Бъдещи и настоящи мами в USA

  • 21 495
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 114
Хей мами здравейте и от мен!
Казвам се Йорданка и живея в Ню Йорк. И двамата със съпругът ми сме от Асеновград. Дъщеря ни Александра(2 г. и 4 м.) също е родена в БГ. Тук сме от 13 месеца.Като цяло климата е близък до този в БГ(4 сезона),но тази влага лятото е истинско мъчение ooooh!Но за това са климатиците Wink Много се радвам,4е започнах работа,а Алекс е на градина по цял ден и съм доволна,че е сред деца и научава много от заниманията там.За сега оставаме в NYC,но все си мечтая за топлата Флорида Party Grinning Sunglasses Успокоявам се,че утре сме на плаж! Hug
Поздрави за темата и на всички вас!

# 91
Здравей те! Радвам се, че има такава темичка newsm10!
Казвам се Ралица и живея в Чикаго, но съм от Сливен. Дъщеря ми се казва Джаклин и е родена тук на 24 януари,2006г.
Поздрави на всички мами и целувки и гушки на дечицата!

# 92
  • Мнения: 476
Здравейте и от мен. Аз живея в Чикаго. Имам син на 16 месеца. Чикагски мами, ако органинзирате среща бройте ме и мен непременно. Аз пуснах тема преди време тук за такива срещи, но никой не отговори.

# 93
  • Мнения: 1 777
Наистина трябва да си организираме една чикагска среща. Simple Smile

ПС.Много мами от Сливен май има тук Wink






# 94
Хей мами здравейте и от мен!
Казвам се Йорданка и живея в Ню Йорк. И двамата със съпругът ми сме от Асеновград. Дъщеря ни Александра(2 г. и 4 м.) също е родена в БГ. Тук сме от 13 месеца.Като цяло климата е близък до този в БГ(4 сезона),но тази влага лятото е истинско мъчение ooooh!Но за това са климатиците Wink Много се радвам,4е започнах работа,а Алекс е на градина по цял ден и съм доволна,че е сред деца и научава много от заниманията там.За сега оставаме в NYC,но все си мечтая за топлата Флорида Party Grinning Sunglasses Успокоявам се,че утре сме на плаж! Hug
Поздрави за темата и на всички вас!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Здравей Йорданка HugИскам,да те питам относно градините newsm78
по колко плащаш на седмица и по цял ден ли е там newsm03

# 95
  • Мнения: 7 837
За сега оставаме в NYC,но все си мечтая за топлата Флорида Party Grinning Sunglasses

Че тук влагата е още по-убийствена  Grinning Аз пък си мечтая за 4 сезона, ама зимата да е много малка  Grinning

# 96
  • Мнения: 1 393
За сега оставаме в NYC,но все си мечтая за топлата Флорида Party Grinning Sunglasses

Че тук влагата е още по-убийствена  Grinning Аз пък си мечтая за 4 сезона, ама мъничкозимата да е много малка  Grinning

И аз това си мислех да и кажа, Кейси, ама си викам какво да и развалям идилията на момичето.  Wink
Аз пък много харесвам Ню Йорк, където тя живее (макар че не бих живяла там, де, но за туризъм от време на време е супер).  Peace

# 97
  • Мнения: 2 255
А колко много мами от Чикаго:)я и ние да се запишем,тъкмо ще си намирам по-лесно темичката:)Христина се казвам,бебето Жорко е на 5 месеца вече,че и малко отгоре.
А нещо споменахте среща,свиркайте Laughing

# 98
  • Мнения: 114
Хей мами здравейте и от мен!
Казвам се Йорданка и живея в Ню Йорк. И двамата със съпругът ми сме от Асеновград. Дъщеря ни Александра(2 г. и 4 м.) също е родена в БГ. Тук сме от 13 месеца.Като цяло климата е близък до този в БГ(4 сезона),но тази влага лятото е истинско мъчение ooooh!Но за това са климатиците Wink Много се радвам,4е започнах работа,а Алекс е на градина по цял ден и съм доволна,че е сред деца и научава много от заниманията там.За сега оставаме в NYC,но все си мечтая за топлата Флорида Party Grinning Sunglasses Успокоявам се,че утре сме на плаж! Hug
Поздрави за темата и на всички вас!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Здравей Йорданка HugИскам,да те питам относно градините newsm78
по колко плащаш на седмица и по цял ден ли е там newsm03

Здравей!
На седмица за цял ден плащам 150$.Оставям Алекс сутрин в 8.30 и мъжа ми я взима в 5.30.Иначе  full day в тази градина е от 7.00am-7.00pm.Това е градина в Staten Island,NYC.
bye

# 99
  • Мнения: 114
За сега оставаме в NYC,но все си мечтая за топлата Флорида Party Grinning Sunglasses

Че тук влагата е още по-убийствена  Grinning Аз пък си мечтая за 4 сезона, ама мъничкозимата да е много малка  Grinning

И аз това си мислех да и кажа, Кейси, ама си викам какво да и развалям идилията на момичето.  Wink
Аз пък много харесвам Ню Йорк, където тя живее (макар че не бих живяла там, де, но за туризъм от време на време е супер).  Peace

Аз съм в Staten Island и тук е разкошно! Няма шум,навалица и претъпканост както в повечето квартали в NY. Имаме предимно красиви големи къщи с много зеленина. Толкова е тихо и спокойно,че понякога през weekend-а си мисля,че не живея в NYC. Почти не срещам хора в квартала,само понякога има повече деца в парка.Виж в Манхатън е коренно различно положението например.Аз много си харесвам квартала и острова! Hug

# 100
  • Мнения: 53
Привет и от слънчев Тексас Grinning Аз съм Аглика, дъщеричка на 2г. 4мес., живеем около Далас, Тексас. Родени сме в Бургас и морето много ни липсва  Sad

# 101
  • Мнения: 940
  Чакаите да ви питам-Вас не ви ли дразни понякога прекаленото внимание към детето/децата ви в магазините?!
Ето сега се връщам с Елла от CVS ,еми опънаха ми се нервите малко да ви кажа ,трябваше да се спра поне 5 пъти защото хората се зазяпват по Елла и почват да и говoрят и след това мене ме заговарят и то става една...Една възрастна жена 3 пъти ни засече между пътеките  а знаете колко е голяма CVS ,и всеки път ме питаше нещо и заговаряше Елла,после един мъж  също ,после една шоколадова мадама после едно детенце на около 9 години си завря лицето в нея а гледам че имаше нещо като ечемик на очето,Елла я пипаше по цялото лице...аз незнам как да реагирам в такива моменти,просто се принудих да си излезна след около 10 мин.
Ма то хубаво да им се радват на децата ама аз ли не съм свикнала или какво почва адски да ме дразни,а Елла е от тези бебета дето се смеят на всеки и всичко и това прави ситуацията още по неконтролируема.И така е навсякъде почти,а да не говоря като пазарувам с нея в моя си Publix ,щото ме познават още от като бях бременна и сега като ходя с нея ме разбиват от въпроси и внимание към нея а понякога бързам или не съм на кеф и направо ми призлява.Затова понякога се принуждавам ходя на по далечния ни супермаркет. ooooh!

# 102
  • Мнения: 7 837
На мен пък не ми прави впечатление. По-нататък ще видиш, че като порасне, сама ще тръгне да се вре и да дърпа хората, за да търси внимание. Самуил сега е в такъв период - ту го е срам, ту ходи и досажда  Laughing

# 103
  • Мнения: 4 629
Мен не ме дразни като се заплесват по сина ми. Даже ми е приятно, а и на него му харесва  Grinning

# 104
Хей мами здравейте и от мен!
Казвам се Йорданка и живея в Ню Йорк. И двамата със съпругът ми сме от Асеновград. Дъщеря ни Александра(2 г. и 4 м.) също е родена в БГ. Тук сме от 13 месеца.Като цяло климата е близък до този в БГ(4 сезона),но тази влага лятото е истинско мъчение ooooh!Но за това са климатиците Wink Много се радвам,4е започнах работа,а Алекс е на градина по цял ден и съм доволна,че е сред деца и научава много от заниманията там.За сега оставаме в NYC,но все си мечтая за топлата Флорида Party Grinning Sunglasses Успокоявам се,че утре сме на плаж! Hug
Поздрави за темата и на всички вас!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Здравей Йорданка HugИскам,да те питам относно градините newsm78
по колко плащаш на седмица и по цял ден ли е там newsm03

Здравей!
На седмица за цял ден плащам 150$.Оставям Алекс сутрин в 8.30 и мъжа ми я взима в 5.30.Иначе  full day в тази градина е от 7.00am-7.00pm.Това е градина в Staten Island,NYC.
bye
Ми това са напьлно приемливи цени newsm10.Какви ми ги говореха
някои newsm78$900-$1100 Moneyна месец,не мога,да си обясня Thinking
Сега сьм по-спокоина Praynigтвоето мнение се препокрива с още някои мами които попитах
   Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт