Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 6 / Май 2019

  • 167 984
  • 4 164
  •   1
Отговори
# 4 110
  • Мнения: X
Пепа може да подаде жалба, а като основание да пише - хората ми разкриха лъжите и измамите, които сама съм казала в публичното пространство, систематизираха ги и сега ме разнасят по социалните медии. Може и иск за материални вреди или изгубени ползи да предяви, че усещам как скоро ще и секне кранчето и ще трябва да си намерят с мъжа и истински работи. Може да пише как брандовете вече не и вярват и рейтингът и се е сринал.
Пепоууу, четеш ли тук, виж, написала съм ти го ясно и подредено, ще има да ти се смеят в деловодството на съда като те четат. Laughing

# 4 111
  • Мнения: 4 717
Кибер-Тормоз върху Пепа. Всеки ден, ден след ден!

# 4 112
  • Мнения: 4 428
Гледах видеото на Ели с новите придобивки в гардероба.  На мен ми харесаха, особено роклята, с която беше и другата на Асос (късата). На нея й отиват такъв тип oversized дрехи.  А, и костюмът от Майкъл много ми хареса. Не знаех, че това им е бизнесът. И все пак той не ме кефи, има нещо твърде "скандинавско" в него.

# 4 113
  • Мнения: 159
Добро утро и честит празник на всички малки и порастнали деца! Blush
Чери, желая ти бързо възстановяване Heart
Сутрин с кафето винаги първо чета тук. Видях за групата и веднага влязох в ИГ да я намеря и изненадааааа... чакаше ме потвърждение за последване (фук, фук Stuck Out Tongue Winking Eye).
Много слънчев ден Ви желая! Nature Sunny

# 4 114
  • Мнения: 4 479
Идвам с две питания:
1. Какво е направила Валери в Аушвиц? Нищо не намерих в пуст гугъл, а на търсачката на форума съм й обявила война.
2. ИнстаКуийн тук ли го коментираме... защото покрай новия епизод доста са се вихрили Мегз и Лина Роскин в Инстаграм, че даже са се и блокирали Grinning

# 4 115
  • Мнения: X
Еййййй, вярно, че имаше ИнстаКуийн. Мятам се да го гледам, падам от смях с тези девойки.
Валери си беше направила доста...жизнерадостна снимка пред Аушвиц. Не беше особено подходящо да я качва. Но я изтри, затова я няма никъде.

# 4 116
  • Мнения: 580
Вчера точно гледах на МегЗ сторито в инста, голяма драма е станала, щом нейният ангел я е блокнал.. 🤫🤭🤔
Новата задача с фотосесиите беше много интересна. Бояна винаги ми е била много сладка и приятна, има хубаво излъчване. 🥰

# 4 117
  • Мнения: 6 911
Не знам кой въобще ги взема сериозно тия инста кралици. Имам чувството, че скандалът беше, за да се рекламира електронната цигара чрез любимата на Мегз емоция. Кой знае кога е сниман епизода, а те вчера се сетили да се блокират.
Това, която много ме възмути сред цялата пошлост и нелепост на формата, е фотографчето, което миналата седмица каза, че нямало място за его и самочувствие и трябвало да си изхвърлят в кошчето за боклук, ако искат да успешни. Да, може да няма място за его в смисъла да тропаш крак и да искаш да става на твоята, обаче да кажеш на някой, че ценностите му били излишни предразсъдъци и да си зхавърли самочувствието... И после да искаш да направиш кадър на секси, самоуверена жена. Пълен смешник.

# 4 118
  • Мнения: 1 295
Лина е права в случая.  Наистина избраха поредната супер тъпа снимка. Опитват се да имитират ANTM. Поне да бяха гледали някой сезон. Половината снимки и фотосесии са много зле. Отворени усти, мъртви лица и очи.
Реално само на Лина фотосесията имаше идея и беше добра.
Но все пак при Мегз всичко е като поръчано от алиекспрес 🤣🤣🤣

# 4 119
  • Мнения: 4 479
Мен пък много ме дразни девойчето, което беше в комбина с Лина, точно тя е с най-големите претенции, замаскирани като ценности, а не *кифлите*. И от тази гледна точка се радвам, че не спечелиха. Блокирали са се сега, защото първоначално във вбокс бил качен друг вариант на епизода, при който в един от кадрите се виждало зърното на Ирина и това бил поводът Лина да избеснее, да почне да пише на Мегз и да се изпокарат.

И все пак никой в този формат за мен не е по-антипатичен от Ева, но това е дълга тема.

# 4 120
  • Мнения: 1 695
Всички са ми много смешни. Оная с дънкито, дето е много хрисима и блага - красиво лице, ама щом си в тоя “формат”, очевидно и за теб са жизненоважни лайковете и последователите. Не ме кефи, прикрита ми е...
Лина ми е филмарка, хубаво момиче, но говори за грация - а тя на 2-3 предавания прави неподходящи коментари, груби на моменти реакции и сега също се изложи.
Биляна и тая с нея са ми смешни.
Общо взето момичето от Варна ми е най-симпатично /а тя до момента май не е печелила задача.../

# 4 121
  • Мнения: 1 295
Ооо ева няма такава карикатура. Бута се навсякъде а ни визия има, ни поведение. И тя като Ивана на 25+ ама се облича като на 11.

# 4 122
  • Мнения: 2 223
😀Охооо хахахха аз ги следя инста к....уина! Не знаех за драмата.
Ева няма да я коментирам,че имам лично отношение към нея и семейството й, та не е за тук.
Тази с ценностите,като й гледах снимките със г*** подчертан на всяка втора, малко ме съмнява,но все пак не би тр да се снимат по зърна 😀Обачеее там е мега нагласена работа,бях цъкала някви сн8мки на Варошкина,че тя си е с Лина прителка от преди.Имат някви снимки с някви езици...така че пълна бутафория.

# 4 123
  • Мнения: 661
Въпросната Варошкина,не е въобще случайна..И аз забелязах,че е приятелка с Лина..Този "скандал" е сценарии, да се вдигне интереса..Това е..

# 4 124
  • Мнения: 4 479
Какво общо има Варошкина, скандалът реално е между Лина и Мегз (пряко) и косвено са засегнати Миа и Биляна. Варошкина е просто още една участничка. Мислите ли, че Мегз ще й даде наградата само защото е позната на един (бивш) ангел.

Варошкина си е в тези среди, изглежда се снима и по клипове, нормално е да познава други модели.

Според мен Мегз ще избере Габриела, Кристалина или Варошкина, другите са само за цвят, макар и да им симпатизирам (без Ирина).

https://www.youtube.com/watch?v=fevSuUnGafk

Много хубаво видео, каналът й ми попадна вчера, интересно момиче.

Общи условия

Активация на акаунт