Avon IX

  • 13 547
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 155
Момичета, имате ли идея защо стягащия гел за крака с тониращ ефект пада така на петна? Спазвам правилата при нанасяне - след ексфолиране, но след 1-2 дни ставам на петна и не смея да си намажа ръцете. Благодаря Ви предварително и чакам мнения!
Не разбирам  newsm78 този крем се измива перфектно... той не е бронзиращ и идеята е сутрин да се намажеш и вечерта да го измиеш  Thinking виж ако не се къпеш всеки ден сигурно става на петна  Mr. Green
Не знам как става ако не се къпеш всеки ден, защото се къпя достатъчно пъти на ден. А го нанесох на ръцете си защото така пише на опаковката - или поне на моята. Явно дефектна ми е кожата или не ми понася датата на производство - 15.07.2005г.
Той за това е за крака... ако си намажеш ръцете, вероятността да си изцапаш дрехите е огромна Wink

# 226
  • София
  • Мнения: 10 310
Martikana нищичко не ти разбрах от постинга  newsm78

Искаш да кажеш, че от крема ти остават следи и след като се измиеш ли  Thinking

# 227
  • Мнения: 155
Извинявай nad_ tab, грешката е моя - не те цитирах правилно. Точно това исках да кажа. Започвам да си мисля, че е с изтекъл срок на трайност. Много гъст ми се струва и наистина пише , че се нанася и на ръцете.

# 228
  • София
  • Мнения: 10 310
Извинявай nad_ tab, грешката е моя - не те цитирах правилно. Точно това исках да кажа. Започвам да си мисля, че е с изтекъл срок на трайност. Много гъст ми се струва и наистина пише , че се нанася и на ръцете.
Аз ползвах такъв миналото лято, че бях много бяла, но не помня какво пишеше на опаковката  Thinking сигурно може да се ползва за ръце... но някак ми се е набило, че си е специално за крака  Thinking не съм имала проблеми с измиването... та той си е боичка, измиваш си краката и си пада, не е като бронзанта, дето като станеш на петна и няма падане...

Съвета ми е ако си станала на петна, да пробваш да си ексфолираш кожата със скраб или ако нямаш такъв, пробвай с кафе  Wink

Не се притеснявай за срока на годност, този трябва да е в срок още 2 години.

# 229
  • Мнения: 5 317
На мен ми се ще да си поръчам интимния спрей.Добър ли е? 

# 230
  • Мнения: 35 969
На мен ми се ще да си поръчам интимния спрей.Добър ли е? 

точно за какво се използва той? за аромат ли само? не е ли много малко количество - идва по-скъп от някои ейвънски парфюми Simple Smile

# 231
  • София
  • Мнения: 10 310
На мен ми се ще да си поръчам интимния спрей.Добър ли е? 
Да ти кажа чесно идеята за спрей за интимните части... някак не ми допада  Embarassed
Аз съм фен по-скоро на интимните кърпички... мнооооого добре освежават в тези жеги, особенно, навън, където няма как да си вземеш душ  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 5 317
На мен ми се ще да си поръчам интимния спрей.Добър ли е? 
Да ти кажа чесно идеята за спрей за интимните части... някак не ми допада  Embarassed
Аз съм фен по-скоро на интимните кърпички... мнооооого добре освежават в тези жеги, особенно, навън, където няма как да си вземеш душ  Mr. Green
Мерси nad_tab.  bouquetАбе и аз много се чудя що за спрей ще е това.Мислех да си го поръчам повече от любопитство.Сега пък се замислих за интимните кърпички. newsm78

# 233
  • София
  • Мнения: 10 310
Мерси nad_tab.  bouquetАбе и аз много се чудя що за спрей ще е това.Мислех да си го поръчам повече от любопитство.Сега пък се замислих за интимните кърпички. newsm78

Замисли се сериозно  Embarassed аз от години ги ползвам(най-различни марки), чесно казано без интимни кърпички никога не оставам Mr. Green 

# 234
  • Мнения: 5 317
И аз използвам други,но на Ейвън не съм.

# 235
  • Мнения: 2 596
Над Таб, няма ли да снимаш новия каталог, плийз.

# 236
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Над Таб, няма ли да снимаш новия каталог, плийз.

Тя нали каза че няма да пуска поръчка, та затова......... друг да снима, ама като гледам няма други ентусиасти, ех Надее, Надее....
Прелъсти ни ти и ни изостави.... Confused

# 237
  • Мнения: 2 596
Над Таб, няма ли да снимаш новия каталог, плийз.

Тя нали каза че няма да пуска поръчка, та затова......... друг да снима, ама като гледам няма други ентусиасти, ех Надее, Надее....
Прелъсти ни ти и ни изостави.... Confused


 ooooh! не съм прочела всички постове, затова така неподготвена съм се изказала.

# 238
  • Мнения: 2 716
Интимния спрей е в опаковка, голяма колкото спрейовете за тяло. Но как точно се използва.....вероятно навън и в комбинация с обикновена суха кърпичка. Има балансирано Нр така, че няма да увреди кожата. И има приятен аромат.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Според господина, който отговаря на запитванията в сайта на Ейвън интимният спрей " служи за освежаване и дезодориране"

Общи условия

Активация на акаунт