Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 6 / Май 2019

  • 167 872
  • 4 164
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 799
ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА НИ ТЕМА!

Flowers Tulip

Линк към тема 1
Линк към тема 2
Линк към тема 3
Линк към тема 4
Линк към тема 5

Често обсъждани български канали: 
Антоанет Пепе
Антоанет Попова
Валери Йорданова
Евгения Джаферович
Ивана Александрова
Йоана Петрова
Карина Илиева
Bobis MakeUp / Боряна Стефанова
Agleu / Зорница
Eat, love, make up / Стефи
MakeUpButHow / Елица Димитрова
MyBeautyMadness / Адри
MyBoxOfBeauty / Милена
EXPATBGMUM
Mama Model / Александра Петканова
Мона Гочева / Mona Gocheff
Мария Драганова
Гери Петкова
Гери Димитрова
ПолинаСофия
Галя Симеонова

Живот със Синдром на Даун
Често обсъждани чуждестранни канали:
Aaryn Williams
James Charles
Jaclyn Hill
Jeffree Star
Laura Lee
SACCONEJOLYs
Tati
Nikki Tutorials
Taina Licciardo-Toivola


Надявам се темата да Ви допадне, ако имате други предложения за често обсъждани канали или блогове, споделете ги в коментар и ще ги добавя!

Flowers Cherry Blossom Flowers Cherry Blossom Flowers Cherry Blossom

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 12:54 от Lana..

# 1
  • Мнения: 2 990
Благодаря за новата тема, Лана. Изгледах влогстера на Валери. Нищо кой знае какво не видях, за да има толкова много клипове. Най-много можеше да направи един великденски влог, включващ всичко това, вместо да се занимава да прави 5 клипа без особено важно съдържание. Но честно казано не се и учудвам

# 2
  • Мнения: 159
И аз благодаря за новата тема, Лана Blush Нещо съм пропуснала, но коя е Сладкиша?

# 3
  • Мнения: 1 761
И аз благодаря за темата.

# 4
  • Мнения: 4 717
Благодаря за новата темичка!

Записвам се и тръпна в очакване, понеже Мара Лондонска ще ни изненада с видео от рожденния си ден.

# 5
  • Мнения: 3 799
Няма за какво, момичета (:

Фейри, Сладкиша е Мими Георгиева (https://www.youtube.com/channel/UC5Nvo4naOOw2v1u1lFtEwLw), която е бременна/ще ражда скоро -
има ново видео, не е родила май

# 6
  • Мнения: 4 432
Записвам се, че предните теми ги пропуснах.
Влогстър като идея ми е скучен, иначе Валери прави интересни видеа, но тези ги прецъках набързо. Може би за мен тя е тази, която прави най-интересно съдържание от жените в ютуб.
Коментирали ли сте каналът "Ние, нашите и кучето"? Семейство с деца, актьори са, роднини са на Айде БГ. Засега имат 3 клипа, струват ми се свежи, само да видим като минат всичките задължителни видеа - въпроси, чалънджи и прочие, дали ще имат и по-разнообразно съдържание.

# 7
  • Мнения: 3 799
На Валери кое ѝ е интересното? Фибите? Платените от някой друг екскурзии, на които се яде/спи/гледат хотели/търси се Сефора? Пищенето? Парцалите от Ши ин? Безбройните гримове, от които използва 1/20? Моля те... Grinning

# 8
  • Мнения: 1 874
има ново видео, не е родила май

Миналата сряда й е било насрочено секциото, родила е. Stuck Out Tongue

# 9
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря за темата!

Аз нищо не съм гледала тези дни... То май няма и какво да се гледа.

# 10
  • Мнения: 4 432
На Валери кое ѝ е интересното? Фибите? Платените от някой друг екскурзии, на които се яде/спи/гледат хотели/търси се Сефора? Пищенето? Парцалите от Ши ин? Безбройните гримове, от които използва 1/20? Моля те... Grinning
Да кажем, че начинът, по който поднася съдържанието ми е приятен и винаги гледам, дори да е поредното пазаруване в Джъмбо. Освен това много ми допадат видеата й с приятеля й.
В интерес на истината тотално съм се откъснала от бюти/лайфстайл влогърките, дори Джефри скоро не съм гледала... напоследък предимно гледам бг комедийни канали, сега мисля да се разчета из старите теми, че доста нови звезди съм пропуснала. Grinning

# 11
  • Мнения: 1 295
Обсъдихме ние сладкиша и тя да се отчете. Тръпна вече за клиповете с бебо и новите ПР пратки. Жалко, че не и подариха кутия. :/

# 12
  • Мнения: 31 317
Може да са и да я покаже.

# 13
  • Мнения: 9 486
Благодаря за новата тема!

Валерие, жена и интересно съдържание за мен са несъвместими в едно изречение. 😃

# 14
  • София
  • Мнения: 17 852
Благодаря за темичката! Simple Smile

Сиена като стане подвижна, Пепа просто ще роди трето, което да си закачи на ревера като брошка, символ на поредното постижение.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт