли да останеш и да търпиш, просто "забравяш" за проблема, не го натякваш при всеки повод и ежедневно.
Съпоставено и с авторката на темата....Ами, мъжът едва ли ще се промени.С времето недостатъците не избледняват, напротив, изпъкват все повече.Затова, нейно е решението дали да остане и да спре "завинаги" с оплакванията, или да си тръгне.
Защото, след като знаеш за определене недостатък на другия и Въпреки това си го приел и си решил да останеш с него, някак нагло е от тук насетне да му натякваш за същия този недостатък.

# 102
  • Мнения: X
Жената може (и има право) да е луда, подозрителна, изнервена, разсеяна и какво ли не, докато е бременна и кърми. Мъжът може да не я трае, но ако е човек, а не изрод, ще я пази в бременността й, защото тя носи детето му. Всеки проблем, който евентуално по-късно се прояви при детето, би могъл да се дължи и на стреса на майката по време на бременността.
Но такива хора нямат достатъчно съвест, че да ги загризе. Те са егоисти и се интересуват единствено от собственото си удобство. Нормално, перспективата да се натоварят с допълнителни отговорности ги кара да се държат като нищожества.

# 103
  • Мнения: 10 910
А аз се чудя наистина ли е възможно някой да се прави на добър и свестен и след като се ожени си показва истинското лице. Поне при моите познати и приятели свестните си останах свестни, боклуците - боклуци, дори и след като се е родило дете. Чак пък толкова да е голям артист, да си стиска гнева, пък като я забремени да си го покаже... Което пак води до това, че или авторката си е затваряла очите, или живее с претендент за Оскар... Не искам да я упреквам, просто си разсъждавам...

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 14:15 от Elimelihubaveli

# 104
  • Варна
  • Мнения: 36 737
Възможно ли е бебето да не е било планирано и затова да е озлобял така?

Общи условия

Активация на акаунт