Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 6 / Май 2019

  • 167 873
  • 4 164
  •   1
Отговори
# 4 155
  • Мнения: 878
Едвам изгледах видеото на Пепе. Напомняше ми на смесица от реклама на хапчета за простата (от известно време чувствах дискомфорт. Бях напрегнат и притеснен) и видео от фотосесия за женско списание.
Умрях! Joy По-точен анализ на това видео няма как да има!
Тея кадри дето се шляеше замислена и изнурена по софийските улици и някой я снимаше отстрани бяха много cringe. Да не говорим, че беше супер пренавита и изнервена докато обясняваше колко е зен.
"Никога вече няма да съм на 20" Cry И аз пуснах сълза. Тези дето сме над 30 не знам как живеем със себе си.
Но да, цялата идея беше да ни каже, че не и пука за негативните мнения, което мисля, че последните дни доказа, че въобще не е вярно.

# 4 156
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Всъщност по - скоро на реклама за запек Joy

# 4 157
  • Мнения: 683
А бе Пепе защо танцува с този безумен клин? Нещо свързано с това да се виждат движенията или просто тя си е решила.

# 4 158
  • Мнения: 4 432
Аз все още не разбирам как това, че Михаела Варошкина и Лина Роскин се познават, означава,  че предаването е нагласено? От 10 000 кандидати, все някоя ще е приятелка с някой от 10-тината ангела.
Мегз може да е всякаква, обаче е толкова своенравна, че няма как да даде победата на "приятел на приятел", ако тя не иска точно този човек да спечели.

На Пепе клипът е хубав... като идея. Но какви са тези клишета?! Много мразя такива постове, видеа и прочие - без примери и без концепция разсъждаваш философски и казваш това, което другите искат да чуят и съответно лЯйкнат.

# 4 159
  • Мнения: 6 900
10 000 кандидата, това само Мегз може да си го вярва.

# 4 160
  • Мнения: X
А бе Пепе защо танцува с този безумен клин? Нещо свързано с това да се виждат движенията или просто тя си е решила.
Иска да покаже колко перфектна за своите представи фигура има, а е майка на две деца.

# 4 161
  • Мнения: 4 770
Хайде, хайде дайте профила в инстаграм, не го крийте, че ми трябва претекст да не тренирам и да не чистя Joy трябва да е нещо супер зарибяващо да ми и изпари чувството за дълг и вина, плийз,ПРОФИЛА:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 4 162
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Честит празник на всички големи и малки деца! Усмихвайте се и се наслаждавайте на живота на всяка възраст!

По този повод Ивана пак честитила и написала: "Честит празник,дриймъри!" все едно дриймърите, а не децата празнуват. Пореден празник се излага, предния път беше по случай 24 май, хората й направиха забележка с добър тон, тя или нищо, или се обижда. 

# 4 163
  • София
  • Мнения: 17 852
Каква пък фигура има пепа
ЖмерчЕ Joy

# 4 164
  • Мнения: 3 799
ПУСНАХ НОВА ТЕМА


https://www.bg-mamma.com/?topic=1120212.new#new

Заповядайте там :*

Общи условия

Активация на акаунт