Отговори
# 255
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ето ни и нас!


Първо- предвид слабостта ми към бебетата!

Ирка- голяма прегръдка и честитооооооооооооо!
Хайде, момичета, още такива новини, макар че се възхищавам на мами, дето раждат с по- малка от 6 години разлика  Mr. Green

Кармен, съжалявам за загубата ти!

Кламерче- напрво изтръпвам като чета за татко ти, аз също много обичам моя, само ти си знаеш какво ти е на сърцето, поплачи си, съжалявам, че не мога да те прегърна реално, но ето и от мен  Hug Hug Hug и много искрени молитви  Praynig

Дринка, как се смях с писанията ти....!  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Ти си талант, да знаеш! А за падането- питай Тея, тя е спец... Mr. Green

Да кажа и за на две думи- ден след първият ни зъб ни изби и втория, не съм ги усетила , но Тея не изостава от отбора- лази неудържимо, направо беснее като я пусна, лази до края на стаята, обръща се, после отново и така до безкрай. Със спането рядко имаме проблеми, въпреки че веднага скача на крака, но бързо се сеща, че е по- добре да поспи. Иначе обикаля стаята права, държейки се за мебелите и вече не пада като талпа, а сяда на земята, отпускайки се назад с дупето.На последната консултация беше качила 750 гр.  #Crazy и 2 см, направо рекорд... Вече е 8900 гр. и 70 см .

А иначе- може да се каже, че и аз съм от тези, които през лятото ще са тук, защото на море ще заминаваме чак след 20-ти август, въпреки че всяка година така се заричаме и на 12-ти още сме яхнали колата на път за там.... hahaha

За оставащите в София- страхотен басеин на 30 км. от тук, в Своге, а това са си няма и половин час път с кола. Голям, на няколко нива, направо е супер. В неделя бяхме там и ми става любим, само в този ден не работеха помпите и не се къпахме, затова  и водата малко зеленее. Имам и телефона на управителя, може да се информирата дали работи , но е чудесно място за плаж, а и не е гмечорина като в града.... #Cussing out Предишната седмица ходихме и до Белчин бани, но там не е така уредено и е на тревата с някакви чадъри само, а и басеина е пъти по- малък, а разстоянието е същото.

Моля- за инфото!  smile3534 smile3533

Това е от нас, цалуфки и лека нощ!

btw, с тази проверка на правописа как се смея... на Дринка едно от предложенията за редакция беше Дриска...  Joy

# 256
  • Мнения: 1 046
Здравейте и от нас , щастливи и доволни посрещнахме дядото , е не се разплака като ни видя , нито пък аз , само майка ми пусна няколко сълзички, ама то е нормално.КОко през цялото време се чудеше кой е този и само надничаше от задната седалка на колата и гледаше любопитно, но тепърва има да се опознават .
Подаръци нямаше защото е пребродил света със самолети и просто няма как, но сигурно сега ще навакса.
Мандаринка радвам се  че има новини от теб , стискам палци за изпита .А Ивчо е станал голям сладур- той си е де.
За глюкозата ами изтеглям си от банката и си пълня едно шише и му го давам по всяко време и понеже е сладко си го пие даже и на екс-същия или почти същия резултат има преварен вода със захар.
Абе пипи то около софето големи красоти бе направо ми окапаха очите, ние тука какво едни златни ,албена и св. константин и елена.
нищо общо с красотата на планината.
айде чао , че Коко от сутринта се е размъркал.

# 257
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Абе пипи то около софето големи красоти бе направо ми окапаха очите, ние тука какво едни златни ,албена и св. константин и елена.
нищо общо с красотата на планината.

Абе кой каквото си няма, за това си мечтае... обожавам морето и наскоро се чудех дали да не си купя нещо там да си живея ..... Mr. Green

Не знам вашите мъже как са след секс, но моят обича да си дремне... та в тази връзка сутринта ми каза лаф-

Говорят си двама:
-Ти знаеш ли какво правят жените след секс?
А другият казал, "знам ли..."?
-Еми, пречат....  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 258
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, дами! Ето малко снимки от Преслава. За съжаление ползвам камерата на телефона ми и обиците не могат много добре да се видят, но са там на ушенцата. Пък и девойката се врътка, та и фокусът не е добър. Лек ден! http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=16324&AlbumId=5954 … p;PhotoId=2585455

# 259
  • Мнения: 212
Хелоу! Ето ме и мен! Не съм чела нищичко, че имам 5-6 странички за наваксване, но и това ще направя след като попиша малко за нас.  Grinning
За тези, които не са в най-слънчево настроение (надявам се хич да няма такива, но все пак...) искам да разкажа за сватбата, на която бяхме в събота. Такааа...
Както повечето знаят - тя беше в Монтана. Булката - наша приятелка, работеща като мед. сестра в Англия от няколко години, младоженецът - момче англичанче. Бяха много хубави. Подписването беше от 19ч., а в ресторанта заехме места в 20,30ч. Невенището се представи доста добре - с оглед на многото баби и дядовци, които постоянно я разнасяха и мачкаха. Към 22ч. вече окапа и беше командирована в колата на паркинга. Като заспа дядо ми остана при нея и така дружно спаха до към 2 часа. Тогава Илия закара цялата рода вкъщи, после се върна с едно такси. Сестра ми също остана с нас. И като се почна едно веселие..... Имаше в гостите и десетина приятели и роднини на младоженеца, т.е. англичани. Е, както каза баба ми - ще запомнят кога са били на сватба в България. Направо им скрихме шапката с нашите хора и ръченици. И други танци имаше... (подчертавам дебело - никаква чалга) Някои от тях се опитваха да ни влязат в такт с хората, но общо взето уцелваха само посоката на танца. Имаше една мома - унгарка, която направо ми събра очите. За първи път идва в България - на втория час вече беше схванала право и дунавско хоро и играеше без никакви проблеми.  Shocked Аз от своя страна си отиграх - ако щете вярвайте, но не съм седнала. Още в началото обувкитe на булката се оказаха неподходящи и тя ги сабу, след нея в ъгъла на ресторанта се озоваха и други  чифтове, включително и моите чехли  Mr. Green. И така в танци и купон - стана 4,30ч. От ресторанта "тактично" ни прибраха чиниите и чашите (повечето от тях - пълни) и стана ясно, че трябва да си ходим. Обаче ние решихме, че тая сватба няма да я приключим току така. Изпратихме гостите, грабнахме младоженците и ... отидохме на дискотека. Ей така, с роклите и всичко. Е, и там още не бяха виждали боса булка да води хоро в центъра на дансинга, ама и това им показахме. В 6,30 вече и от там ни изгониха и героите се прибраха уморени. Два дни след това не си усещах възглавничките на краката, а прасците ме боляха при всяко движение, но не съжалявам. Казвам ви, на такава сватба никога не съм била. За тези, които не вярват в моя разказ - ето ви доказателството! (Само да вметна, че реда на снимките е малко разместен, ама така се качиха и аз не знам как да го оправя  Embarassed)
После в неделя вечерта си се прибрахме вкъщи, а в понеделник ни изненадаха кумовете ни от Пловдив. И там беше една веселба - пожелаха да ходим в София ленд. И понеже мъжете ни са малко щури - ето резултата от посещението там.
Иначе за Невена какво да ви кажа... Започнала е да се изправя сама от легнало в седнало положение и сега нещо ми е трудно да й сменям памперсите  Mr. Green. Застава на 4 крака в поза за пълзене, но само се поклаща, не се сеща да тръгне на някъде. На консултация скоро не сме ходили, че нали я нямаше, та не знам колко кила е. Обаче не са малко  Mr. Green.
Спирам засега, после като прочета всичко ще се включа пак и по актуалните теми.
 Hug
 

# 260
  • Мнения: 268
Леле,Мириндичка,страхотни снимки!!!
Честито на новото семейство.Да са все така усмихнати ,весели и влюбени пез целият си съвместен живот.
Браво на вас-показали сте на англичаните какво значи сватба,веселба и танци smile3501.Няма да го забравят-помни ми думите Wink
Ние сме ходили на английска сватба,но е пълна скука.Не се шегувам.След церомонията в съвета отиват в ресторант и това е.Няма танци,няма хора и ръченици-нищо!
Дай им да хапнет и пийнат и не ги търси за друго Mr. Green
ММЗ,честити ви обички 4470Много сладичка е станала Преслава.Не знам как ще я опазвате с татито Wink

# 261
  • Мнения: 2 282
Облаче, тук е  мястото да ти благодаря за инфото за Eucerin за деца. Момичета, препоръчвам го горещо това UV мазило. Върши страхотна работа, размазва се супер лесно и бързо. Даже и аз се мазах с него и за първи път не изгорях изобщо Sunglasses.
Пак заповядай! Радвам се, че съм помогнала Simple Smile

Плами, колкото и да ми се иска, не мога да помогна с повече идеи. Но съм сигурна, че някъде из форума Майки (или Нашите деца) е обсъждана такава тема, и то неведнъж. Потърси с експерното търсене, че наистина асортимента ви е крайно нездравословен. И мойта ядеше малко неща, но не отказваше парченца месо, сирене, кашкавал, плодове и зеленчуци. Идеите на Ани са супер!

Гале, доста вбесяващо е това за стажа. Човек очаква наистина да научи нещо и да бъде полезен, а то... как ли не си се превърнала и в разносвач на кафе... май добре си си тръгнала. Но пък щеше да изглежда добре в трудовата и биография Thinking  Пък това с КАТаджиите... още една гавра. Дори и да беше снимката опреди 6 месеца, нали с тая книжка ще караш 10 години, какво значение има няколко месеца... Честито ти нова коса, пусни някоя снимка да те видим!
[За отрицателно време стига до бюрота и ...после ви е бедна фантазията какво се случва.
Вервай ми, не ми е нужна фантазия, всеки ден го гледам.... че при нас едно шкафче с вратички няма, а мъжото все не сварва да им измисли нови места на техниките.

Мандаринке, радвам се, че си се справила на изпита. Да стискаме ли палци за някой друг изпит, че тоя го изпуснахме? А покрай паметника съм минавала с кола, стори ми се невероятно тъпо да пльоснат нещо тип триумфална арка в средата на планината, и никой от околните не знаеше защо е там. Виж, след твоя разказ звучи по-интересно.

Най-сетне резервирахме места за почивка. Напук на всичките ни желания за Родопи и риболов на голям язовир, накрая се спряхме на ВПК Рибарица. Причината - огромен двор (цял  хълм), площадка за игра, басейн, и най-вече - станцията е огромна и непременно ще се намерят много деца, с които да играе Катето. Че без детска компания аз и Данчо направо лудваме. Вече 2 години ходим с нея на почивка и знаем, че не природата, а компанията е важна. Само дето приятели с деца, време и пари за почивка нямаме...

Миринда, страхотна сватба! Ако и другите са такива, много ще преглъщаме завистливо...
ММЗ, ама хич не ги виждам тия обички! Нищо де, да са ви честити, и да не и пречат на убавицата!

Пипи, верно си е това, че пречим  Joy да си поспят. само дето напоследък аз съм тази поспаливата, дето само отпива вода и заспива като талпа.

Джулка, по-добре ли е Яни?

# 262
  • Мнения: 651
Мандаринка,радвам се,че сте добре.Разгледах снимките-Ивчо много пораснал.Ще стискам палци да те приемат Hug
Миринда,страхотни снимки и много хубава сватба.Гледам добре сте се изявили с танците-бравос.
Пипихубаво местенце сте си намерили.
Бягам,че Вики е много крива днес и нищо не иска да яде а само мрънка.

# 263
  • Мнения: 149
Момичета, кажете ми, знаете ли къде се подават молби/документи за детска кухня и какво точно се изисква?
  bouquet

# 264
  • София
  • Мнения: 4 578
Веси, подадох док в кухнята до нас и ми казаха да се обадя средата на октомври. Занесох копие на акта за раждане и бележка, че детето не е алергично. Зависи къде живееш. Мисля, че в различните кухни искат различни документи.

# 265
  • Мнения: 149
...на самото място, откъдето се взема, така ли?

# 266
  • Мнения: 2 433

Най-сетне резервирахме места за почивка. Напук на всичките ни желания за Родопи и риболов на голям язовир, накрая се спряхме на ВПК Рибарица. Причината - огромен двор (цял  хълм), площадка за игра, басейн, и най-вече - станцията е огромна и непременно ще се намерят много деца, с които да играе Катето. Че без детска компания аз и Данчо направо лудваме. Вече 2 години ходим с нея на почивка и знаем, че не природата, а компанията е важна. Само дето приятели с деца, време и пари за почивка нямаме...
.....Джулка, по-добре ли е Яни?
Зная аз, зная защо пак там се спряхте!!!!!! HugДа кажа ли???????Защото е близко до нас и ще намачкам и ще нащипя и Катето/че много съм се затъжила за нея/ и малката Еличка.  smile3501 newsm44 Бързо казвай кога сте там и какви точно резервации направихте?!
Мандаринке - браво за изпита. Ивчо е страхотен на снимките - браво на момчето!!!!Благодаря ти за статията която ми изпрати. Вече съм я разпечатала и смятам да я дам на джипката - че да научи някои неща. Яни е по добре. Снощи правихме по съвет на Дринка и Бабка Жабка компрес с реванол и мазане с дефламол. Голяма мъка беше!!!!!Днес е добре момченцето ми, само дето е прегракнало от рев!
Миринда - страхотно сте изкарали. Снимките супеееерррр!!!!! PeaceДа са живи и здрави и цял живот така щастливи!!!
Танче - те ангричаните са си сухари , то ясно. Не мога да си представя какви емоции изпитват на сватбата си. Ядене и пиене - всеки ден!  newsm78
ММЗ - чудна е Преслава!!!И подстригана и с обечки - мацка и 1/2 Mr. Green
Весита - ами на нас пък изобщо не са ни искали документи за кухнята! newsm78 То тук днес си купуваш купон и от утре си на кухня. Няма депозит от буркани , нито ред да чакаш...Ама такива бълвочи готвят ooooh!...Мира се убеди сама. Абе...къде е МИРА?????
Но пък от понеделник смениха готвачката и цяла седмица вече храната е подходяща като за бебета. Няма боб и леща и кремвирш #Crazy. Кюфтето си цяло и виждаш грамажа, пък в брашняната каша има сирене!!!!!Дано не е временно заместваща. Аз между другото утре ще ходя да си купувам купони и ще я похваля публично! Hug
Стига толкоз - после пак
Цунки на бебоците!!!! Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 2 494
Джулка, как е Яни, по-добре ли е? И аз се притеснявам, а ти нищо не писа по този въпрос  newsm78 Praynig
Мандаринка, много е пораснал Ивчо, още си води класацията той по кг, ама по половин на месец си е постижение за вас! Радвам се, че сте здрави вече, дано и занапред няма проблеми! Браво за изпита, дано е добър резултата!
Миринда, радвам се, че хубаво сте изкарали на сватбата, наистина личи си, че е било много весело! И Невенка страхотно се е държала на първата си сватба!!!   bouquet
Облаче, кога ще сте на Рибарица? Ние началото на август ще сме на морето пак, този път отпускарско с татито и сестра му на ицо и гаджето и, та не знам дали ще имам време да се видим, но може някой ден на плажа да се уговорим! Само че зависи дали ще сте във Варна тогава!
Кламерче, как са малките ти принцеси, по-добре ли е Викенцето!>?! Милите ми те, моля се бързо да оздравеете Praynig А за баща ти много се радвам , че скоро се прибира!!!
Весита-на нас за кухнята ни искаха само акта за раждане и по принцип от петък за следващата седмица се записахме. И в понеделник носиш 9 буркана с винтова капачка и си вземаш храна! Но за Младост съм чувала, че трябва доста по-рано да се запишеш  Thinking пък им искаха някакви бурканчета от пюрета-30 броя  Shocked Незнам при вас как ще е!
Пипи, радвам се, че и ти писа! Тея верно много пораснала, браво! Честито и за 2-то зъбче!
Мерси за идеята за басеина в Своге, ама 30 км от къде ги смяташ-от Железница си е доста далече, пък нали и ти си в нашия край  Whistling То ще станат 50-60 км дотам май  #Crazy А Не ходите ли на басеина тука някъде посока Самоков- казва се Белчин баня или нещо такова, чувала съм, че е много хубаво, ама ние засега не сме ходили!

Ние по цял ден бръмчим, това и е любимо сега -само бррммм, бррмм, едно самолетче ми е тя!
Утре ще получа диска със снимките от кръщенето и ще ги кача при първа възможност!
Целувки от нас с Йони!!!

# 268
  • Мнения: 2 433
... Яни е по добре. Снощи правихме по съвет на Дринка и Бабка Жабка компрес с реванол и мазане с дефламол. Голяма мъка беше!!!!!Днес е добре момченцето ми, само дето е прегракнало от рев!
еееееее, писах бе Меги!!!!!не четеш подробно Mr. Green Hug
Айде чакам снимки от кръщенето! От кога съм се наточила!!!! Blush Mr. Green

# 269
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Пипи, радвам се, че и ти писа! Тея верно много пораснала, браво! Честито и за 2-то зъбче!
Мерси за идеята за басеина в Своге, ама 30 км от къде ги смяташ-от Железница си е доста далече, пък нали и ти си в нашия край  Whistling То ще станат 50-60 км дотам май  #Crazy А Не ходите ли на басеина тука някъде посока Самоков- казва се Белчин баня или нещо такова, чувала съм, че е много хубаво, ама ние засега не сме ходили!



Ха, ха така е , от нас са точно 51 км., но това не е нищо- 1/2 час път. А и на Белчин баня бяхме, но там не е толкова хубав плажът- на тревата е и басеинът е по- малък и събота и неделя е гмеж.  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт