ССК - Варна!

  • 9 416
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
От четеното дотук се интересуваме от ситопечат и може би трябва да се пита върху какъв текстил могат да печатат.
Върху най-обикновенните тениски -става идеално, няма нужда от специална материя Peace
Участвала съм в такава дейност навремето-  помогнах на един приятел ,че горкия не насмогваше сам с тениските:ooooh:

За координати newsm78 не съм го виждала от няколко години ,а и телефона му попилях ooooh!.
Ако не се е изместил печатницата му се намираше на кръстовището на кръглата банка - една двуетажна къща -на втория етаж.  Цените бяха добри- може да проверите и там

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ей, Джейд ме превари! И аз точно за това се сетих - малък кръгъл стикер с логото на общината спокойно може да се добави на брошурите, още повече, щом хората са приели присърце идеята и искат да участват - дайте им шанс. Не само, че винаги е по-добре да е подкрепена една идея по този начин, но и ако им почешете гърба, те ще почешат вашия, иначе казано - догодина може да се организира по-мащабна ССК с тяхна помощ, както и други инициативи.

# 17
  • Мнения: 3 161

Хуквам да търся картинки с кърмещи майки.

Да ти метна ли някоя?  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 282
Преспах върху идеята, ама моето утро не е по-мъдро от вечерта май.

Ситопечата е технологията, която печата цвят по цвят, и изисква картинката да е или векторна, или на повечко (напр. 300dpi) точки в реален размер. Демек като търсите картинки, най-добре да отговарят на изискванията. Ситари в града - бол, ама повечето искат количества и могат да ни размотават. Момичето от РА, което ми беше дало цените и информацията, работи с няколко такива, и беше изстискала абсолютно всяка стотинка, без да сложи никаква печалба за себе си. Първо, защото ни е близка, второ, защото подкрепя каузата, кърмила е повече от година, и трето, защото знае, че без пари се опитваме да свършим хубава работа. Ще и се обадя пак днес към 10:30. Ако друг има контакти, да свирка. А за пълноцветния печат явно няма да се класираме.
Иви, ти добре напомни - 2,50 печата+3,50 тениската = 6лв. 200/6 =33. А не знам цената на печата включва ли ДДС. Та като ще са само 20-30 тениски, най-добре е да си ги направим като за нас, с любов и с прилична кройка и размери. А като се преброим по размери, останалите да поръчаме XL, че да станат за тези, които не са се обадили навреме.

Емем, хубаво е да метнеш няколко Simple Smile най-добре - тук, а някой с принтер у дома да ги разпечата, че да можем да ги обсъдим наобед.

# 19
  • Мнения: 2 784
Обадих се на няколко места, навсякъде ме препращаха към фирмите, които им изработват предпечата. Най-ниската цена, която получих е 7 лева печата и то, ако напечатаме над 50 бр. Цената на Облачето засега е най-ниска. Нямам телефона на Колорпринт- Жени ми ги препоръча, а след малко трябва да излизам, че имам малко работа преди срещата. Ще се видим на Аквариума. Нали срещата остава?

# 20
  • Мнения: 2 282
Момичета, трябва ми някой, който има принтер, където е в момента, и ще идва на срещата, и иска да ми разпечата 1-2 стр. А4. Ако да, да свирка на лични да му го пратя по пощата.
Намерих.Благодаря, Иви!

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 10:35 от Сребърен облак

# 21
  • Мнения: 3 595
Под логото на Общината може да се сложи текст Община Варна подкрепя кърменето

Просто идея. Ще закъснея за срещата, но ще дойда

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 530
Момичета, чудесна работа сте свършили. Браво на вас.  bouquet
Ивчо е болен с Т и хрема и днес отпадам от срещата. Дано да се оправи за другата седмица.
Лошото е че разпечатах 100 бр. листовки, а сега като е болен и си седим у дома нито мога да ги раздам, нито мога да ги дам на някой да ги раздава.   Cry Sick
Дано да е по-добре следобед, че да се помотаем из квартала и да дам на майчетата тук.

# 23
  • Мнения: 663
Аз пък се успах много яко, ще чакам да пишете.

# 24
  • Мнения: 1 896
АААу, ама откъде ги вземате тези де?!
Може ли да си го направя на тениска това?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 632
Здравич,направо изби рибата с тези подписи.От къде  наистина ги намираш  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 663
така се зарибих покрай  тези тениски и намерих много яки картинки, ето още една-просто са идеални.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 737
Ето какво отрих в националния план "Храни и хранене"

Цитат
Елемент на политиката по хранене у нас е и дейността в подкрепа на кърменето, която се осъществява със съдействието на УНИЦЕФ и СЗО. Вече 11 болници работят по програмата “Болница приятел на бебето”, където новороденото се поставя в контакт с майката веднага след раждането му и майките се обучават на правилни техники за стимулиране на кърменето. След специална акредитация 5 болници са придобили статут на “Болница приятел на бебето”, отговарящ на международните стандарти. Провеждат се специални семинари за обучение на лекари и сестри, разработват се информационни материали по темата. Сред кърмещите жени се изграждат групи “Майки подкрепят майки”. Тези дейности се извършват по инициатива и с активното участие на Комитета  по кърмене, НПО “Заедно за децата” и УНИЦЕФ

Дали можем отнякъде да намерим информация кои са тези 5 болници? Много ми стана любопитно дали изобщо във Варна има такава?

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Всъщност акредитираните БПБ вече са 7, но при приемането на плана са били следните 5:

МБАЛ „Д-р Ат. Дафовски" АД - гр. Кърджали
МБАЛ - гр. Добрич 
МБАЛ – гр. Генерал Тошево
Втора МБАЛ - гр. София
МБАЛ - гр.Враца


През 2006 са акредитирани и:
МБАЛ – гр. Шумен
УМБАЛ - гр. Плевен


За съжаление във Варна няма акредитирана БПБ, но според тази информация СБАГАЛ - гр. Варна работи по програмата за акредитация.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 737
Пфуууу, знаех си че пак във Варна нищо не сме закачили!

Общи условия

Активация на акаунт