Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 8 348
А, Перата не го ли бяха изловили и него с арестувани нелегални емигранти? Нещо ми е познат прякора.

И това е правилния човек, дето ще помогне.
И жена, майка, със драв разум ще избере него.
Ами добре.

# 601
  • Мнения: X
И Динко да са включва!

# 602
  • Мнения: 19 198
А, Перата не го ли бяха изловили и него с арестувани нелегални емигранти? Нещо ми е познат прякора.

И това е правилния човек, дето ще помогне.
И жена, майка, със драв разум ще избере него.
Ами добре.

Отдавна си мисля, че има някаква далавера, защото изключително много такива личности със съмнителен морал и досие се занимават с фондации и събират дарения. Въпросният Низамов декларира, че е безработен и няма никакви доходи, известен е като част от престъпна групировка, с данъчни измами, с побой над журналисти  и пр., арестуван е неколкократно. Друг един такъв индивид с тъмно минало и милозливо сърце, с когото съм си имала работа във връзка с пострадали и бездомни животни, е Лео Кадели, а той също се интересува от Симона, също събира дарения, а е известен като измамник и наркотрафикант. Не е известно да има някакви официални доходи и как преживява, а ако гледаш платените статии, едва ли не добре, че е той, че да оправи нуждаещите се българи.

Въпросният адвокат Николов също не е много читав. Съдружник е на Низамов във въпросния БЮК и реално на него му се плаща, и то добре, за такива медийно известни клиенти, по тарифи, които си определя той, а не държавното заплащане на служебни защитници на нуждаещи се. И той постоянно се бута в медиите с измислени новини, където с дребен шрифт пише на коя инстанция е било делото. Има ли въобще други клиенти тоя, освен такива, чиито хонорари се заплащат от дарения? Значи единият привлича чрез измислената си фондация дарения и осигурява клиенти, другият му се отблагодарява. И това за Милена Неделчева - шефката на социалните в Русе, че била уволнена, защо го има в техните изявления? Последните новини за нея са във връзка с побоя: https://www.dunavmost.com/novini/shefkata-na-zakrila-na-deteto-o … oeto-toi-ni-udari  Няма данни да е уволнявана и пр.

Абсолютно непрофесионално поведение с този договор и цитирането на личните данни, и с изискването фондацията да контролирала медийните изяви на бабата с първото ѝ внуче и стоящата като паметник умствено изостанала майка.

Като не я бива да се изразява, какви са тия медийни изяви? Каква е ползата? С какво щеше да навреди да ходи да си види детето при приемните родители? Излезе, че подготовката им за бебето се състои главно в изпросване на дарения, даже бойлерът бил дарен от някакъв грък. За майката на Симона откъде сте сигурни, че си е гледала децата и че е читав родител? По това, че има 3 деца от незнайно колко заченати, които са живи? Може да е благодарение на майка ѝ (бабата на Симона), която явно не е на социална пенсия, щом взима пенсия от 400 лева, която е единственият сигурен доход на толкова хора. То не е само някак да оживеят до пълнолетие децата. Знае се само, че от три поне две са с някакви видими умствени и/или физически увреждания, което надвишава средностатистическият риск, при положение, че тя видимо няма такива увреждания, и може би има общо с влечението ѝ към чашката и цигарите. И за двете не са предприети някакви мерки - има училища за слепи/глухи, които са на пълна държавна издръжка за храната и пансиона към тях, така че бедността на семейството не е оправдание. В тях доста нуждаещи се са получили образование и умения, каквито не може да им дадат в обикновено училище, помага им се да си изкарат ТЕЛК, да завършат средно образование, за да може после да кандидатстват във ВУЗ. Тази същата баба, на която се разчита да отговаря за внучето, по време на бременността е пафкала в малка стая с нисък таван, в която е спяла бременна и още трима възрастни, които са пасивни пушачи, без изобщо да се замисли какви може да са последствията.

# 603
  • Мнения: X
Аа

Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 16:09 от Анонимен

# 604
  • Мнения: X
gerda1, включванията ти и въпросите са меко казано неадекватни.

# 605
  • Мнения: X
Пропускай ме, не ме чети.
Явно си се взела много насериозно.

# 606
  • Мнения: X
Ами темата е сериозна. Ако за теб е майтап, говори много зле.

# 607
  • Мнения: X
Аз пуснах темата.

# 608
# 609
  • София
  • Мнения: 5 623
Ей, ама за всичко започвате да се заяждате, грозно е вече.
Да ви припомня, намирате се във форум. Всеки е свободен да си изкаже мнението, независимо дали е подкрепено с факти и доказателства. Вярно, че в спора се ражда истината, ама на моменти прекалявате.

# 610
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Общо взето докато четох кукумицинка  стигнах до заключението, че сме си виновни ние, защото спонсорираме разни организацийки на престъпници.И хората си печелят яко на наш гръб, а ние им се кланяме и цъкаме колко са благородни. Баси доповръща ми се.

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
И този бил адвокат, казвате?Rolling Eyes Че и хората му споделят творението във фейсбук...
Скрит текст:
Цитат
Оказва се, че на всяка майка може да и бъде отнето бебето, дори преди да го закърми. САМО ПО НЕПРОВЕРЕНИ ДОНОСИ. Днес проведохме така очакваната среща със социалните в Смолян, заедно с адвокат Петър Николов от председателстваният от мен „Български юридически комитет- защита на гражданите с правни средства“, майката и бабата на отнетото пеленаче. .
Оказва се, че според социалните бебето било под риск, който, представи си, налага незабавно извеждане от майчината гръд, защото кметът на село Арда - ……., който според моето обосновано заключение има лична вражда с бабата и за това наказва две поколения – майката на бебето и самото бебе… Заради бабата.
Цитирам негов много близък роднина пред момче от селото : „Теб, ако цял живот някой те плюе, какво ще направиш?“ – визира се кмета и сигналът, който той е пуснал до АСП – Смолян срещу майката и бабата.
Според това, което казаха директорката и социалните работнички, изразено днес на срещата между мен, адвокат Петър Николов, майката, бабата и социалните в сградата, където се помещава ДА „Закрила на детето“…
Имало сигнал от кмета – цитирам- че бабата била алкохоличка, което е пълна лъжа, на как то касае майката и бебето?
Освен това, щом бабата пиела, означавало, че няма кой да помага на майката и това вече водило до невъзможност майката да си гледа бебето.
Пълен абсурд и параграф 22 !
Попитах ги. Как установихте това обстоятелство? Хващали ли сте я пияна, да пие?
Без отговор.
Ами кмета, дето тя била „плюла срещу него цял живот“, явно нямало какво да направи и решил да вреди не само на нея, ами и на още две поколения след нея.
И забележете как ! Чрез отнемане на дете !
Ако иска да ме съди, но това е башибозук, а не кмет !
Моите впечатления са, че до сега за две срещу продължили почти цял ден не съм усетил бабата да мирише на алкохол, нито да трепери от абстиненция !
Според мен много говори и така си е натрупала този „солиден“ враг – селски кмет, който като един истински феодал е разпределил рожбата им да бъде наказана, защото бабата го била „плюла цял живот“.
Според социалните устен сигнал от болницата, където раждаш и докато си в реанимация след усложнения след секцио, лекарките в болницата установили родителски дефицит у майката, защото не кърмела детето.
Ама то детето било в ковиоз, представете си ! В ковиоз и да го кърми …
Само ‘дето майката е вкарана в реанимация и преди да излезе от там, бебето е било вече предадено на приемно семейство.
Само ‘дето майката е имала кърма, но сега след този стрес – няма … И няма да има повече. За това бебе кърменето свърши преди да е започнало…
Само ‚‘дето ходих до селото и питах хората и според тях, нито бабата е алкохоличка, нито майката има родителски дефицит.

Въобще версиите им доста се пообъркаха, аз дори забравих какво ме лъгаха в началото и как стигнаха до лъжите в края на разговора.
Ама това беше срещата на „големите усмивки“.
Лицемерие на високо ниво. Все едно не са отнели дете от майка, все едно това е нищо. Усмихват ни се на мен и на адвокат Николов, усмихват ни се, помислих си , че съм на някоя сбирка на класа. И на майката и се правят на приятелки… Аз щях да повърна, честно !
Едно ви гаранитирам, че ще стигнем до дъното, както на този случай, както и ще разследваме сигналите за откраднати ливади, гори в землището на с. Арда.
Да гласувалите мъртви души, присъстващи в избирателните списъци на селото.
Как в с. Речани никой не е гласувал за кмет, защото … Цитирам жителите : „Така ни казаха ! Да не гласуваме за кмет!“
И те не са гласували.
Обаче от къде идват тези гласове в избирателните списъци на с. Речани, щом хората не са гласували, защото „така са им казали“.

# 612
  • Мнения: 1 153
Козирогче, този неграмотно написан текс творение на адвоката ли е? Ужас.

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Написан е от Петър Низамов и е "тагнат" Петър Николов.
Ако напишете във фейсбук Петър Константинов Низамов, би трябвало да Ви излезе.

Последна редакция: чт, 17 яну 2019, 12:23 от Козирогче

# 614
  • Мнения: 12 473
Не мисля, че е на адвоката. По-скоро е на Низамов, мъжът, който ги накара да подпишат договорите, разяснява им ги и изнесе ЕГН и три имена публично.
Тъй като съм родена със секцио от майка ми знам, че три дена няма кърма. Та на времето дори не са носели детето на жена със секцио. На другия ден на визитацията майка ми помолила да ме види и главният лекар наредил да ме занесат, заедно с бебетата, които носят за кърмене. Та нормално първите 72 часа Симона да не кърми. След това би трябвало да й дават бебето, ако не е в кувьоз или тя не е на лекарства, заради които не трябва да кърми.
Кметът на Арда може да наклевети (да каже че бабата е алкохоличка за отмъщение), но само това не е достатъчно. Ако беше така то всеки, който има зъб на някого може да се обади в социалните да каже всичко и детето да бъде взето. Социалните проверяват тези сигнали първо, пък тогава вземат решение. И не за другото, а защото знаят, че ще мине процедурата и в съда и документацията им трябва да е юридически издържана. А всеки си пази гърба и хляба.

Общи условия

Активация на акаунт