а как сме с цигарките?

  • 2 453
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Има ли много пушачки?Как се справяме с цигарите-доста ги вдигнаха,а и май пак ще ги вдигат newsm78

# 1
  • Мнения: 2 353
  Ай стига де! С цигарките сме на "ти" Crazy с цените им на "Вие" #Crazy Защо да ги вдигат бееее #2gunfire Ако и цигарите спра ще ми поникнат крила! Пък не ми отиват, не за друго.

# 2
цигарки с какво  Whistling ?

# 3
  • Мнения: 1 409
Добре съм с цигарките,само дето вече от два месеца ги спирам  Laughing ,и да знаете така съм ги спряла,че и в момента дърпам една  Crazy

# 4
  • Мнения: 603
ами честно казано и на мене ми писна да ги вдигат цените,ама искат да станат европейски,а заплатите ни- български.от всичко се лишавам за децата,но от това не винаги мога,има моменти,когато ми се пуши

# 5
  • Мнения: 1 353
Ами и аз съм от вашата група. newsm03И аз обичам да попушвам newsm47.Знам че е вредно и прочие и прочие  smile3506ама като ми харесва да го правя. newsm53И даже не смятам да ги спирам newsm48

# 6
  • Мнения: 1 006
Искам да спра да пуша, но явно не го искам достатъчно силно.

Всички около мен ми опяват за тях, защото поради ред причини трябва да ги откажа или поне драстично да ги намаля.

Кумата ми ми казва : "Да ми кажеш, че обичаш мъжете, че да те разбера  Mr. Green .А ти ми говориш за цигарите.  #2gunfire"

# 7
  • Мнения: 7 837
О, много се обичаме  Grinning
Скъпоценна е любовта ни, около $35 на стек  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 678
 От както разбрах че съм бременна ги спрях - чак сама не мога да си повярвам , но е факт- вече 7 месеца и половина  не пуша и се чувствам страхотно без тях.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 15 226
След срамно много години пушене (пропуших в подготвителен клас Banghead Banghead ) и около 100 опита да ги откажа-все пак успях!
Така че с цигарките съм вече на Вие  newsm44 newsm44 newsm44

# 10
  • Мнения: 2 804
Цигарки не си купувам , но си скътавам по някоя от кутията на мъж ми нали кърмя та не трябва да пуша иначе пропуших на 21години .
Три години пуших по 2-3 кутии за 24 часа и три пъти съм ги спирала за по година .

# 11
  • MUC
  • Мнения: 297
Положението вече е критично, тук кутията е 4 евро. А аз сякаш напук пуша все повече и повече  Shocked
Не знам какво ми става, преди ги бях ограничила до около половин кутия на ден, но от известно време си откарвам по кутия... Ха сега смятайте колко пари ми отиват на месец...  ooooh!

# 12
  • Мнения: 5 577
2-3 на ден, и то само на барчето.
И вечер по една.

Май съм най-добре за сега.  bowuu

# 13
  • Мнения: 742
а аз ги спрях!
 smile3501и съм мнооооого горда! newsm44

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
НЕ ПУША ВЕЧЕ 4 ГОДИНИ И ПОЛОВИНА!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Много се гордея със себе си! А пушех като строшен комун - по две кутии на ден Money

# 15
  • Мнения: 3 537
И аз от 4 години не пуша. Peace

# 16
  • Мнения: 52
Пуша от доста години вече Simple SmileВ момента в който разбрах,че съм бременна ги спрях и съм горда,че и една цигара не изпуших Mr. Green
Спрях да кърмя и почнах цигарите...Гледам да не превишавам една кутия на ден newsm78

# 17
  • Мнения: 2 495
Пуша, мда Simple SmileНо кога ще ги откажа... Rolling Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
От две седмици не пуша Sad.Преди да забременея пуших по кутия на ден,като спрях да кърмя пуших по една-две цигари.Малко по малко започнах да ги увеличавам и реших че е по добре да пробвам ги спра.Много ми е зле Confused

# 19
  • Мнения: 4 068
С цигарите съм яко на ТИ, въпреки че с цените им съм на ВИЕ.
Пуша по около кутия на ден. Нямам воля авно да ги откажа. Обичам да пуша просто.

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
С цигарите съм яко на ТИ, въпреки че с цените им съм на ВИЕ.
Пуша по около кутия на ден. Нямам воля явно да ги откажа. Обичам да пуша просто.
Ох, колко ми е познато това.....Все едно аз съм го написала.....

# 21
  • Мнения: 1 492
От 1 месец не пуша, дано удържа фронта Praynig

# 22
  • Мнения: 394
Нямам аз воля за такива неща. Whistling
Спуквам се да пуша-понякога чак ми се повдига от цигари и пак продължавам. SickПуша по кутия и половина на ден,всички ме тормозят да ги спирам,ама аз за сега не се давам. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 150
До две кутии на ден не ми мърдат, пафкам здраво  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 621
О... и аз съм от групата на обичащите да попушват Hug
Пафкам си с удоволствие, особено с кафето сутрин и след хранене Hug

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Сутринта си взех лепенки за псиране на цигарите Никотинел ТТС 20. Искам вече да ги спра. Пуша по кутия на ден, усещам, че ми пречат, но ми е трудно без медикаменти. Днес ми е 1-ви ден. Отказването трае около 2 месеца...дано успея, защото и тези лепенки са доста скъпи. За 1 седмица 30 лв струват

# 26
  • Мнения: 2 495
Сутринта си взех лепенки за псиране на цигарите Никотинел ТТС 20. Искам вече да ги спра. Пуша по кутия на ден, усещам, че ми пречат, но ми е трудно без медикаменти. Днес ми е 1-ви ден. Отказването трае около 2 месеца...дано успея, защото и тези лепенки са доста скъпи. За 1 седмица 30 лв струват
Един познат си купи такива лепенки и ги беше отказал за около 2 седмици...Каза че имат ефект, но струват скъпо, както казваш ти и няма финансовата възможност да дава доста пари за лепенките.Все пак, на теб желая успех Simple Smile

# 27
  • Мнения: 910
О... и аз съм от групата на обичащите да попушват Hug
Пафкам си с удоволствие, особено с кафето сутрин и след хранене Hug

и аз съм така

# 28
  • Мнения: 819
Оххх...писна ми! Не от цигарите, а от увеличенията! Искат гадовете да ни откажат и от малкото удоволствия, които имаме!  Mr. Green Ама аз пък си пуша, щот ми е кеф!  Mr. Green Е, бих искала да ги спра, ама явно не достатъчно, щом не съм го направила! По около кутия на ден.Ама ако се излиза някъде вечер-една кутия само за вечерта отива!
Иска ми се поне да ги понамаля малко.. newsm78

# 29
  • Мнения: 631
Човек когато има порок трябва да си го уважава! Аз си го уважавам - пуша по кутия и половина на ден, не се интересувам от цените защото колкото и да ги вдигат това няма да е причината да спра цигарите. Когато му дойде времето

# 30
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ох, ами ОБИЧАМ да пуша. Като пия кафе не ми е сладко без цигарка. Знам, че е вредно, ама пък няма да живея два живота. Когато ми е писано - тогава.  Naughty когато забременея няма да пуша - все пак не искам да тровя още в зародиш бебо. То само като порасне ще си реши Mr. Green(ама ще пада дърпане на уши).

# 31
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
О... и аз съм от групата на обичащите да попушват Hug
Пафкам си с удоволствие, особено с кафето сутрин и след хранене Hug

и аз съм така
Peaceи вечер на ракийка

# 32
  • Мнения: 732
Не пуша вече за мое най-голямо съжаление, а така обичам тютюневия дим smile3530

# 33
  • Мнения: 1 416
С цигарите съм яко на ТИ, въпреки че с цените им съм на ВИЕ.
Пуша по около кутия на ден. Нямам воля авно да ги откажа. Обичам да пуша просто.
И аз като Ренци... smile3521
Обичам си ги страшно, какво да се прави! Пуша си контрабанда и се радвам на живота...  smile3502

# 34
  • Мнения: 899
Обичам да пуша! Обичам да гледам мъжа ми как пуши - маниера му на държане на цигарата, димът, който минава през миглите. Не ща да ги отказваме  Crossing Arms ама сигур ще се наложи..
А за цените - той си купува тютюн, аз гледам да пуша по-малко и се оправяме.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 045
Цигара с кафенце -  кеф,кеф.

# 36
  • Мнения: 4 473
Оххх...писна ми! Не от цигарите, а от увеличенията! Искат гадовете да ни откажат и от малкото удоволствия, които имаме!  Mr. Green Ама аз пък си пуша, щот ми е кеф!  Mr. Green Е, бих искала да ги спра, ама явно не достатъчно, щом не съм го направила! По около кутия на ден.Ама ако се излиза някъде вечер-една кутия само за вечерта отива!
Иска ми се поне да ги понамаля малко.. newsm78

Тъй, тъй Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 616
И аз в отбора на обичащите да пушат! Хубаво ми е да усещам цигарата между пръстите си... Скъпо ми излиза (още повече, че и мъжът ми е пушач), но опитите да ги откажа се провалиха. Единственото, което постигнах, е че ги намалих - от цяла на половин кутия на ден. Ако още ги дигнат, не знам как ще я караме... newsm78

# 38
  • Мнения: 35
от както разбрах че съм бременна ги спрях и така вече втора година newsm44

# 39
  • Мнения: 13 512
Не ги долюбвам вече 6ти месец! 22-23 години съм пушила, последните години по 2 кутии,накрая минах на 3. Постоянно бях с цигара в ръката.Много съм щастлива,че ги спрях

# 40
  • София
  • Мнения: 7 242
От 16 годишна по кутийка на ден. Не съм правила опити да ги спирам, но от известно време ме гони шубето и се чудя на какво ли приличат дробчетата ми...
И как ги спирате? Предполагам с инат Mr. Green Ама аз такова нещо май нямам Sad

# 41
  • Мнения: 6 472
Не пуша сега, не съм пушила и преди Mr. Green Whistling

# 42
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Цигара с кафенце -  кеф,кеф.
Е, това ми е проблема на мен. Пуша от почти 10 години, а все още съм на 22 /още 13 дни Laughing/. Иска ми се да ги спра тези гадни цигари. Преди известно време реших да ги спирам. И знаете ли какво стана. Викам си аз днес няма да си купувам цигари, ок, няма. И хоп на кафе при мама и дай една, после втора. По-късно същия ден, комшийката идва на по бира. Тя пуши като моите цигари и дай една, после втора. И на следващия ден си купих.  Sad Много съм добра в отказването, а  Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 2 846
Никога не съм пушила. Naughty Опитвала съм, ама не ми е вкусно! Embarassed

Виж, да попийвам обичам! Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 019
аз ги спрях

# 45
  • Мнения: 3 537
20 дни не ходех по гости и  по барчета като отказвах цигарите,за да не се дразня от пушачите.И успях. WinkПреди това пробвах с табекс,но ми се пушеше още повече. CrazyВоля да имаш,нищо друго. Grinning

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 493
20 дни не ходех по гости и  по барчета като отказвах цигарите,за да не се дразня от пушачите.И успях. WinkПреди това пробвах с табекс,но ми се пушеше още повече. CrazyВоля да имаш,нищо друго. Grinning
20 дни стигат ли,след това спира ли да ти се пуши?Казаха ми че след една седмица вече ще съм добре,ама вече втора седмица мъки.Много ми се пуши.Не издържаааааааам smile3515

# 47
  • Мнения: 3 537
Ааа, не че не ми се пушеше,но вече умеех да се владея.И си пиех кафето на екс,щото вече не ми се пиеше без цигарка. Rolling EyesЧак след третия месец не чувствах липсата на цигарите. Laughing

# 48
  • Мнения: 1 937
"Няма нищо по-лесно от това да откажем цигарите! Аз самият съм го правил хиляди път"!
Кой го беше казал - Дикенс?

Пуша!
Понякога много!
Не ми харесва!
Не искам да се отказвам!

Мъжът ми пуши лула! Има десетки. Винаги, когато запали лулата си, знам, че се чувства добре. Сериозна индикация. Grinning

# 49
  • Мнения: 83
Толкова ми е сладичкоооооооо и с кафенцето и с други неща.
Отказвах ги около нова година,ноооооооооооо......................

 Blush

# 50
  • София
  • Мнения: 1 621
Разбираме се с цигарките. Особено с кафенце... Laughing

# 51
  • Мнения: 8 505
И аз съм на ТИ с тях.Иначе не съм чувала нищо за ново вдигане на цените.

# 52
  • София
  • Мнения: 298
Опитвам се да пуша само, когато пия и излизам вечерно. То тогава ми се и пуши, де. У дома, с децата много не ми се връзват цигарите. Значи съм social smoker Simple Smile

# 53
  • Мнения: 899
"Няма нищо по-лесно от това да откажем цигарите! Аз самият съм го правил хиляди път"!
Кой го беше казал - Дикенс?

На Марк Твен е таз мъдра мисъл  Hug

# 54
  • Мнения: 239
пушила съм 7ми и 8ми клас (когато се учеха цигарите) от тогава НЕ и много ме беше яд на мъжо ,като си купуваше по 2 кутий на ден. ама вече не пуши (от 12 февруари) и мноооооооооооооооооого се гордея с него

# 55
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Обичам да пуша, к'во да направя - харесва ми. Скъпи, евтини - пуша. Имаше време , в което пушех повече от кутия, сега една ми стига за два дни (примерно Mr. Green). Влюбена съм в сутрешния смесен аромат на цигара, кафе и мъжки парфюм.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нищо не усещам от тази лепенка. Сложих я в 10 сутринта, чакам да ми стане зле от цигарите, но пордължавам да пуша с удоволствие. Да не би да са много слаби за мен?

# 57
  • Мнения: 515
И аз все още обичам да пуша. Напоследък обаче все повече се замислям, защото дъщеря ми иска и тя да опита една "тияса"  -в превод - цигара Confused. Пък и на бюджета се отазява Confused

# 58
много се обичме и ние  Joy веднъж се опитах да ги откажа ,но в книгата която четях тогава пушеха на всеки ред   Wink  така и не се получи

# 59
  • Мнения: 5 299
Охх, много обичам да пуша, ама като трябва да извадя 5 лв за цигари - и "се потрисам"(любим и напоследък актуален израз от форума) Mr. Green Мъчих се да ги намаля, поне да изкарвам с по 1 кутия...ама като заседна пред компито... ooooh! изтормозих се постоянно да си повтарям, че ТРЯБВА да ги намаля(най-вече заради цените), ама нещо още повече се изнервих.

Някой ми беше казал, че щом искам да ги спра(намаля) основно заради цените - нямало да има ниакъв успех. Confused

Общи условия

Активация на акаунт