Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата? - 5

  • 46 031
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Книгите не ги ограничавам по възраст и подписах декларация за училището, че може да взема книги и от секцията за възрастни.

И утре като се прибере с "50 нюанса сиво" ще видиш... Stuck Out Tongue Winking Eye
Надали тази книга ще я има в училищната библиотека Wink


Как контролирате приятелите на децата?
В класа на дъщеря ми (6ти) има момичета, които пушат вейп. И двете дойдоха от други училища, предполагам за да ги измъкнат от среда. Моята уж не дружи с тях, ама го караме на "честна дума". Телефона и да го следя, тя се е научила да трие и да крие, така че смисъл няма.
Моята има 2 приятелки само. Едната се премести в друг град и се чуват по моя телефон и си пращат гифчета и смешки, а с другата общуват в у-ще само.

Има деца, които вейпват също, при нас марихуаната я легализираха, но щерката знае как мирише тревата от концерти и от една квартира с пушещи в долния апартамент и й вони. Говорим, обясняваме, гледаме образов. филмчета и разговаряме за всичко.

# 691
  • Мнения: 21 275
Купили ли сте някаква козметика за лице за госпожиците ,и ако  -да ,каква марка ?

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Моята дъщеря единствено си почиства лицето с мицеларна вода на Avene, но не ежедневно, а когато се сети. Веднъж месечно си прави и една черна пилинг маска от ДМ. Аз също много я харесвам.
Иначе крем за лице не използва. Струва ми се малка да се маже още (на 12 е).

# 693
  • София
  • Мнения: 4 560
Веднъж месечно си прави и една черна пилинг маска от ДМ. Аз също много я харесвам.
Може ли да покажеш как изглежда?

Моята ползва мицерларна вода на bioderma и effeclar крема на ла рош за акне. Купих и acnicare крем, но нещо него не го харесва.

# 694
  • Мнения: 21 275
Аз искам да й взема измивен гел/пяна и някаква мицеларна вода - медицинска козметика и се чудя за Юсерин.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Ще погледна довечера вкъщи маската точно как се казваше и ще напиша.
Мисля, че е на Balea, но видът точно не го помня.

# 696
  • Мнения: 8 939
Скрит текст:
Този комплект.
Това изчиства лицето, вълшебно е.
Аз също си мацвам някоя пъпка с червеното ако се наложи.
Препоръчвам.

# 697
  • София
  • Мнения: 39 766
alina_si, има ли го по аптеките?
На моята челото е пъпчасало ужасно.
Иначе използва само мицерална вода.

# 698
  • Мнения: 3 070
Момичета, комплектът в момента е на промоция в Ремедиум. Мисля да го пробваме.

Сега почиства лицето си с този тоник от DM

# 699
  • София
  • Мнения: 5 953
А за колко големи деца споделяте и ползвате тези козметики? Моята , 10 годишната, гледам я че е склонна към черни точки и леки пъпчици отсега Confused

# 700
  • Мнения: 8 939
alina_si, има ли го по аптеките?
На моята челото е пъпчасало ужасно.
Иначе използва само мицерална вода.
Да от аптека го купувам, често има промоции.

# 701
  • Мнения: 2 038
alina_si, същото ползва и моята девойка, доволна съм. Преди това дълго време ползваше измивна пяна и крем с чаено дърво на Styx, но спря да й действа. Ще се смеете, но най-добре върху някоя пъпка й действа... кърма. Имам бебе на почти 3 месеца и млякото е с двойно приложение у нас Simple Smile
Аз се включвам с въпрос - до колко се намесвате в живота на пуберите? За отношенията им с приятели и гаджета най-вече питам.

# 702
  • Мнения: 21 275
Аз засега това взех :

Колкото да си създаде навик.

# 703
  • Мнения: 1 114
Моята няма проблемна кожа за сега (пу-пу дано така да остане), колкото да създава навик й вземам био лавандулова или розова вода - редува ги.
Обаче я хващам, че понякога и моята мицеларна вода пробва.

# 704
  • Мнения: 203
Здравейте! Позволявам си да се включа в темата, която отдавна следя с един въпрос, породен от тийн-терзание..
При момичетата Ви продължи ли и с какво темпо нарастването на височина след идване на първия цикъл?
Много сме прочели по въпроса, но бих желала да се обогатим с конкретни примери 😀. Благодаря Ви предварително!

Общи условия

Активация на акаунт