Къде да родя - МД или Шейново?

  • 5 278
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 385
И аз съм малко объркана! Знам, че искам да родя там, където сме родени и аз, и по-късно сестра ми, и...! Това е високата сграда по диагонал на малкото НДК! В моя бебешки картон пише - I АГ, София! А сега - това е "Св. София"? Или "Майчин дом"? Помогнете в ориентацията кое кое е, моля!

високата сграда срещу НДК е Майчин дом. а Св.София е новото име на ІІІ-та АГ болница Тина Киркова.


Благодаря много! Значи аз, живот и здраве, ще раждам в Майчин дом!

# 61
  • Мнения: 7 640

високата сграда срещу НДК е Майчин дом. а Св.София е новото име на ІІІ-та АГ болница Тина Киркова.
почти съм сигурна, че Св.София е I АГ болница, но тове изобщо не е от значение

# 62
  • Мнения: 208
Аз съм За Шейново! Там родих и съм много доволна.

# 63
  • Мнения: 487
A защо избираш само между тези двете?

Аз раждах във втора градкса и съм невероятно доволна от персонала и условията...като се има предвид, че ми се появиха усложнения и моят и на сина ми животи зависеха от професионализма и бързото действие на лекарите, мога да кажа, че са супер наистина!

И още нещо - там са 25 легла в родилно. Не са хамбари като МД...

Където и да избереш - УСПЕХ и ЛЕКО раждане!

# 64
  • София
  • Мнения: 830
Майчин дом, по същите причини казани по-горе.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 363
И още нещо - там са 25 легла в родилно. Не са хамбари като МД...

хм... родилната зала в МД в която бях, представлява 4 бокса, отделени със стъклени стени, в които имаше по 3 легла във всеки бокс - общо 12 легла бяха.
не бих казала, че ставаше дума за хамбар?

# 66
  • Мнения: 82
Второто си детенце раждах в "МАЙЧИН ДОМ" преди 5 месеца  и за нищо на света не бих отишла пак.Първо бях на 5 етаж прозорците духаха от всякъде това края на януари,завивали сме се майчетата с одеала докато ни направят записите това всяка сутрин ,отделно се падат две тоалетни на цялото отделение.Голяма мизерия и още повече че става въпрос за бременни жени.Сутрин докато дадеш урина за изследване и да си направиш тоалета чакаш по 1 час пред тоалетната.Леглата и те са под всякаква критика абе въобще мизерия.Докато се наканат да ми определят дата за секцио водите ми изтекоха и ме свалиха долу по спещност.Оперираха ме след което ме качиха на 7 ет. и който казва че бебоците са при нас лъже.Бебоците ги взимаме само за кърмене и пак ги връщаме при акушерката.Обезболяващи не дават ,храната е отврат.Отношението на персонала е под всякаква критика. Ако нещо друго те интерисува питай.МОЕТО МНЕНИЕ Е ШЕЙНОВО.УСПЕХ И ЛЕКО РАЖДАНЕ!

# 67
  • Мнения: 176
Шейново!

# 68
  • Мнения: 55
100 %  Шейново Peace

# 69
  • Мнения: 1 146

И аз така мисля. Леко раждане Peace

# 70
http://www.st.lazar-hospital.com/ виж тази болница ! отиди на снимки!Всичко е 3D така че ще можеш да разгледаш хубаво

# 71
  • софия
  • Мнения: 636
НЕ прави експерименти със себе си! МД е ЕДИН КОШМАР!!!!!!!!!!Имам познат лекар, който работи там, и достатъчно мои приятелки си изпатиха от там. Там са грубияни и некадърници,а условията в болницата са под всякаква критика!
ВЪВ ВСИЧКИ СЛУЧАИ ИЗБЕРИ ШЕЙНОВО - дори да нямаш уговорка с лекар, всичко ще е ОК. Лекарите са професионалисти, а условията са съвсем нормални. Това е моят съвет - казвам ти от съвсем личен опит, защото аз ще раждам след 3 месеца в Шейново. В МД ходих само за едно изследване досега по време на бременността си и ако ми се налага за следващи случай не дай Боже, пари да ми дават там не отивам!
Успех!   bouquet

# 72
  • Мнения: 385
http://www.st.lazar-hospital.com/ виж тази болница ! отиди на снимки!Всичко е 3D така че ще можеш да разгледаш хубаво

А какви са цените там?

# 73
  • София
  • Мнения: 3 858
Шейново е определено по-доброто място!

# 74
  • София
  • Мнения: 3 816
http://www.st.lazar-hospital.com/ виж тази болница ! отиди на снимки!Всичко е 3D така че ще можеш да разгледаш хубаво

А какви са цените там?
Космически!!! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт