Как може да има толкова жестоки хора?

  • 5 325
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 098
Оба4е на мен едно не ми стана ясно,те си вървели и тя без при4ина му ударила главата и после продължила,така ли?
Нямаше видима причина - да буйства , да вика или нещо такова. Може да е казало нещо, не знам, бях на около 10-15м когато го удари за първи път.
Не беше луда, тези хора си личат, просто беше бясна и сякаш изпитваше удоволствие, това ме ужаси най- много.
Но всичко това е видяно през моите очи.
Наистина грозно и жалко.
Vivita,това което казваш за мен е грубо вмешателство в ли4ния живот и възпитание на детето,за което никой друг не може да поеме отговорност.ИзобЩо не мога да го нарека загриженост,камо ли от хора,които така и не са успели да направят от децата си отговорни и независими ли4ности.
Тук е по съЩия на4ин,но на никой не съм позволила да ми се бърка в живота под какъвто и да било предлог.В края на краиЩата целта ми е  жизнено и будно дете,а не побъркан мартател,в каквито се превръЩат техните.

# 76
  • Мнения: 2 292
Марица аз не мисля , че загрижеността ще навреди на детето по някакъв начин. А какво трябва да оставим всеки да си прави с детето каквото си ще , само защото е негово дете, което в същност не значи негова собственост или бъркам  newsm78
На мен не ми пречи. Напротив, спокойна съм ,че някой се грижи и наблюдава децата, защото не на всеки родител може да се разчита , че ще го направят.
Но всеки си има разбирания и начин на мислене. НА мен не ми пречи, на тебе може да пречи ... ОК.
Не смятам, че моето дете ще израстне по-дефектно от твоето  уп тази причина.

# 77
  • Мнения: 435
 no Как е възможно??? Трябва и родителите да разберат, каква баба се грижи за детето им!

# 78
  • Мнения: 2 957
Много ми стана мъчно като го прочетох това Sad Горкичкото мъниче...дано е било само инцидентно ...

Общи условия

Активация на акаунт