Гледахте ли Мара отварачката в "Горещо"?

  • 7 008
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
Никой не съм искала да обиждам, просто си изказах мнението.  Peace

Вярно, че тук си клюкаме предимно, но прекалено много негативни мнения по адрес на други жени ми мязат на женска злоба.
Предпочитам да потърся в някой хубавите черти, вместо веднага да го оплюя - това е най-лесното.....
Ами ако някой ми е неприятен с поведението си, излъчването си- не мога да му призная  добрите качеств, дори и да ги има- за мен просто  ги няма.Такава съм си. Но има много жени,които харесвам. Така че не е в никакъв случай женска злоба или завист.

А сега и като разбрах,че е сина на Ветко Арабаджиев- се зарадвах. Да им е честито!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 76
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Изобщо не е мой тип.  Grinning

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Без да злобея. Не ми харесва Мария. Не е нещо точно определено има просто нещо у нея дето не ме кефи и това е. По принцип съм любител на естествените неща. Когато знам, че нещо е изкуствено то ми прави впечатление и веднага мога да му направя мислена корекция /ако има нужда/. Устата и е твърде голяма, не ми харесва и тялото и донякъде и това немога да обясня има нещо някак си пухкава ми изглежда въпреки, че не е дебела. Абе нали ви казвам има нещо ама как да го формулирам. Просто е на една, две, пет идеи от представата ми за красива жена. А като цяло поведението на Пайнерките за мене е гадно. Не ми харесва начина по който си продават музиката.

# 78
  • Мнения: 7 186
На мен също не ми харесва Мария. Виждала съм я на живо посред бял ден, не е нищо особено, слива се с тълпата, по улиците се разхождат къде по- готини мацки. Не твърдя, че е грозна- напротив, симпатяга е, но не я намирам за неземна красавица, камо ли пък за най- сексапилната жена в БГ / както я обявиха преди време/. Ако говорим за фолк диви Камелия например ми харесва много повече на външен вид, или пък Преслава. Въпрос на вкус.
Освен това съм я гледала в няколко интервюта и това още повече подсилва негативизма ми към нейната особа. Simple Smile
Кой е последно жениха, сина на Ветко ли?

# 79
  • Мнения: 13 512
Кой е последно жениха, сина на Ветко ли?
Изглежда,че той. Чудесно ще си прекара Марчето

# 80
  • Мнения: 6 243
Понеже това стана поредната тема "за" или "против" Мара... Да се разпиша, както обикновено. Понеже я познавам, де. Не е лошо момичето. Хич е е тъпа или проста, никак даже, виж, да се прави на ударена умее прекрасно. А и изглежда по-добре от мен. Адски трудолюбива е. По това поне си приличаме.

# 81
  • Мнения: 562
На мен ми прилича на бухта  Joy  
Роклята, с която беше облечена (не булчинската) ми хареса мнооооого, едрите и очевидно скъпи бижута, с които беше накичена посред бял ден - не! Далеч е от представата ми за класна мацка и хич не ме кефи, но не ме дразни и не мисля, че е грозна  Naughty..Намерила си е млад и богат мъж, евала!

# 82
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Според мен Мария вчера в предаването се представи прекрасно. И не отговаряше глупаво... И не е грозно момичето - дори на моменти ми напомняше на Анжелина Джоли...

# 83
  • Мнения: 13 512
На мен ми прилича на бухта  Joy  
 Далеч е от представата ми за класна мацка и хич не ме кефи!
newsm10

# 84
  • Мнения: 1 426


А сега и като разбрах,че е сина на Ветко Арабаджиев- се зарадвах. Да им е честито!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy  Joy Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 5 289
Умирате да намирате кусури ей опасни сте,чак немога да разбера огромното отвращение на някои,като че ли лично я познават и им е направила незнам ква мръсотийка,че говорите с такава неприязън.Тва пък с бухтата направо ме разби Joy

# 86
  • Мнения: 13 512
Умирате да намирате кусури ей опасни сте,чак немога да разбера огромното отвращение на някои,като че ли лично я познават и им е направила незнам ква мръсотийка,че говорите с такава неприязън.Тва пък с бухтата направо ме разби Joy
Ами добре тогава! Само суперлативи ще пишем: а, страхотна е  МАрия. То хубост,класа, то обноски,то глас...самото съвършенство е. Не само,че я харесвам, а я обожавам направо. Как пък едно нещо няма в нея,което да не ми харесва, да ме дразне! Винаги съм си мечтала да се познавам  с нея, защото мисля,че е стойностен човек и бих се обогатила от контактите си с нея!

# 87
  • София
  • Мнения: 5 289
Е ти пък кво ме иронизираш,много ясно че има хора които я харесват и такива които не,ама направо недоумявам тва отвращение,направо я направихте на най-долната тъпа и незнам ква си жена.Никой не е светец айде са...

# 88
  • Мнения: 3 394
аз я гледах в Автограф по планета....няма лошо-сгодила се жената, радва се,че мъжлето е богат...кой не би, само дето с това гушкане попрекали.
Айде да е жива и здрава и бебе скоро да люшка Simple Smile

# 89
  • Мнения: 3 153
Аз лично не обсъждам външния вид на Мара, а основно речника и самочувствието й, които са завидни, при все, че красотата й така наречена, не е особено естествена, а си е цяла инвестиция! По тая логика всички тук сме едни живи миски, ако ни дадеш по едни нЕколко хиледарки първоначално и приличен бюджет за поддръжка. Това кой колко е красив е въпрос на индивидуално възприятие, което не зависи по никакъв начин от собствената ти външност! А и както се знае от редица теми тук сме се събрали все красавици, една грозна няма (или поне не си е признала) Peace

Общи условия

Активация на акаунт