Отговори
# 255
  • Мнения: 5 500
Момичета  Laughing напазарих днес, купих и спалния комплект, много съм доволна, вече е в албума  Laughing и потрбебето за изписването.
Мъжа ми още ме влачи на плаж, а на мен така не ми се ходи, като ги изпратя сутринта спя до обяд, освен ако някой доброжелател не ме събуди  #2gunfire и после по магазините! Цецо се сърди ако го взема първи от градината, вече ще ходя в 5  Joy
Аз не мога да си намеря място, не ми е удобно ни да лежа, ни да седя, ям по веднъж на ден. Вие как сте с яденето, аз ако ям в 2-3 следобяд, вечерта трябва да се насилвам, бебето явно се е качило много нагоре, направо го усещам в гърлото си. Не ми става лошо, но ми е по-добре на праскови, кайсии, дини и пъпеши. Ама като ям диня и трябва да си седя в къщи, че съм през 10 мим до 00 Joy
На 2-ри съм на консултация и ще казвам повече Grinning

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359

Все още не съм купила едно чорапче даже за бебо - смятам да започна с пазаруването , когато вляза в 9 м.

Явно това си е старозагорска черта Mr. Green

# 257
  • Мнения: 175
Добро утро мами . Влизам за да ви се оплача .. Моята уж настинка вече е бронхит .. #Crazy #Crazy #Crazy . Не съм се чувствала така гадно от времето , когато пуших цигари . Сутрин много ме боли дроба и как само кашлям   smile3518, искрено се надявам бебчо да е добре . Успокоява ме това , че в момента пия зинат 500 заради бактерията ,а той се предписва и при подобен род забоялвания . Уж ме уверяват , че няма проблеми да пия този антибиотик , понеже не можел да мине през плацентата .
Lessyy , много ти благодаря за загрижеността .След малко отивам да си купя тези капки и осцилокоцинума , понеже и нослето ми е запушено и от толкова надуване ( за да си духам нослето ) имам усещането , че ще се пръсна .
Добре дошла на новата мама .  Hug
dennise , поздравления за съпруга ти .
svetlodara , аз също нямам албумин , кръвното ми е ниско и вечер си вдигам крачетата , но независимо от всичко глезените ми са надути от един месец . Явно е от тежестта . Ако всичко ти е наред - не се шашкай .След около месец и половина ще спаднат  newsm10 .
Сега ви оствям . До довечера .  lovekiss lovekiss lovekiss

# 258
  • Мнения: 140
Днес си имаме цели три рожденнички!
 bdbaloniИринии,Дони,Яни Честит рожден милички!
Пожелавам ви да сте много обичани съпруги и маики,леко да изкарате остатъка от бременноста и да получите най-ценния и дългоочакван подарък през септември   ylinfant
Весело изкарване на празника.


Ей Мама Капи,защо така бе.Взимай всички мерки за скорошно оздравяване.Стискам палци.

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 09:28 от sparki

# 259
  • Мнения: 169
Здравейте, много е хубаво като чета да видя, че има и други с моите проблеми. Аз се срещам само с майки, с които се разхождаме и те малко или много са позабрави как точно са се чувствали в тези месеци. Все като ме видят ми казват например, че корема ми е много малък, а те може би са запомнили своя в 9 месец.
svetlodara и моите крака от известно време са все подути, като стъпя след като съм лежала даже ме болят. Пръстите на ръцете ми са като кебапчета, особено следобед ми е трудно да ги свия. Затова вчера отидох да ми проверят урината за албумин - оказа се, че нямам. И моето кръвно е ниско. Акушерката ми каза, че е от горещините. Надявам се и при теб да е така. Но за твое успокоение мисля, че трябва да провериш.
doni972 и аз мисля да не пазарувам докато не вляза в 9 месец.
Ще ви чета през целия ден, навън в Русе от сега препича и мисля, че няма да се престраша да изляза. Като гледам времето тук:  http://www.meteo.bg/map/bgmap.php?lang=bg  все в моя град е най-горещо.

# 260
  • Мнения: 3 971
 Честит рожден ден на Иринии,Дони,Яни newsm59 nbirthday   ura  bigdance2  Gift

# 261
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте на всички!
Честит празник на рожденничките newsm59 nbirthday newsm38 newsm18
Желая ви още малко търпение и после най-хубавите бебета на света

# 262
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИРИНИ,ДОНИ И ЯНИ newsm59Пожелавам ви най - прекрасните и сладки бебета през септември и бъдете винаги така обичани както сте сега желая ви го от все сърце.

# 263
  • Мнения: 872
Честит рожден ден, момичета !

 happy bd
Желая Ви много здраве, безкрайно щастие и да получите най-скъпоценния подарък през септември. Въоръжете се с много търпение и усмивки ...   Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 78
Зравейте момичета!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,ИРИНИ,ДОНИ,ЯНИ! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ ,КЪСМЕТ ЛЮБОВ И ВСИЧКО КОЕТО ЗА ВАС Е ЗНАЧИМО ДА ВИ СЕ ЗБЪДНЕ....И ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ Simple Smile newsm59
Честит рожден ден на петерици и на всички които тези дни са имали и аз съм ги пропуснала(загубих се за мъничко)   nbirthday
Да ви се оплача малко,от болежки и от "мили  хора" :
АЗ все още съм обрината и излизат нови пъпки,това което вече беше избило отгоре по ръцете позачезна (с калиев перманганат-разтвор),но тези пъпки които са ми отдоло по стъпалата и отдоло,по дланите и междупръстите(на меките части),ужасно сърбат и болят,нищо не мога да пипна с ръцете си ,а на краката си едвам се държа дори само като ходя до тоалетната,някакъв ад са тези пъпки и май скоро няма да ми мине smile3511 ,защото за да завяхнат от перманганата трябва да са избили а те не са и са страшно много.
По миналата вечер имах страшно болки в едната част на гърба,и никак не минаваха и доста време ме държаха и просто  имах чуството че ще родя smile3518,вярно ли е че истинските контракции те хващат от корема към кръста и гърба?! Коремчето ме наболява вече по често,но лекарката ми като ме гледа онзи ден каз ,че засега всичко е наред с малките(и дано да бъде занапред),каза че вече трябва да са по 2кг.всяко и понеже аз съм "една огромна" Simple Smile ,нямало място и толкова им било тясно че затова аз съм се пукала по шевовете newsm44(от там била болката) е изплаках си болежките  Simple Smile,ааааа апък контракциите са от екстрите   smile3521
Сега да ви разкажа как успях да намеря лекар за този обрив.Под тема "мили хора":
Тук в Варна има една болница "Терапията",там са едни от най добрите ,лекари а и е държавна,...та майка ми звъни там на регистратура и пита дали имат Алерголог,и дали сега е на работа и те и казват да тя обяснява защо пита ,че съм бременна..и те и казват да ме заведе.Тази болница е в края на града а аз живея на центъра ,и с тези контракции (от 6мес)от самото начало не ми дават разходки и возене в кола понеже  много опасно.Та значи отиваме там да не ви обяснявам чуството което изпитах от возенето smile3518,влизаме с майка ми в болницата и някаква ня регистратура ,я питаме къде е кабинета на алерголога,и тя всема да вика и да се зъби ,с думите"кой пък ви е казал че сте за алерголог,не виждам да носите документ кой точно и е пратил тук,къде ви е изричното напрзвление..."и аз и казвам че един кожен и гинеколожката ми ме пращат да търся спешно алерголог,тя"аз пак ви казвам нямаме алерголог работещ с здравна каза"и ние и казваме че ще си платим ,не по здравна каса,тя пак се развика"ние и на платено намаме алерголог,изобщо такъв специалист тук не съществува"...накарах майка ми да види номера на който се беще обадила и и баха казали че има алерголог там в тази болница,и като и го казах и оная спра да вика,звънна на накакъв вътрешен номер и ни кза някакъв номер на който да сме звъннели и да сме се оправяли сами.Звъни майка ми и се оказва частния кабинет на една професорка алерголог,но аз се разтреперах от онази от яд стана ми лошо и майка ми записа час там при професорката но за доста по късно,и отиде пак при оная ОВЦА,и я пита има ли спешен кабинет там защото ми е лошо а оная се развика ,че нама как да ни пусне там понеже не съм била спешен случай.И че отреща в другата зграда имало всякакви специялист,ЗАКАКВО БЕШЕ ТОГАВА ТАЗИ ТИРАДО ДО ТОГАВА,а и пред това я питахме дали има представа къде можем да отидем да търсим като при тях няма..И ммайка ми и каза"не ви ли е срам не сте ли раждала нямате ли дете,не виждате ли че е бременна и и е зле ,а и все пак аз съм майка това е детето ми .."и оная вика "вие какво изкарахте ме най големия изрод"а майка ми"ами да в момента вие сте наистина най големия изрод".Отидахме в другата зграда и там нямаше алерголог но жената ме видя че съм бременна и вика отидете в съседната болница че е най наблизо"Военна болница" там в токсикология може да има.Отидохме там където едва ли не са само мъже и трима лекари един след руг ме прегледаха,и бяха ужасно лубзни (и в спешния им кабунет) и дори не ни позволиха да им платим....ПРОСТО НИКОГА НЕ БЯХ ПОПАДАЛ НА ТАКЪВ ИЗРОД КАТО ТАЗИ В ПЪРВАТА БОЛНИЦА,И НА ТАКИВА МИЛИ ХОРА ,И ВСЕ ПАК МЪЖЕ (НЕ СА БИЛИ БРЕМЕННИ)....
Извинявам се за словоизлеянието мнопго дълго стана но росто съм под пара и исках да споделя с вас.
Страшно се радвам за добрите резулатаи на всички и за голямото бебе на Ирини,макар че се тревожеше за корема си че е малък,и за всички други големи бебчета newsm10
Тонита от таблицата която има за всякакви размери на ббчто ,и колкото можах да изчисля за твоята седмица ,не му е малка главата ,а точно колкото трябва да бъде ,ще пробвам да кача адреса тук ,преди някое момиче от нас го беше публикувало много е готино всичко е по дри ,но ако не успея прати ми прост последнат си менструация и дата в която си била на лекар и са ти казали този размер на галвичката
ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ НА ВСИЧКИ

# 265
  • Мнения: 252

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,ИРИНИ,ДОНИ,ЯНИ!
Пожелавам на вас и най-любимите ви хора здраве и леко раждане и живи и здрави бебчета, защото когато човек е здрав има много мечти, а когато не е - само една.
Мама Капи, осцилококцинума е хомеопатичен препарат и ако го пиеш успоредно с антибиотик няма да има никакъв ефект. Антибиотиците антидотират хомеопатията. Стискам палци бързо да се пребориш с болестта!
LIBBRA, много ти се събра и на теб, но всичко това не може да се сравни с двойната радост, която те очаква. Още малко остана кураж! Не обръщай внимание на такива озлобени лелички, от които колкото по-малко неща зависят, толкова повече важност си придават! Противно на логиката мъжете са много по-толеранти към бременните жени, такива са и моите наблюдения.
 mari_anka, ние със съпруга ми също ще замразим стволови клетки. Въпреки противоречивите отзиви и скандалите, които избухнаха последните месеци не се отказахме от идеята. Ето повече информация -    http://www.cryo-save-bulgaria.com/
Добре дошли и на новите мами - отбора се увеличава, което е чудесно!

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Честит рожден ден и от мен на милите ни рожденички newsm67  Gift newsm38 Да сте здрави и щастливи, обичани и глезени, да се родят здрави и хубави бебета септември и само да ви радват  bouquet

Либра, не се ядосвай само на такива идеоти. Хората нещо са се побъркали от жегата май Shocked За съжаление напоследък се срещат повече такива или просто ние сме много чувствителни. Миличка, грижи се за себе си и не обръщай внимание. По важното е, че тези хора не са щастливи явно, а ти трябва да опазиш твоите нерви и здраве  bouquet

Аз да питам нещо - от около 3-4 дни кръвното ми пада много яко. Та въпроса е на какво се дължи според вас? Пия течности - вода най- вече. Кафе сутрин и вчера и кола. Беше 90/70, а вчера вече 90/50. Правиха ми изследване кръв и урина, ще звънна да видя дали нещо обезпокоително ще излезе оттам. Но моля за вашето мнение Praynig

# 267
  • Мнения: 388
Честит рожден ден на Ирини,Яни,Дони!  bigdance2
Пожелавам ви да сте живи и здрави,много щастливи,да гушкате най-прекрасните бебчета септември месец! newsm30

# 268
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
 baloni Честит Рожден Ден, Ирини,Дони и Яни!  baloni
Мили момичета,желая ви да сте здрави,щастливи и обичани жени,да родите прекрасни бебчета, а вашите половинки да ви дарят с цялата любов и нежност на земята!    lovekiss

# 269
  • Мнения: 407
Yany  doni972 irinii Честит рожден ден момичета!
Бъдете истински щастливи и обичани!Леко раждане и красиви бебчета през септември!

LIBBRA  съжалявам,че отново само лоши неща около теб.Не ти стигат притесненията около бебетата,а и с малоумници да се занимаваш.Преди около месец като влезнах в аптеката един дядка нещо не му хареса как си говорим с моята приятелка обърна се и посегана да ме удари.Ако не беше момичето с мен да му хване ръката,аз седях като втрещена без да очаквам подобно нещо.Като осъзнах какво става се опитах да му обясня,че не е желателно да ми посяга,но той пак започна да подскача да ме удря.Човека не беше добре,но и за такива си има място все пак и не съм го забравила.Трябва да се благодари,че бяхме само момичета...

AFRODDITA все забравям да те питам в Майчин дом запозната ли си дали е позволено на таткото да присъства на раждането.Всеки път като ходя се каня да питам,но все забравям.

Аз отивам малко на разходка.Лек ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт