Да се махнат ли високоговорителите на Джамията?

  • 7 229
  • 164
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 150

Би ли разяснила защо  Peace

# 136
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile Трябва да има ежедневна мюсулманска служба излъчвана директно по националните медии.
Така ще се премахне нуждата от високоговорители  Mr. Green

(не се връзвайте, моля, просто се шегувам този път...не искам да взимам отношение по темата  Peace)

# 137
  • Мнения: 4 621
Да ги намалят.

# 138
  • Мнения: 3 091
Омръзна ми от манипулации и спекулации! Как джамиите не ви пречеха преди две години? точно сега се сетихме, че звукът бил силен! хора, какво ви става? къде остана религиозната толерантност! аз съм източноправославна християнка и високоговорителите на джамията не ми пречат.
да срутим и синагогата? Тя не ви ли пречи?

# 139
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
да срутим и синагогата? Тя не ви ли пречи?

Сус, мари!
Нищо няма да рутим..ще направим там един клуб..или бизнес център...в Александър Невски също  Mr. Green

(знам, знам....махам се оттук....вече наистина.......просто ми е закачливо днес)

# 140
  • Мнения: 178
Не смятам за нужно да разяснявам,просто показвам с коя опция съм гласувала.Това е моето лично мнение и не ангажирам никой с него Peace.
п.с.Съгласна съм,че Атака и техните последователи са болни мозъци.

# 141
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Високоговорителите на джамията в (Пловдив) НЕ ми пречат. Нито камбаните на католическата катедрала, на църквите "Св.Марина" и "Св.Петка". Пречат ми, ама много ми пречат на рахата алармите на колите, дето пищят денонощно и крясъците по мегафоните на разни болни мозъци и гравитиращите около тях популисти.

# 142
  • Мнения: 2 804
Не Не Не , нека си седят , че и да ги усилят още даже !!!

# 143
  • Мнения: 6 472
Мюсулманството е религия като всички останали. В това, което проповядва в действителност няма нищо лошо. Причината, поради която ни проявяваме нетолерантност към нея е факта, че сме били под турско робство и някъде тя се изопъчава и уж в името на Алах има тероризъм и ограничаване на човешките права. Все пак трябва да имаме предвид че не всички мюсулмани са турци и не всички мюсулмани са терористи и не зачитат жената за човешко същество.
Може би просто трябва да намалят високоговорителите.

# 144
  • Мнения: 534
 newsm78 Чудя се как 16години на никой не му пречеха,дори на хората,които живеят в близост,а сега изведнъж пречат на цяла България?Нали сме хора,ами дайте камбаните на Александър Невски да ги заглушим та да не ни пречат  Stop

# 145
  • Мнения: 1 629
Мюсюлмани, бе хора, не мюсУлмани. Peace

# 146
  • Мнения: 534
 newsm78 Чудя се как 16години не пречеха на никой,дори на живущите там,а сега изведнъж пречат на цяла България.Ами ако камбаните на Александър Невски заглъхнат  smile3506

# 147
  • Мнения: 899
Не ми пречат. Приятна ми е даже атмосферата, която се създава в тази част на София. Това е религия все пак, да им вземем всичко на хората, като живеят в България ли? Нека си има и новини, и свои училища и всичко, което им е нужно, за да не забравят корените си. Това по никакъв начин не накърнява човешкото ни спокойствие, освен нечии извратени ксенофобски страсти...

# 148
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Омръзна ми от манипулации и спекулации! Как джамиите не ви пречеха преди две години? точно сега се сетихме, че звукът бил силен! хора, какво ви става? къде остана религиозната толерантност! аз съм източноправославна християнка и високоговорителите на джамията не ми пречат.
да срутим и синагогата? Тя не ви ли пречи?

Подкрепям. Не ми пречат високоговорителите. Това е част от пезажа на града, от чара му - синагогата, църквата Св. Петка и Джамията - в радиус на не повече от 500 м. една от друга.
До вчера - на никой нищо не му пречеше, днес - вече ни пречат. Не искам политици и медии да ме манипулират и водят за носа с техните измислени проблемчета и простотии.

# 149
  • Мнения: 6 315
Омръзна ми от манипулации и спекулации! Как джамиите не ви пречеха преди две години? точно сега се сетихме, че звукът бил силен! хора, какво ви става? къде остана религиозната толерантност! аз съм източноправославна християнка и високоговорителите на джамията не ми пречат.
да срутим и синагогата? Тя не ви ли пречи?

Да срутим всички храмове май, за да има мир и лИбоф!

Започвам да се чудя какво има става на някои хора  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт