Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 6 / Май 2019

  • 167 929
  • 4 164
  •   1
Отговори
# 4 125
  • София
  • Мнения: 17 894
Честит празник на детското у вас и на дечицата ви. Balloon

Не гледам предаването, така че не мога да се изкажа по него, но превъртях Елица набързо. Личи си, че има повече усет и финес в обличането, но се опитва да вкара нещо по- разчупено в гардероба си. И преди го е казвала. Не ми харесва изобщо нейната приятелка Преси, която е някка нахална и винаги й дава тъпи съвети за обличане. Личи си, че Елица залита към по- изчистени визиия, но се насилва да е по- така и понеже е несигурна, често приема неадекватни съвети (като за гащеризона, с който може да ми измаже стената, ако иска)

# 4 126
  • Мнения: 787
Изгледах го поредния епизод на Инста...
Даже не съм за никого,а в разразилия се спор смятам,че Лина защитава една добра кауза-антикифли,но начинът по който си изрази позиция ми беше незрял.И естествено,Мегзиту се възползва от създалата се ситуация,за да вдигне рейтинга.(ако не е режисирано всичко)Мег*з да ми говори за морал и принципи....хахахах.
Понеже е коментирана Ворошкина,моето мнение е,че това младо момиче прилича на нечистоплътна лелка.Ужасно лице,прекалено китосано,а в косата е като разплетена кошница,не виждам свежестта на едно младо момиче.Естествено на снимки,всичко е ок.


# 4 127
  • Мнения: 3 812
Честит ден на детето!

Ще пусна нова тема малко по-късно днес.

Тия кралици не мога да ги гледам. Ужасно тъпи са ми всичките и безинтересни. 1 епизод ми стига засега. 😁

# 4 128
  • Мнения: 4 779
Ехооо, хелоу момичета, изпуснах ви няколко теми, но се завръщам. Изпуснала съм драмата около Пепа, ЪНсъбскрайбнах я, сега ще отида да воайорствам коментарите Stuck Out Tongue Winking Eye
Александра е пуснала свежо видео за домашният си фитнес с изчисления. И малко лаишко, но като кажат, че оставят инфо за използваните продукти и марки, къде е това инфо?

# 4 129
  • Мнения: 6 930
Ехооо, хелоу момичета, изпуснах ви няколко теми, но се завръщам. Изпуснала съм драмата около Пепа, ЪНсъбскрайбнах я, сега ще отида да воайорствам коментарите Stuck Out Tongue Winking Eye
Александра е пуснала свежо видео за домашният си фитнес с изчисления. И малко лаишко, но като кажат, че оставят инфо за използваните продукти и марки, къде е това инфо?

В описанието на видеото

# 4 130
  • Мнения: 683
Много малко сте писали докато спя. Тази идиотщина на Мегз не я гледам и няма тепърва да почвам.

# 4 131
  • Мнения: 286
В Инстакуин по-противни и деградирали момичета не съм виждала. Единствено броя на последователите е важен. Тази Ирина дори да се прави на хрисима и добричка,на мен ми лъха на злоба и комплекси. А едно друго момиче-Габриела,ако намали филъра в устата и махне тези грозни мигли от очите си,ще бъде много по-красива. Жалко е,че се обезобразява,за да има последователи. Този скандал беше толкова режисиран и изкуствен, по-голям фалш и от усмивката на Пепе.

# 4 132
  • Мнения: 2 223
Смият факт, че си ръгнал да ставаш ангел на Кукунашева, е  достатъпно показателен, че си пълен парцаляк. Всичките са пълни идиотки, нямат капка мозък в главите си, само претенции и зазубрени клишета. Като им дадоха задачата да говорят не помня по каква тема беше, ясно си пролича. Нито една не си прилича на годините, с изключение може би на тази с дънкито. Колкото до въпросната рускиня, не ми дреме с кой се познава, но след като са избрали нея от 10 хил кандидатури, нищо не може да ме убеди, че не е режисирано. Не виждам каквото и да е забележитело в нея. Впрочем тая драма къде се е разиграла, последният епизод беше без самата фотосесия, да не би аз да съм пропуснала

# 4 133
  • Мнения: 9 488
Изпуснах къде и кой съветва Пепе да подаде жалба?!

# 4 134
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Ако искате вярвайте ,но на тази Пепе не съм гледала нито едно видео.

# 4 135
  • Мнения: 6 909
Breedlove, напълно съм съгласна с тебе.
Ти си гледала предпоследния епизод, има нов.

# 4 136
  • Мнения: 159
Скрит текст:
Изпуснах къде и кой съветва Пепе да подаде жалба?!
Скрит текст:
В Инстаграм в бг-мамският профил я съветват за жалбата.
За фитнеса на Петканови, наистина ли са го направили със собствени средства? Все си мисля, че им е спонсорски, но пък признавам, че не съм  гледала видеото и само си размишлявам.

# 4 137
  • Мнения: 411
Аз сега гледах поредното на Пепа. Разбирам го като реакция на темата тук. Общо взето - с кеф ще си харчи парите, които заработват децата, щото на 30 света свършва, няма да е "20 и", абе край. Живота е кратък, малко остана до 30, така че кой какво казал и как я критикувал няма никакво значение. Евала, Пепе Simple Smile

# 4 138
  • Мнения: 1 695
Относно снимките на тази Варошкина и Лина, може и от формата да си се познават, нали уж е снимано всичко вече, те са станали приятелки, качват си снимки и сега почват да го излъчват предаването.

Иначе и на мен ми е нечистоплътна някаква и изтормозена

# 4 139
  • Мнения: X
Изпуснах къде и кой съветва Пепе да подаде жалба?!

Възмутена нейна фенка я беше тагнала под поста в инстаграм профила на форумната тема. Според нея било тормоз, че се разкриват в прав текст лъжите и за продължителността на връзката им с Фичо и я призоваваше да подаде жалба. А целият пост е само и единствено с информация, която Пепе сама е разкривала в публичното пространство и не е тайна за никого.

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 15:41 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт