Как може да има толкова жестоки хора?

  • 5 322
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 327
За съжаление аз на полицията не вярвам. Викали сме ги, крадец на крака им заведохме и резултат никакъв...
Трябва да се сигнализира на съответна организация. За полицията - може би по скоро да се запише инцидента, че има такъв.
Аз лично не знам как бих реагирала... Слава богу не съм попадала на такава гледка. Но има вероятност бабата да си изпати.

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Агенция за закрила на детето? Не са ли те организацията, към която трябва да се обърнеш?

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И какво могат да направят тези агенции............да забранят на бабата достъп до детето  newsm78............

# 48
  • Мнения: 7 837
Tц, тц, тц, как може наистина... И какво пореднота тема-цъкане и тупане в гърдите, колко сме състрадателни. Направи нещо, пък го напиши като свършено по въпроса. Иначе си е поредното празнене...  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 779
Tц, тц, тц, как може наистина... И какво пореднота тема-цъкане и тупане в гърдите, колко сме състрадателни. Направи нещо, пък го напиши като свършено по въпроса. Иначе си е поредното празнене...  Rolling Eyes


Това към мен ли е адресирано?

# 50
  • Мнения: 7 837
Към теб е, разбира се. Каква ти е целта на темата иначе. Аз освен очаквания цъкащ тон, друга цел не виждам.
Все едно от Марс падаш. Да, има жестоки хора, дори такива, които убиват. Човешка природа. Отговорих ли на основния въпрос на темата ти?

# 51
  • Мнения: 779
Не мога да рзабера с какво породих агресията ти  newsm78 . Но щом така ти харесва- дерзай  Peace!
Не влизам в безмислени спорове.

# 52
  • Мнения: 7 837
Ох, агресия  Tired

Сама признаваш, че си се чудила, как да реагираш. Просто питам, какъв е смисъла на темата. Да разберем, че има хора, които малтретират ли. Ами, да, има...

# 53
  • Мнения: 4 195
Нев кълнящата майка съм аз - Криси, а ти не ме позна по новия ник
истината е, че кълна за първи път в живота си, но четейки, съпреживях ситуацията - Кейси е права за едно - с цъкане не става:(
Кейси, моля те понеже си в по цивилизована страна - сподели при вас какво би се случило в подобна ситуация - какво би направил гражданина, който е свидетел на подобно насилие, какво би направила държавата при сигнал за такова нещо и тн.
моля те ако знаеш сподели го, защото съм сигурна, че нещата в България са нецивилизовани, всичко ,което ни се случва - също. тази случка го показва Sad

# 54
  • Мнения: 1 753
Изродка мръсна... и горкото детенце... Дано Господ я накаже гадната бабичка!!! Дори и да се подаде жалба някъде се съмнявам, че ще си мръднат пръста. А и да го мръднат, едва ли друго място за живеене ще е по-доброто решение за детето.

Иначе и аз да бях на твое място и аз щях да реагирам по същия начин... Даже ти си била много мека...

Кейси... кво ти става бе жена? Пий един студен чай малко да се освестиш!

# 55
  • Мнения: 779
Ох, агресия  Tired

Сама признаваш, че си се чудила, как да реагираш. Просто питам, какъв е смисъла на темата. Да разберем, че има хора, които малтретират ли. Ами, да, има...
Смисълът е , че исках да споделя съпреживяното, да разбера мнението на другите и да знам как да реагирам по- адекватно ако ми се случи отново.
Интересно, в свирките и гащите що не търсиш смисъл, а зачопли мене?

# 56
  • Мнения: 739
много се натъжих  Sad, но може да не му е баба, а гледачка.
Казаха ми история за познат, който наел жена да гледа детето му на годинка, а тя го биела. Разбрал, защото предварително инсталирал камери в жилището да я следи. Като се прибрал вкъщи я пребил и сега го съди. Ужасни истории има  Cry

# 57
  • Мнения: 7 837
О, не знам как става в по-цивилизованата страна и се надявам да не разбера. Но е факт, че тук са наблюдателни.
Оня ден се замислих, даже си пуснах тема с питане в чужбинския, защото детето ми е буйно, удря се често и е постоянно с рани и белези. А това прави впечатление на една от възрастните ни съседки... Като нищо може да реши да ни създаде проблеми ей така от от фалшива загриженост и неразбиране  Confused


Малчо, както и да е, споделяй си. Следващият път като попаднеш пак на такава ситуация, моля те сподели как по-различно си реагирала. Чакам с нетърпение...

# 58
  • Мнения: 4 195
много се натъжих  Sad, но може да не му е баба, а гледачка.
Казаха ми история за познат, който наел жена да гледа детето му на годинка, а тя го биела. Разбрал, защото предварително инсталирал камери в жилището да я следи. Като се прибрал вкъщи я пребил и сега го съди. Ужасни истории има  Cry

щом го съди не я е пребил качествено.................иначе нямаше да смее да го съди.........боже колко лоши могат да бъдат човешките същества не е истина Cry Cry

# 59
  • Мнения: 1 753
много се натъжих  Sad, но може да не му е баба, а гледачка.
Казаха ми история за познат, който наел жена да гледа детето му на годинка, а тя го биела. Разбрал, защото предварително инсталирал камери в жилището да я следи. Като се прибрал вкъщи я пребил и сега го съди. Ужасни истории има  Cry


Леле, стига бе!  Shocked Ще взема и аз да си монтирам камери в къщи... УжасТ!!!
Иначе мъжа добре, че не я е убил. Аз съм способна на това, ако видя ,че някой ми малтретира детето...

Общи условия

Активация на акаунт