Януарска рожба скоро ще се гушка с мама, няма радост по-голяма!

  • 36 282
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 621
Да да и аз също това гледам. Викам ето хора с термин около мен раждат искам и аз вече. Моят е за 31.01. В болницата казаха 30, но там някъде.

# 691
  • Мнения: 1 416
И аз съм термин 30-31 януари, но се надявам по рано да се случат нещата

# 692
  • Мнения: 68
И аз съм термин 30-31 януари, но се надявам по рано да се случат нещата

 А аз какво да кажа като съм с термин 17-ти и изгледи за скорошно раждане- никакви Wink

# 693
  • Мнения: 4 418
Честити рожби, мили момичета! Бъдете много щастливи с новите членове на семейството и бързо възстановяване!

# 694
  • Мнения: 83
На мене първо термина ми беше за 14ти, но после се оказа че е 16ти, хубаво дефакто утре, но сега се прибирам от лекарката и бам пръст и половина напредък, но бебето не съвсем за излизане, на всичкото отгоре ми измери високо кръвно. Утре след обяд ще ходя в болницата за мерене на тонове, и ако нещо не е ок ще ме оставят. Дано и кръвното ми спадне и да е нещо временно, защото до сега все бях с ниско, че не ми се ражда секцио. Ако пък всичко е ок утре ще изчакаме до събота, неделя и ако до тогава не е тръгнало раждане ще ме приемат за предизвикване. А така ми се иска всичко да тръгне естествено, по нормалния си път. Саднах се да му се незнае 😭😭😭

# 695
  • Мнения: 3 290
Честити рожби! Да са ви здрави и много да ви радват! Значи освен козирогчета, се очертава да имаме и водолейчета.

# 696
  • с. Дълго поле
  • Мнения: 107
Момичета, минаха 10 дни от моето секцио, вчера ми махнаха кинците, но днес почна една ужасна болка, при уриниране. Не е парене а болка все едно ми се свива нещо вътре. Не знам какво става, утре ще ходя за болничен в клиниката и ще питам, но ако някоя се е сблъсквала с подобно нещо да ме успокои. Започвам да да се филмирам, имаше едно момиче в моята стая със второ секцио и сраснал пикочен мехур за матката от първото. Иначе бебчи е много добре, още се борим с кърменето че се уморява бързо да суче и после дохранвам с шише, а повярвайте, като дойна крава съм, само да има кой да папа. Пожелавам здрави бебоци на родилите и успех на неродилите мами, и момичета, съвет от мен не си избирайте секцио по желание, ужасно е да усещаш как те бъркат, а колко странични болежки се появяват не е истина.

# 697
  • Мнения: 242
Честити рожби на всички родили!Бъдете здрави и щастливи!
Аз съм си с термин на края на месеца (28) но понеже се надявах,че ще е по-рано ми изиграва лоша шега.Сега имам чувството,че от всички вас аз ще родя последна😂дори и така да е важното е всички да сме живи и здрави

# 698
  • Мнения: 307
Ваня Иванова, аз съм със секцио и от третия ден бях с болки като уринирам. Болеше ме някъде около разреза. Казаха ми че е от мускулите които са шили там. Не знам дали на същото място те боли. На мен ми мина, днес ми е 11ден от операцията.

# 699
  • Мнения: 396
Ваня Попитай за твое успокоение , но и аз имах болка в намалото дори сега когато се стискам много и след това одида да пишкам пак ме боли понякога , а днес ми е 12 ден от секциото .

# 700
  • Мнения: 469
Честити рожбички, момичетаааа! Ама днес голям ден! Да са ви здравички! Бързо да се възстановявате вие!

Аз като кихам или кашлям имам чувството, че ще се изсипя долу. Дано скоро да отшуми, защото нямам спомени от предишните пъти и съм във филма. Иначе бебка стана на 26 дни (вече е 16-ти). Първите дрешки не й стават. Вчера купувах по-големи.

# 701
  • Мнения: 621
Ехе някои вече сменяте номер дрешки, а аз още си чакам. Сега на кой номер мина? 62ли?

# 702
  • Мнения: 983
Честито на на родилите мами бързо възстановяване да са ви живи и здрави бебоците и много много послушни.

Йоана е вече на 9 дни мога да кажа,че е спокойно бебе кърмя на поискване и се надявам да имам кърма поне до 9-10 месечна възраст.Аз имам един въпрос в чудо се виждам с тези лохии,почти никакви ги няма само някакво бледо бежово даже не кафяво течение.Нормално ли е това 9 дни след раждане да е така слабо?Вярно трето ми е ама с второто си беше нормално май около 20 дни или да съм забравила толкова бързо какво е било!

# 703
  • Мнения: 4 418
И нашата бебка се появи  днес на бял свят. 2510 г/ 48 см. Добре сме и двете. С планирано секцио бях, но още не мога да кажа нищо, тъй като ме държат още анестезиците.

# 704
  • Мнения: 396
Честито на новите мами , да са им живи и здрави бебоците много да ги радват , бързо възстановяване им желая !
Ани аз също щях да задам този въпрос към мамите , които са родили и моето течение е много слабо мога да кажа че само зацапва 13 ден ми е , в намалото беше силно за няколко дни и след това е така все едно съм към края на нормален цикъл. 🙂

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт