Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 6 / Май 2019

  • 167 989
  • 4 164
  •   1
Отговори
# 4 140
  • Мнения: 4 396
Аз сега гледах поредното на Пепа. Разбирам го като реакция на темата тук. Общо взето - с кеф ще си харчи парите, които заработват децата, щото на 30 света свършва, няма да е "20 и", абе край. Живота е кратък, малко остана до 30, така че кой какво казал и как я критикувал няма никакво значение. Евала, Пепе Simple Smile

Това значи ли, че като стане на 30 ще приключи с дейността на блогване и влогване?

# 4 141
  • Мнения: 2 223
Гледах ги сега, аз останах с впечатление, че се познават, щото на въпроснаа Варошкина и Лина снимките са от февруари, а 2сезон започна май. Честно казано и да ги взривят ми е все тая, Кукунашева за мен е .........както и да е :Д

# 4 142
  • Мнения: 787
Иии понеже съм забравана..
Честит празник на всички деца с горди майки съфорумки!Здравички и винаги засмяни да са ви дечицата !
Надявам се някой ден да изпитам вашето щастие Simple Smile
Фитнесът на Петканови,макар и казано като шега,че са заемали пари от познати,според мен си е тяхна инвестиция съдейки от видеото.Май споменаха,че пътеката е 2-ра употреба.

# 4 143
  • Мнения: X
Едвам изгледах видеото на Пепе. Напомняше ми на смесица от реклама на хапчета за простата (от известно време чувствах дискомфорт. Бях напрегнат и притеснен) и видео от фотосесия за женско списание.
Отново изпляска един куп безсмислени позитивни неща и между редовете намеква за мам шейминг.
Ще се записва на курсове/уроци за диджей.

На 4ти епизод от инстакуин съм, абе не мога да им запомня имената на тези девойки, като ви чета, гледам профила на шоуто, за да разбера за коя говорите Joy Но ме ядосаха - едното момиче имаше голям проблем да се снима по бельо. Ясно, че като е там, би трябвало да го очаква, обаче менторите нарекоха това предразсъдъци и показване на его. Моля? Ами не на всеки му е ок бе! И аз не бих се снимала по бельо, но не значи, че имам предразсъдъци!

# 4 144
  • Canada
  • Мнения: 3 358
 Гледали ли сте канала на Фата Моргана? За тези, които обичат пътешествия:

https://www.youtube.com/channel/UC5gvKByVvIrS6o0OZDxDyvw/videos

# 4 145
  • Мнения: X
"Ставам на 30 и никога повече няма да съм на 20+ кАжи верно!
иначе към тези, които са филолози "Но ти си...." фраза ли е?

# 4 146
  • Мнения: 6 930
Иии понеже съм забравана..
Честит празник на всички деца с горди майки съфорумки!Здравички и винаги засмяни да са ви дечицата !
Надявам се някой ден да изпитам вашето щастие Simple Smile
Фитнесът на Петканови,макар и казано като шега,че са заемали пари от познати,според мен си е тяхна инвестиция съдейки от видеото.Май споменаха,че пътеката е 2-ра употреба.

Пътеката със сигурност е втора употреба, от някаква ФБ страница казват, че са я взели. Тези пътеки Life fitness нови са над 10-12 000лв, така че може би този дето им ги докара ги рециклира и внася от някъде секънд хенд, за да струва само 6хил.

# 4 147
  • Мнения: 855
Не ги гледам Кралиците, но ми попаднаха разни клипчета в Инстаграм за едно от момичетата там и за вафлите:smiles: Сега я проверих, става въпрос за Стиляна.

# 4 148
  • Мнения: X
Ауууу кралицата на шляенето имала фен среща ....е сега лъснаха малолетните й фенчета.

# 4 149
  • Мнения: X
Стилиянчето е моят човек Joy
Майка ѝ била университетски преподавател. Не го очаквах

Теди, Валката няма много сторита от фен срещата, що така

# 4 150
  • Мнения: X
Пуснала е едно, две и после се е усетила, че не фенките й са малолетни. Grinning

# 4 151
  • Мнения: 540
Ирина от instaqueen би трябвало да предполага, че като модел за Мегз ще снима и бельо, тя нали имаше и такава линия. Нейният проблем беше по-скоро, че й се падна прозрачно бельо и гърдите й бяха на показ.

# 4 152
  • Мнения: 661
Относно снимките на тази Варошкина и Лина, може и от формата да си се познават, нали уж е снимано всичко вече, те са станали приятелки, качват си снимки и сега почват да го излъчват предаването.

Иначе и на мен ми е нечистоплътна някаква и изтормозена
Кастингите бяха март и април.Май месец началото бяха избрани момичетата ,и съответно са започнали снимките,които вървят с не повече, от две седмици напред..Simple Smile  А те имат снимки и от миналата година..Че е нагласено,нагласено..Няма какво да го мислим..

# 4 153
  • Мнения: 4 783
Ама какъв е този ИГ профил на темата? Фърлете един линк, плийз!

# 4 154
  • Мнения: 4 690
Ние сме и за нова тема... та нека инстаграм профилът се закове на първа страница най-отгоре, че и ние безинстаграмовите да воайорстваме 😊

Общи условия

Активация на акаунт